Terminy, wyniki i strzelcy drużyn Grunwaldu – runda jesienna 2017

2017-08-12 (sobota) godz. 17:00 I zespół, Klasa okręgowa: Ogrodnik Tychy – GRUNWALD 3-0
 
 
2017-08-20 (niedziela) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – LKS Łąka 0-4
 
 
2017-08-26 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: Urania Ruda Śląska – GRUNWALD 6-1 (Babisz)
2017-08-27 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Ruch Chorzów S.A. 1-9 (Kępczyński)
2017-08-27 (niedziela) godz. 14:00 Trampkarze Młodsi 2004: Bonito Murcki – GRUNWALD 2-6 (Wiktor 3, Krawczyk 3)
 
 
2017-08-30 (środa) godz. 17:00 I zespół, Puchar Polski: GRUNWALD – Stadion Śląski Chorzów 0-3
2017-08-31 (czwartek) godz. 15:30 Orliki 2007: GKS Katowice – GRUNWALD 12-0
2017-08-31 (czwartek) godz. 17:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Orlik Ruda Śląska 1-2 (Kępczyński)
 
 
2017-09-02 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Pogoń Imielin 0-4
2017-09-02 (sobota) godz. 14:30 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Wyzwolenie Chorzów 8-3 (Godlewski 3, Wiktor 2, Cwajna, Krawczyk, Nowara)
2017-09-03 (niedziela) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Stadion Śląski II Chorzów 2-4 (Zdebel, Gosz)
2017-09-03 (niedziela) godz. 12:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – KS Kamionka 8-2 (Godlewski 2, Krawczyk 2, Paliński, Rogowski, Toborek, Wiktor)
2017-09-03 (niedziela) godz. 14:30 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Sprint Katowice 0-6
2017-09-04 (poniedziałek) godz. 16:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Rozwój II Katowice 0-16
2017-09-05 (wtorek) godz. 16:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Slavia Ruda Śląska 4-27 (Musioł 3, Szymański)
 
 
2017-09-09 (sobota) godz. 8:30 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Podlesianka Katowice – GRUNWALD 3-6 (Ogłoza 3, Kurpas 2, Gosz)
2017-09-09 (sobota) godz. 16:00 I zespół, Klasa okręgowa: Podlesianka Katowice – GRUNWALD 5-0
2017-09-10 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2005: AKS Chorzów – GRUNWALD 4-10 (Krawczyk 3, Godlewski 2, Żernicki 2, Broniszewski, Paliński, samobójcza)
2017-09-10 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki Młodsze 2006: GKS GieKSa II Katowice – GRUNWALD 11-1 (Kępczyński)
2017-09-10 (niedziela) godz. 11:00 Trampkarze Młodsi 2004: Naprzód Lipiny – GRUNWALD 1-2 (Godlewski, Górski)
2017-09-10 (niedziela) godz. 13:30 Trampkarze 2003: SMS II Ruda Śląska – GRUNWALD 3-3 (Nocoń, Ociepka, Tałady)
2017-09-10 (niedziela) godz. 14:00 Żaki 2009: Turniej w Imielinie:
                                                                                        GRUNWALD 5-2 Pogoń Imielin (gospodarz)
                                                                                        GRUNWALD 4-2 Gwiazda Ruda Śląska
                                                                                        GRUNWALD 9-1 Podlesianka Katowice

2017-09-12 (wtorek) godz. 16:30 Orliki Młodsze 2008: Urania Ruda Śląska – GRUNWALD 9-8 (Jandzio 3, Musioł 3, J.Powała, Szymański)
 
 
2017-09-15 (piątek) godz. 16:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Wawel Wirek 11-2 (Musioł 4, Jandzio 3, Szymański 3, Marciniak)
2017-09-16 (sobota) godz. 10:00 Żaki 2009: Turniej w Katowicach:
                                                                                        GRUNWALD 3-3 AP Champions Katowice (gospodarz)
                                                                                        GRUNWALD 3-4 Gwiazda Ruda Śląska

