Terminy, wyniki i strzelcy drużyn Grunwaldu – runda wiosenna 2018

2018-03-17 (sobota) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: UKS Ruch II Chorzów – GRUNWALD 1-0
 
 
2018-03-24 (sobota) godz. 10:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – AKS Niwka 2-7 (Tałady 2)
2018-03-24 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze Młodsi 2004: UKS Szopienice – GRUNWALD 9-1 (Broniszewski)
2018-03-24 (sobota) godz. 15:30 I zespół, Klasa okręgowa: LKS Łąka – GRUNWALD 6-1 (Ogłoza)
2018-03-25 (niedziela) godz. 11:30 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GKS GieKSa III Katowice – GRUNWALD 0-2 (Skorupa, Buczkiewicz)
2018-03-25 (niedziela) godz. 12:00 Młodziki Młodsze 2006: Orlik Ruda Śląska – GRUNWALD 3-5 (Kępczyński 5)
2018-03-25 (niedziela) godz. 15:30 Młodziki 2005: Józefka II Chorzów – GRUNWALD 4-5 (Krawczyk 3, Paliński, Wojciuch)
 
 
2018-03-31 (sobota) godz. 09:30 Młodziki Młodsze 2006: Pogoń Imielin – GRUNWALD 11-1 (Kępczyński)
2018-03-31 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Urania Ruda Śląska 0-4
 
 
2018-04-03 (wtorek) godz. 16:00 Orliki Młodsze 2008: Slavia Ruda Śląska – GRUNWALD 8-2 (Janiec, Jarczyk)
2018-04-05 (czwartek) godz. 16:00 Orliki 2007: Naprzód Lipiny – GRUNWALD 13-2 (Gaweł, Weber)
 
 
2018-04-07 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Ruch Chorzów S.A. 2-0 (Sadowski, Hanke)
2018-04-07 (sobota) godz. 12:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Śląsk Świętochłowice 3-3 (Tałady 2, Sadowski)
2018-04-07 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: Pogoń Imielin – GRUNWALD 6-0
2018-04-08 (niedziela) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Pogoń Ruda Śląska 1-2 (Burdzik)
2018-04-08 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2005: Wawel Wirek – GRUNWALD 2-4 (Krawczyk 2, Godlewski, Zastawny)
2018-04-08 (niedziela) godz. 12:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Sparta Katowice 3-4 (Kępczyński 2, Kempka)
2018-04-08 (niedziela) godz. 14:00 Żaki 2009: Turniej w Imielinie:
                                                                                        GRUNWALD 4-4 Podlesianka Katowice
                                                                                        GRUNWALD 2-0 Pogoń Imielin (gospodarz)

2018-04-09 (poniedziałek) godz. 17:30 Orliki 2007: GRUNWALD – Sparta Katowice 3-1 (Gaweł, Kornas, A.Wójcik)
2018-04-10 (wtorek) godz. 17:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Urania Ruda Śląska 1-8 (T.Powała)
 
 
2018-04-11 (środa) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Ogrodnik Tychy 0-6
 
 
2018-04-14 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: Sarmacja Będzin – GRUNWALD 6-1 (Sadowski)
2018-04-14 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze Młodsi 2004: Podlesianka Katowice – GRUNWALD 5-2 (Wiktor, Nowara)
2018-04-14 (sobota) godz. 13:00 Młodziki 2005: AKS Chorzów – GRUNWALD 2-3 (Godlewski, Wiktor, Wojciuch)
2018-04-14 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Podlesianka Katowice 0-6
2018-04-15 (niedziela) godz. 11:30 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Unia Kosztowy – GRUNWALD 1-0
2018-04-15 (niedziela) godz. 13:30 Żaki 2009: Turniej w Mikołowie:
                                                                                        GRUNWALD 3-5 AKS I Mikołów (gospodarz)
                                                                                        GRUNWALD 3-1 AKS II Mikołów (gospodarz)
                                                                                        GRUNWALD 3-3 Orzeł Mokre
                                                                                        GRUNWALD 2-1 AP Champions Katowice
                                                                                        GRUNWALD 3-5 AKS I Mikołów (gospodarz)

