Terminy, wyniki i strzelcy drużyn Grunwaldu – runda wiosenna 2017

18.03.2017 (sobota) godz. 13:30 I zespół, Klasa okręgowa: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD 1-3 (Spalony, Babisz, Zuga)
 
 
25.03.2017 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2002: GRUNWALD – SMS Ruda Śląska 0-5
25.03.2017 (sobota) godz. 11:30 Trampkarze 2003: GRUNWALD – SMS Ruda Śląska 2-2 (Ociepka, Kubica)
25.03.2017 (sobota) godz. 15:30 I zespół, Klasa okręgowa: Podlesianka Katowice – GRUNWALD 2-3 (Dreszer 2, Lesik)
26.03.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: Naprzód Lipiny – GRUNWALD 2-2 (Wiktor, samobójcza)
27.03.2017 (poniedziałek) godz. 16:30 Orliki 2006: GRUNWALD – GKS GieKSa Katowice 1-0 (Kępczyński)
 
 
01.04.2017 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – LKS Łąka 2-1 (Spalony 2)
01.04.2017 (sobota) godz. 11:00 Juniorzy 2000/2001: Górnik 09 Mysłowice – GRUNWALD 0-8 (Aruczan 2, Gosz 2, Burdzik, Majchrzyk, Skorupa, Szaton)
01.04.2017 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze 2003: UKS Ruch Chorzów – GRUNWALD 4-1 (M.Wójcik)
02.04.2017 (niedziela) godz. 9:30 Trampkarze 2002: GKS GieKSa Katowice – GRUNWALD 1-4 (Straszewski, Kopiczko, Buczkiewicz, Jankowski)
02.04.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: GRUNWALD – Bonito Murcki GRUNWALD 2-1 (Koptin, Siekiera)
03.04.2017 (poniedziałek) godz. 16:30 Orliki 2006: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD 10-3 (Kępczyński 2, Kwaśniewski)
03.04.2017 (poniedziałek) godz. 17:00 Orliki 2007 grupa 3: GRUNWALD – AKS Chorzów 8-0 (Szymański 2, Węgiel 2, A.Wójcik 2, Musioł, Senyk)
04.04.2017 (wtorek) godz. 16:00 Orliki 2007 grupa 2: APN Siemianowice – GRUNWALD 6-3 (Jastrzembski, Skiba, Węgiel)
 
 
08.04.2017 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – MUKP Dąbrowa Górnicza 0-0
08.04.2017 (sobota) godz. 15:00 I zespół, Klasa okręgowa: Wawel Wirek – GRUNWALD 2-1 (Malec)
09.04.2017 (niedziela) godz. 9:00 Juniorzy 2000/2001: GRUNWALD – Wyzwolenie Chorzów 11-0 (Ogłoza 4, Gosz 2, Kowalcze, Osiecki, Skorupa, Szulik, Wojtaczka)
09.04.2017 (niedziela) godz. 11:00 Żaki 2008: Turniej w Katowicach – ŚTS gospodarzem, wyniki:
                                                              GRUNWALD 2-0 ŚTS Katowice (J.Powała 2)
                                                              GRUNWALD 0-4 Gwiazda Ruda Śląska
                                                              GRUNWALD 2-2 Victoria Katowice (J.Powała, samobójcza)
                                                              GRUNWALD 3-7 GKS GieKSa II Katowice (N.Ociepka, N.Szymański, Ł.Wróbel)
09.04.2017 (niedziela) godz. 12:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – APN Katowice 1-1 (Świerczyna)
10.04.2017 (poniedziałek) godz. 17:00 Orliki 2006: GRUNWALD – AP Silesia Katowice 6-4 (Kępczyński 3, Dajka, Kwaśniewski, samobójcza)
11.04.2017 (wtorek) godz. 16:00 Orliki 2007 grupa 3: Józefka Chorzów – GRUNWALD 12-1 (Mazur)
 
 
12.04.2017 (środa) godz. 17:00 Orliki 2006: GRUNWALD – Orlik Ruda Śląska 2-6 (Kępczyński, Kwaśniewski)
13.04.2017 (czwartek) godz. 17:30 Orliki 2007 grupa 3: GRUNWALD – GKS Gieksa III Katowice 0-29
 