2017-09-16 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Górnik 09 Mysłowice 1-4 (Parzniewski)
2017-09-16 (sobota) godz. 14:15 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Unia Kosztowy 2-0 (M.Wójcik, Ociepka)
2017-09-17 (niedziela) godz. 9:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – UKS Szopienice 3-3 (Szulik, Ochnio, Buczkiewicz)
2017-09-17 (niedziela) godz. 12:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Jedność Siemianowice Śląskie 8-4 (Kępczyński 6, Sura, A.Wójcik)
2017-09-17 (niedziela) godz. 14:30 Młodziki 2005: GRUNWALD – KS 1.FC Katowice 8-0 (Godlewski 3, Krawczyk 2, Koptin 2, Rogowski)
2017-09-18 (poniedziałek) godz. 16:00 Orliki 2007: GRUNWALD – GKS Gieksa III Katowice 3-12 (Weber 2, Gaweł)
2017-09-19 (wtorek) godz. 16:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Pogoń Ruda Śląska 4-9 (Musioł, T.Powała, Szymański, samobójcza)
 
 
2017-09-20 (środa) godz. 16:30 Trampkarze Młodsi 2004: GKS Katowice – GRUNWALD 4-7 (Cwajna 2, Krawczyk 2, Godlewski, Jureczko, Paliński)
2017-09-21 (czwartek) godz. 15:30 Orliki 2007: Naprzód Lipiny – GRUNWALD 9-4 (Szymański 2, Gaweł, Weber)
 
 
2017-09-24 (niedziela) godz. 10:00 Żaki 2009: Turniej w Halembie:
                                                                                        GRUNWALD I 1-2 Szombierki Bytom
                                                                                        GRUNWALD I 5-3 GRUNWALD II
                                                                                        GRUNWALD I 1-3 Sparta Katowice
                                                                                        GRUNWALD I 0-3 Górnik 09 Mysłowice
                                                                                        GRUNWALD I 0-6 Jedność Siemianowice

                                                                                        GRUNWALD II 0-12 Górnik 09 Mysłowice
                                                                                        GRUNWALD II 3-5 GRUNWALD I
                                                                                        GRUNWALD II 0-7 Szombierki Bytom
                                                                                        GRUNWALD II 0-9 Jedność Siemianowice
                                                                                        GRUNWALD II 0-6 Sparta Katowice

2017-09-25 (poniedziałek) godz. 15:30 Orliki 2007: GRUNWALD – Stadion Śląski III Chorzów 1-6 (Gaweł)
 
 
2017-09-27 (środa) godz. 16:30 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Podlesianka Katowice 5-0 (Rogowski 2, Cwajna, Wydra, Żernicki)
2017-09-28 (czwartek) godz. 17:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – KS 1.FC Katowice 0-7
2017-09-29 (piątek) godz. 16:00 Orliki Młodsze 2008: KS Kamionka – GRUNWALD 5-7 (Musioł 3, Jarczyk 2, Jandzio, Szymański)
 
 
2017-09-30 (sobota) godz. 9:15 Orliki 2007: Śląsk Świętochłowice – GRUNWALD 0-6 (Jastrzembski 3, Gaweł, Mazur, Weber)
2017-09-30 (sobota) godz. 10:00 Żaki 2009: Turniej w Mikołowie: Orzeł Mokre (gospodarz), Victoria Katowice, GRUNWALD, Gwiazda Ruda Śląska
2017-09-30 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Sparta Katowice 0-6
2017-09-30 (sobota) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: Pogoń Imielin – GRUNWALD 5-0
2017-09-30 (sobota) godz. 14:15 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Lechia 06 Mysłowice 4-0 (Ociepka 2, Pastore, M.Wójcik)
2017-10-01 (niedziela) godz. 9:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Wawel Wirek 10-0 (Cwajna 2, Rogowski 2, Żernicki 2, Godlewski, Krawczyk, Nowara, Wydra)
2017-10-01 (niedziela) godz. 11:30 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Pogoń Ruda Śląska 4-1 (Ochnio 2, Gosz 2)
2017-10-02 (poniedziałek) godz. 15:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Jedność II Siemianowice Śląskie 2-5 (Gaweł, Weber)
 