2018-04-15 (niedziela) godz. 16:00 Młodziki Młodsze 2006: Stadion Śląski Chorzów – GRUNWALD 5-5 (Kępczyński 3, P.Wójcik 2)
2018-04-16 (poniedziałek) godz. 17:30 Orliki 2007: GKS GieKSa II Katowice S.A. – GRUNWALD 19-0
2018-04-17 (wtorek) godz. 16:00 Orliki Młodsze 2008: Wawel Wirek – GRUNWALD 5-4 (Jarczyk 2, Pozor, Wróbel)
 
 
2018-04-18 (środa) godz. 18:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – KS 1.FC Katowice 7-2 (Tałady 5, Romaniuk, Sadowski)
 
 
2018-04-21 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Józefka Chorzów 0-3
2018-04-21 (sobota) godz. 12:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Rozwój II Katowice 1-0 (Kępczyński)
2018-04-21 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: MKS Mysłowice – GRUNWALD 2-0
2018-04-22 (niedziela) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Gwiazda Ruda Śląska 0-1
2018-04-22 (niedziela) godz. 15:30 Żaki 2009: Turniej w Halembie – GRUNWALD gospodarzem:
                                                                                        GRUNWALD I 4-3 MKS Siemianowiczanka
                                                                                        GRUNWALD I 11-0 GRUNWALD III
                                                                                        GRUNWALD I 2-0 Orlik Ruda Śląska
                                                                                        GRUNWALD I 11-0 GRUNWALD II
 
                                                                                        GRUNWALD II 0-3 MKS Siemianowiczanka
                                                                                        GRUNWALD II 1-4 Orlik Ruda Śląska
                                                                                        GRUNWALD II 0-3 GRUNWALD III
                                                                                        GRUNWALD II 0-11 GRUNWALD I
 
                                                                                        GRUNWALD III 1-3 Orlik Ruda Śląska
                                                                                        GRUNWALD III 0-11 GRUNWALD I
                                                                                        GRUNWALD III 3-0 GRUNWALD II
                                                                                        GRUNWALD III 1-7 MKS Siemianowiczanka

2018-04-23 (poniedziałek) godz. 16:30 Orliki 2007: Jedność Siemianowice – GRUNWALD 7-2 (Gazda, Węgiel)
2018-04-24 (wtorek) godz. 15:30 Orliki Młodsze 2008: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD 6-1 (Gorka)
 
 
2018-04-25 (środa) godz. 17:30 Trampkarze 2003: GRUNWALD – GKS GieKSa Katowice 0-10
 
 
2018-04-28 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Wawel Wirek 3-3 (Ogłoza 3)
2018-04-28 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze Młodsi 2004: MKS Mysłowice – GRUNWALD 5-0
2018-04-28 (sobota) godz. 12:30 Młodziki 2005: UKS Szopienice – GRUNWALD 1-2 (Krawczyk, Paliński)
2018-04-29 (niedziela) godz. 10:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – KS 1.FC Katowice 0-4
2018-04-29 (niedziela) godz. 15:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Stadion Śląski III Chorzów – GRUNWALD 0-1 (Buczkiewicz)
 
 
2018-05-01 (wtorek) godz. 16:00 I zespół, Klasa okręgowa: Sparta Katowice – GRUNWALD 3-1 (Spalony)
 