 
15.04.2017 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Piast Bieruń GRUNWALD 2-0 (Babisz, samobójcza)
 
 
21.04.2017 (piątek) godz. 17:00 Orliki 2007 grupa 3: GRUNWALD – Śląsk Świętochłowice 3-4 (Gaweł 3)
22.04.2017 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – AKS Mikołów 1-0 (Zuga)
22.04.2017 (sobota) godz. 15:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – Naprzód Lipiny 0-1
23.04.2017 (niedziela) godz. 9:00 Żaki 2008: Turniej w Rudzie Śląskiej Halembie – GRUNWALD gospodarzem, wyniki:
                                                              GRUNWALD 3-3 Górnik II 09 Mysłowice (N.Szymański 2, B.Jarczyk)
                                                              GRUNWALD 0-10 AKS Mikołów
24.04.2017 (poniedziałek) godz. 16:30 Orliki 2006: Wyzwolenie Chorzów – GRUNWALD 1-9 (Kępczyński 5, Gajewski 2, Drążkiewicz, Kwaśniewski)
25.04.2017 (wtorek) godz. 17:00 Orliki 2007 grupa 2: GKS GieKSa II Katowice – GRUNWALD 15-2 (Gaweł, Weber)
 
 
26.04.2017 (środa) godz. 17:30 Juniorzy 2000/2001: GRUNWALD – Stadion Śląski Chorzów 1-2 (Ochnio)
 
 
28.04.2017 (piątek) godz. 17:30 Orliki 2007 grupa 3: GRUNWALD – Gwiazda I Ruda Śląska 0-16
30.04.2017 (niedziela) godz. 14:00 Młodziki 2004: Bonito Murcki – GRUNWALD 3-1 (samobójcza)
 
 
05.05.2017 (piątek) godz. 17:00 Orliki 2006: Pogoń Imielin – GRUNWALD 6-4 (Kępczyński 3, Kwaśniewski)
06.05.2017 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2002: KS 1.FC Katowice – GRUNWALD 4-1 (Skrzypek)
06.05.2017 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Unia Kosztowy 0-2
07.05.2017 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2004: APN Katowice – GRUNWALD 1-2 (Świerczyna, Krawczyk)
07.05.2017 (niedziela) godz. 11:00 Juniorzy 2000/2001: GRUNWALD – Ruch Chorzów S.A. 2-0 (Skorupa, Szaton)
07.05.2017 (niedziela) godz. 13:00 Trampkarze 2003: Rozwój Katowice – GRUNWALD 5-0
08.05.2017 (poniedziałek) godz. 16:30 Orliki 2006: KS 1.FC Katowice – GRUNWALD 0-2 (Kępczyński 2)
09.05.2017 (wtorek) godz. 16:15 Orliki 2007 grupa 2: Gwiazda II Ruda Śląska – GRUNWALD 1-13 (Gaweł 3, Weber 3, Senyk 2, Węgiel 2, Jastrzembski, Mazur, samobójcza)
 
 
10.05.2017 (środa) godz. 17:30 I zespół, Klasa okręgowa: Pogoń Imielin – GRUNWALD 3-2 (Kowalski 2)
10.05.2017 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2002: GRUNWALD – Podlesianka Katowice 0-2
 
 
12.05.2017 (piątek) godz. 18:00 Orliki 2006: GRUNWALD – Pogoń Imielin 4-5 (Kępczyński 3, Kwaśniewski)
13.05.2017 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Józefka Chorzów 2-3 (Kubica, Tałady)
13.05.2017 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – GTS Bojszowy 10-0 (Dreszer 4, Malec 2, Kowalski, Ogłoza, Spalony, Zuga)
13.05.2017 (sobota) godz. 17:00 Juniorzy 2000/2001: GRUNWALD – Górnik 09 Mysłowice 4-0 (Skorupa 2, Szaton, Zdebel)
14.05.2017 (niedziela) godz. 15:30 Trampkarze 2002: SMS Ruda Śląska – GRUNWALD 14-0
15.05.2017 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2006: GKS GieKSa Katowice – GRUNWALD 5-3 (Kępczyński 2, Kwaśniewski)
16.05.2017 (wtorek) godz. 16:30 Orliki 2007 grupa 2: Jedność II Siemianowice – GRUNWALD 7-3 (Gazda, Weber, Węgiel)
 