 
2017-10-04 (środa) godz. 16:00 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Jastrząb Bielszowice 5-4 (Szymański 3, Jandzio, Stanik)
2017-10-04 (środa) godz. 16:30 Młodziki 2005: KS Kamionka – GRUNWALD 0-1 (Krawczyk)
 
 
2017-10-07 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Bonito Murcki 3-2 (Krawczyk 2, Jureczko)
2017-10-07 (sobota) godz. 9:00 Orliki 2007: Jedność II Siemianowice Śląskie – GRUNWALD 6-3 (Gaweł, Jastrzembski, samobójcza)
2017-10-07 (sobota) godz. 12:00 Żaki 2009: Turniej w Halembie:
                                                                                        GRUNWALD I 10-2 GRUNWALD II
                                                                                        GRUNWALD I 4-4 Akademia Champions Katowice
                                                                                        GRUNWALD I 1-6 Kuźnica Katowice

                                                                                        GRUNWALD II 2-10 GRUNWALD I
                                                                                        GRUNWALD II 0-15 Kuźnica Katowice
                                                                                        GRUNWALD II 0-8 Akademia Champions Katowice

2017-10-07 (sobota) godz. 15:00 I zespół, Klasa okręgowa: Sokół Wola – GRUNWALD 3-0
2017-10-07 (sobota) godz. 15:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Stadion Śląski II Chorzów – GRUNWALD 1-1 (Wojtaczka)
2017-10-08 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki Młodsze 2006: Ruch Chorzów S.A. – GRUNWALD 7-1 (Kępczyński)
2017-10-08 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2005: KS 1.FC Katowice – GRUNWALD 2-9 ()
2017-10-09 (poniedziałek) godz. 16:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Naprzód Lipiny – GRUNWALD 0-9 (Ogłoza 4, Buczkiewicz, Burdzik, Latoska, Ochnio, Podlacha)
2017-10-10 (wtorek) godz. 16:00 Orliki Młodsze 2008: Urania II Ruda Śląska – GRUNWALD 1-5 (Musioł 2, Stanik 2, Jarczyk)
 
 
2017-10-11 (środa) godz. 15:30 Trampkarze 2003: Slavia Ruda Śląska – GRUNWALD 0-1 (Białecki)
2017-10-11 (środa) godz. 16:00 Orliki 2007: GRUNWALD – GKS Katowice 3-7 ()
2017-10-12 (czwartek) godz. 16:00 Trampkarze Młodsi 2004: MKS Siemianowiczanka – GRUNWALD 1-2 (Cwajna, Tałady)
 
 
2017-10-13 (piątek) godz. 17:00 Żaki 2009: Turniej w Siemianowicach: APN Siemianowice (gospodarz), APN Katowice, Rozwój Katowice, GRUNWALD
2017-10-14 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Krupiński Suszec 1-2 (Babisz)
2017-10-14 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze Młodsi 2004: Wyzwolenie Chorzów – GRUNWALD 4-5 (Wiktor 2, Cwajna, Godlewski, Krawczyk)
2017-10-14 (sobota) godz. 14:30 Trampkarze 2003: GRUNWALD – SMS II Ruda Śląska 7-2 (Ociepka 3, Nocoń 2, Miziak, Tałady)
2017-10-15 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – KS Kamionka 6-0 (Koptin 2, Wiktor 2, Broniszewski, Krawczyk)
2017-10-15 (niedziela) godz. 12:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Podlesianka Katowice 5-0 (Gosz, Ochnio, Kozłowski, Burdzik, Podlacha)
2017-10-15 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: Orlik Ruda Śląska – GRUNWALD 3-2 (Kępczyński 2)
2017-10-16 (poniedziałek) godz. 16:00 Orliki 2007: Rozwój II Katowice – GRUNWALD 3-1 ()
2017-10-17 (wtorek) godz. 15:30 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Orlik II Ruda Śląska 6-4 ()
 