 
2018-05-05 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: UKS Ruch Chorzów – GRUNWALD 5-2 (Ociepka, Cwajna)
2018-05-05 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Sokół Wola 0-2
2018-05-05 (sobota) godz. 14:30 Młodziki 2005: GRUNWALD – Zantka Chorzów 6-1 ()
2018-05-06 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: Sprint Katowice – GRUNWALD 8-1 (Kępczyński)
2018-05-07 (poniedziałek) godz. 18:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – UKS Szopienice 5-1 (Ochnio 2, Buczkiewicz, Podlacha, Skorupa)
2018-05-08 (wtorek) godz. 17:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Kamionka Mikołów 5-0 (Jarczyk 2, Mazurek 2, Stanik)
 
 
2018-05-09 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Górnik Jaworzno 2-2 (Tałady, Cwajna)
2018-05-10 (czwartek) godz. 18:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Orzeł Mokre 4-9 (Gaweł 3, Weber)
 
 
2018-05-12 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GKS GieKSa Katowice – GRUNWALD 5-0
2018-05-12 (sobota) godz. 9:00 Żaki 2009: Turniej w Katowicach:
                                                                                        GRUNWALD 2-3 Pogoń Ruda Śląska
                                                                                        GRUNWALD 5-3 Akademia Champions Katowice (gospodarz)
                                                                                        GRUNWALD 0-10 Unia Kosztowy

2018-05-12 (sobota) godz. 10:00 Młodziki 2005: Kamionka Mikołów – GRUNWALD 1-4 (Łapucha, Godlewski, Krawczyk, Wojciuch)
2018-05-12 (sobota) godz. 13:00 Trampkarze Młodsi 2004: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD 1-3 (Sadowski 2, Tałady)
2018-05-12 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: Krupiński Suszec – GRUNWALD 10-1 (Babisz)
2018-05-13 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Pogoń Imielin 1-7 (Kępczyński)
2018-05-13 (niedziela) godz. 12:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – UKS Ruch II Chorzów 2-3 (Szulik, Burdzik)
2018-05-14 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Naprzód Lipiny 7-7 ()
 
 
2018-05-15 (wtorek) godz. 18:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – KS Kamionka 4-1 (Godlewski 2, Krawczyk 2)
2018-05-16 (środa) godz. 17:00 Orliki Młodsze 2008: Jastrząb Bielszowice – GRUNWALD 1-1 (Stanik)
2018-05-17 (czwartek) godz. 17:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Pogoń Ruda Śląska 1-1 (Tałady)
2018-05-17 (czwartek) godz. 18:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Stadion Śląski II Chorzów 3-9 (Kornas 2, Gaweł)
 
 
2018-05-19 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: AKS Niwka – GRUNWALD 6-2 (Cwajna, Ociepka)
2018-05-19 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Pogoń Ruda Śląska 2-3 (Ochnio, Babisz)
2018-05-19 (sobota) godz. 14:30 Młodziki 2005: GRUNWALD – Józefka II Chorzów 2-3 (Godlewski, samobójcza)
2018-05-20 (niedziela) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – GKS GieKSa III Katowice 1-4 (Buczkiewicz)
2018-05-20 (niedziela) godz. 12:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – UKS Szopienice 6-3 (Tałady 3, Cwajna 2, Rogowski)
2018-05-20 (niedziela) godz. 15:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Orlik Ruda Śląska 1-0 ()
2018-05-21 (poniedziałek) godz. 17:00 Orliki 2007: Sparta Katowice – GRUNWALD
 
 
2018-05-22 (wtorek) godz. 17:30 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Urania Ruda Śląska
2018-05-23 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2003: Ruch Chorzów S.A. – GRUNWALD
2018-05-23 (środa) godz. 18:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – GKS GieKSa III Katowice S.A.
2018-05-24 (czwartek) godz. 16:30 Orliki 2007: Rozwój II Katowice – GRUNWALD
2018-05-24 (czwartek) godz. 17:00 Młodziki Młodsze 2006: Sparta Katowice – GRUNWALD
 