 
17.05.2017 (środa) godz. 15:00 Trampkarze 2003: SMS Ruda Śląska – GRUNWALD 8-0
17.05.2017 (środa) godz. 18:00 Juniorzy 2000/2001: Zantka Chorzów – GRUNWALD 0-3 (Ogłoza 2, Ochnio)
17.05.2017 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2002: GRUNWALD – Stadion Śląski Chorzów 6-0 (P.Sobstyl 3, Kopiczko 2, Straszewski)
 
 
20.05.2017 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – UKS Ruch Chorzów 0-1
20.05.2017 (sobota) godz. 11:30 Trampkarze 2002: GRUNWALD – GKS Gieksa Katowice 2-1 (Kopiczko, Skrzypek)
20.05.2017 (sobota) godz. 16:30 Żaki 2008: Turniej: Pogoń Ruda Śląska (gospodarz), Sparta Katowice, Gwiazda Ruda Śląska, GRUNWALD
20.05.2017 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: ZET Tychy – GRUNWALD 0-5 (Zuga, Dreszer, Malec, Spalony, samobójcza)
21.05.2017 (niedziela) godz. 9:00 Juniorzy 2000/2001: Wyzwolenie Chorzów – GRUNWALD 1-4 (Ogłoza 2, Ochnio, Skorupa)
21.05.2017 (niedziela) godz. 9:00 Orliki 2007 grupa 2: Orlik II Ruda Śląska – GRUNWALD 9-1 (Węgiel)
21.05.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: GRUNWALD – Bonito Murcki 6-0 (Świerczyna, Rogowski, Żernicki, Wiktor, Siekiera, Jureczko)
22.05.2017 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2006: GRUNWALD – Pogoń Ruda Śląska 3-13 (Kępczyński 3)
23.05.2017 (wtorek) godz. 16:30 Orliki 2007 grupa 3: Wyzwolenie Chorzów – GRUNWALD 2-5 (Gaweł 4, Weber)
 
 
24.05.2017 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2002: MKS Siemianowiczanka – GRUNWALD 2-2 (Kopiczko 2)
24.05.2017 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Rozwój Katowice 1-3 (J.Sobstyl)
25.05.2017 (czwartek) godz. 17:00 Młodziki 2004: Naprzód Lipiny – GRUNWALD 1-1 (Godlewski)
25.05.2017 (czwartek) godz. 18:00 Orliki 2006: GRUNWALD – Wyzwolenie Chorzów 6-1 (Kępczyński 3, Sura 2, samobójcza)
 
 
26.05.2017 (piątek) godz. 17:30 Żaki 2008: Turniej: Wyzwolenie Chorzów (gospodarz), Stadion Śląski Chorzów, ŚTS Katowice, GKS Gieksa II Katowice, GRUNWALD
26.05.2017 (piątek) godz. 18:00 Orliki 2007 grupa 2: GRUNWALD – Stadion Śląski II Chorzów 2-8 (Węgiel, Gaweł)
27.05.2017 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Tempo Paniówki 4-3 (Spalony 2, Dreszer, Kowalski)
27.05.2017 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze 2003: MUKP Dąbrowa Górnicza – GRUNWALD 3-0
28.05.2017 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – APN Katowice 4-1 (Wiktor, Koptin, Górski, Jureczko)
28.05.2017 (niedziela) godz. 11:30 Juniorzy 2000/2001: GRUNWALD – Zantka Chorzów 4-1 (Szaton, Gąsior, Aruczan, Burdzik)
29.05.2017 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2006: AP Silesia Katowice – GRUNWALD 12-5 (Kępczyński 5)
29.05.2017 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2007 grupa 3: GRUNWALD – UKS Ruch Chorzów 3-8 (Gaweł 2, Weber)
30.05.2017 (wtorek) godz. 17:00 Trampkarze 2003: Sarmacja Będzin – GRUNWALD 5-1 (Tałady)
30.05.2017 (wtorek) godz. 18:00 I zespół, Klasa okręgowa: LKS Goczałkowice – GRUNWALD 2-1 (Spalony)
 