 
2017-10-18 (środa) godz. 16:15 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – Naprzód Lipiny
2017-10-19 (czwartek) godz. 16:00 Orliki Młodsze 2008: GKS GieKSa III Katowice – GRUNWALD
 
 
2017-10-21 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: Unia Kosztowy – GRUNWALD
2017-10-21 (sobota) godz. 10:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – AKS Chorzów
2017-10-21 (sobota) godz. 15:00 I zespół, Klasa okręgowa: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD
2017-10-22 (niedziela) godz. 9:00 Żaki 2009: Turniej w Kosztowach: Unia II Kosztowy (gospodarz), GRUNWALD, Gwiazda Ruda Śląska, Victoria Katowice
2017-10-22 (niedziela) godz. 9:30 Juniorzy Młodsi 2001/2002: UKS Szopienice – GRUNWALD
2017-10-22 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2005: AKS Chorzów – GRUNWALD
2017-10-22 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: Sprint Katowice – GRUNWALD
2017-10-23 (poniedziałek) godz. 16:00 Orliki 2007: GRUNWALD – Śląsk Świętochłowice
 
 
2017-10-28 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: GRUNWALD – Slavia Ruda Śląska
2017-10-28 (sobota) godz. 10:00 Trampkarze Młodsi 2004: Podlesianka Katowice – GRUNWALD
2017-10-28 (sobota) godz. 12:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – GKS GieKSa II Katowice
2017-10-28 (sobota) godz. 14:00 I zespół, Klasa okręgowa: Piast Bieruń – GRUNWALD
2017-10-29 (niedziela) godz. 9:00 Młodziki 2005: GRUNWALD – KS 1.FC Katowice
2017-10-29 (niedziela) godz. 12:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: GRUNWALD – Naprzód Lipiny
2017-10-30 (poniedziałek) godz. 16:00 Orliki 2007: GKS GieKSa III Katowice – GRUNWALD
2017-10-31 (wtorek) godz. 15:00 Orliki Młodsze 2008: GRUNWALD – Gwiazda Ruda Śląska
 
 
2017-11-04 (sobota) godz. 9:00 Trampkarze 2003: Lechia 06 Mysłowice – GRUNWALD
2017-11-04 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – AKS Mikołów
2017-11-04 (sobota) godz. 12:30 Młodziki 2005: KS Kamionka – GRUNWALD
2017-11-05 (niedziela) godz. 10:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – GKS Katowice
2017-11-05 (niedziela) godz. 11:00 Juniorzy Młodsi 2001/2002: Pogoń Ruda Śląska – GRUNWALD
2017-11-05 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: Uks Jedność Siemianowice Śląskie – GRUNWALD
2017-11-06 (poniedziałek) godz. 14:30 Orliki 2007: GRUNWALD – Naprzód Lipiny
2017-11-07 (wtorek) godz. 15:30 Orliki Młodsze 2008: AKS Mikołów – GRUNWALD
 
 
2017-11-11 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze Młodsi 2004: GRUNWALD – MKS Siemianowiczanka
2017-11-11 (sobota) godz. 13:00 I zespół, Klasa okręgowa: Unia Kosztowy – GRUNWALD
2017-11-12 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2005: GRUNWALD – AKS Chorzów
2017-11-12 (niedziela) godz. 13:00 Młodziki Młodsze 2006: KS 1.FC Katowice – GRUNWALD
2017-11-13 (poniedziałek) godz. 14:30 Orliki 2007: Stadion Śląski III Chorzów – GRUNWALD
 
 
2017-11-18 (sobota) godz. 11:00 I zespół, Klasa okręgowa: GRUNWALD – Iskra Pszczyna
2017-11-18 (sobota) godz. 11:00 Trampkarze Młodsi 2004: Wawel Wirek – GRUNWALD
2017-11-19 (niedziela) godz. 9:30 Młodziki 2005: KS 1.FC Katowice – GRUNWALD
2017-11-19 (niedziela) godz. 10:00 Młodziki Młodsze 2006: GRUNWALD – Pogoń Imielin
 
 
2017-11-25 (sobota) godz. 13:30 I zespół, Klasa okręgowa: Wawel Wirek – GRUNWALD