 
2018-05-26 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Piast Bieruń
2018-05-27 (niedziela) godz. 10:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Sarmacja Będzin
2018-05-27 (niedziela) godz. 11:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD
2018-05-27 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Stadion Śląski II Chorzów
2018-05-27 (niedziela) godz. 15:30 Żaki 2009: Turniej w Halembie: GRUNWALD (gospodarz), AP Champions Katowice, Rozwój Katowice, Kuźnica Katowice
2018-05-27 (niedziela) godz. 17:30 Trampkarze Młodsi 2004: Śląsk Świętochłowice – GRUNWALD
2018-05-28 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2007: GRUNWALD – GKS GieKSa II Katowice
2018-05-29 (wtorek) godz. 15:30 Orliki Młodsze 2008: Orlik Ruda Śląska – GRUNWALD
 
 
2018-05-29 (wtorek) godz. 18:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Podlesianka Katowice
2018-05-30 (środa) godz. 18:00 I zespół, Klasa okręgowa: AKS Mikołów – GRUNWALD
2018-05-31 (czwartek) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Unia Kosztowy
2018-05-31 (czwartek) godz. 12:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Jedność Siemianowice
 
 
2018-06-02 (sobota) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Gwiazda Ruda Śląska – GRUNWALD
2018-06-02 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: Józefka Chorzów – GRUNWALD
2018-06-02 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Unia Kosztowy
2018-06-02 (sobota) godz. 13:30 Trampkarze Młodsi 2004: KS 1.FC Katowice – GRUNWALD
2018-06-02 (sobota) godz. 16:30 Młodziki Młodsze 2006: Rozwój II Katowice – GRUNWALD
2018-06-03 (niedziela) godz. 10:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – AKS Chorzów
2018-06-04 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2007: Stadion Śląski II Chorzów – GRUNWALD
2018-06-05 (wtorek) godz. 17:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – GKS GieKSa III Katowice
 
 
2018-06-06 (środa) godz. 18:00 Młodziki 2005: GKS GieKSa III Katowice – GRUNWALD
2018-06-07 (czwartek) godz. 17:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Urania II Ruda Śląska
 
 
2018-06-08 lub 09 lub 10 (piątek lub sobota lub niedziela) Żaki 2009: Turniej w Siemianowicach: APN Siemianowice (gospodarz), APN Katowice, Rozwój Katowice, GRUNWALD
2018-06-09 (sobota) godz. 10:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – MKS Mysłowice
2018-06-09 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: Iskra Pszczyna – GRUNWALD
2018-06-10 (niedziela) godz. 10:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Stadion Śląski III Chorzów
2018-06-10 (niedziela) godz. 10:00 Trampkarze 2003: Górnik Jaworzno – GRUNWALD
2018-06-10 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – UKS Szopienice
2018-06-10 (niedziela) godz. 13:30 Młodziki Młodsze 2006: KS 1.FC Katowice – GRUNWALD
2018-06-11 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Rozwój Katowice
2018-06-12 (wtorek) godz. 15:30 Orliki Młodsze 2008: Gwiazda Ruda Śląska – GRUNWALD
 
 
2018-06-13 (środa) godz. 18:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – Wawel Wirek
 
 
2018-06-15 lub 16 lub 17 (piątek lub sobota lub niedziela) Żaki 2009: Turniej finałowy w… : Unia I Kosztowy, GRUNWALD, Gwiazda Ruda Śląska, Victoria Katowice, Pogoń II Imielin
2018-06-16 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – UKS Ruch Chorzów
2018-06-16 (sobota) godz. 11:15 Juniorzy Młodsi 2001/2002: UKS Szopienice – GRUNWALD
2018-06-17 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Sprint Katowice
2018-06-17 (niedziela) godz. 9:30 Trampkarze Młodsi 2004: Urania Ruda Śląska – GRUNWALD
2018-06-17 (niedziela) godz. 11:00 Młodziki 2005: Zantka Chorzów – GRUNWALD
2018-06-18 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2007: Orzeł Mokre – GRUNWALD
2018-06-19 (wtorek) godz. 17:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – AKS Mikołów