 
31.05.2017 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2002: GRUNWALD – MKS Siemianowiczanka 4-2 (P.Sobstyl, Straszewski, Szołtysek, Buczkiewicz)
01.06.2017 (czwartek) godz. 18:00 Orliki 2007 grupa 2: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD 8-2 (Gaweł, Jastrzembski)
 
 
02.06.2017 (piątek) godz. 17:00 Żaki 2008: Turniej: Naprzód Lipiny (gospodarz), GKS Gieksa II Katowice, GRUNWALD
02.06.2017 (piątek) godz. 18:00 Orliki 2007 grupa 3: Stadion Śląski I Chorzów – GRUNWALD 9-0
03.06.2017 (sobota) godz. 9:00 Młodziki 2004: GRUNWALD – Naprzód Lipiny 1-0 (Broniszewski)
03.06.2017 (sobota) godz. 9:30 Trampkarze 2002: Stadion Śląski Chorzów – GRUNWALD 4-1 (Kopiczko)
03.06.2017 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: Urania Ruda Śląska – GRUNWALD 4-0
03.06.2017 (sobota) godz. 11:30 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Sarmacja Będzin 1-2 (Uciecha)
04.06.2017 (niedziela) godz. 11:00 Juniorzy 2000/2001: Stadion Śląski Chorzów – GRUNWALD 1-3 (Burdzik, Skorupa, Ochnio)
04.06.2017 (niedziela) godz. 14:00 Orliki 2006: Orlik Ruda Śląska – GRUNWALD 6-3 (Kwaśniewski 2, Kępczyński)
06.06.2017 (wtorek) godz. 18:00 Orliki 2007 grupa 3: GRUNWALD – Orlik I Ruda Śląska 11-0 (Gaweł 3, Gazda 2, Węgiel 2, Konopka, Szymański, Weber, samobójcza)
 
 
07.06.2017 (środa) godz. 18:00 Trampkarze 2003: Orbita Bukowno – GRUNWALD 4-0
 
 
09.06.2017 (piątek) godz. 18:00 Orliki 2007 grupa 2: GRUNWALD – Rozwój Katowice 4-2 (Gaweł 2, Jastrzembski, Weber)
10.06.2017 (sobota) godz. 9:30 Trampkarze 2002: GRUNWALD – KS 1.FC Katowice 1-10 (samobójcza)
10.06.2017 (sobota) godz. 15:00 Juniorzy 2000/2001: Ruch Chorzów S.A. – GRUNWALD 2-1 (Aruczan)
10.06.2017 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Sparta Katowice 3-2 (Dreszer 2, Spalony)
11.06.2017 (niedziela) godz. 9:00 Żaki 2008: Turniej finałowy w Chorzowie
11.06.2017 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2004: Bonito Murcki – GRUNWALD 2-5 (Wiktor 4, Rogowski)
12.06.2017 (poniedziałek) godz. 18:00 Orliki 2006: GRUNWALD – KS 1.FC Katowice 1-6 (Wydra)
13.06.2017 (wtorek) godz. 15:45 Młodziki 2004: APN Katowice – GRUNWALD 2-0
13.06.2017 (wtorek) godz. 18:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Orbita Bukowno 1-3 (Pastore)
13.06.2017 (wtorek) godz. 18:00 Orliki 2007 grupa 3: Naprzód Lipiny – GRUNWALD 7-6 (Jastrzembski 2, Weber 2, Gaweł, Węgiel)
 
 
17.06.2017 (sobota) godz. 9:30 Trampkarze 2002: Podlesianka Katowice – GRUNWALD 3-0 walkower (zawodnicy rocznika 2002 nie zebrali się na mecz)
17.06.2017 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze 2003: Józefka Chorzów – GRUNWALD 6-0
17.06.2017 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: JUW-e Tychy – Jaroszowice – GRUNWALD 0-3 (Spalony 2, Ogłoza)