Tabela Klasy Okręgowej – Sezon 2021/2022

Tabela główna:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 AKS Mikołów 7 21 7 0 0 28:3+25         
2 Sparta Katowice 7 19 6 1 0 30:5+25         
3 Zagłębie II Sosnowiec 7 16 5 1 1 20:4+16         
4 Sarmacja Będzin 7 16 5 1 1 14:8+6         
5 Górnik Wojkowice 7 13 4 1 2 10:6+4         
6 CKS Czeladź 7 12 4 0 3 15:9+6         
7 GKS GieKSa II Katowice 7 12 4 0 3 18:13+5         
8 Górnik 09 Mysłowice 7 12 4 0 3 9:8+1         
9 Cyklon Rogoźnik 7 11 3 2 2 14:8+6         
10 Niwy Brudzowice 7 11 3 2 2 12:8+4         
11 Pogoń Imielin 7 9 3 0 4 13:17-4         
12 MK Górnik Katowice 7 9 3 0 4 9:20-11         
13 RKS Grodziec 7 7 2 1 4 14:16-2         
14 Slavia Ruda Śląska 7 6 2 0 5 8:14-6         
15 Tęcza Błędów 7 6 2 0 5 9:17-8         
16 Grunwald Ruda Śląska 7 3 1 0 6 5:19-14         
17 Źródło Kromołów 7 1 0 1 6 4:26-22         
18 Ostoja Żelisławice 7 0 0 0 7 3:34-31         

1 – awans do IV ligi
15, 16, 17, 18 – spadek do Klasy A

 

Tabela – mecze u siebie:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 AKS Mikołów 4 12 4 0 0 19:1+18      
2 CKS Czeladź 4 12 4 0 0 14:3+11      
3 Zagłębie II Sosnowiec 4 10 3 1 0 9:1+8      
4 Sparta Katowice 3 9 3 0 0 20:3+17     
5 Sarmacja Będzin 4 9 3 0 1 8:4+4      
6 Górnik Wojkowice 4 9 3 0 1 7:3+4      
7 Cyklon Rogoźnik 3 7 2 1 0 11:2+9     
8 Górnik 09 Mysłowice 3 6 2 0 1 5:2+3     
9 RKS Grodziec 3 6 2 0 1 8:6+2     
10 Tęcza Błędów 4 6 2 0 2 6:5+1      
11 Pogoń Imielin 3 6 2 0 1 7:70     
12 GKS GieKSa II Katowice 3 6 2 0 1 6:8-2     
13 MK Górnik Katowice 4 6 2 0 2 6:9-3      
14 Niwy Brudzowice 3 5 1 2 0 6:2+4     
15 Slavia Ruda Śląska 4 3 1 0 3 4:8-4      
16 Źródło Kromołów 3 1 0 1 2 3:5-2     
17 Grunwald Ruda Śląska 4 0 0 0 4 2:11-9      
18 Ostoja Żelisławice 3 0 0 0 3 0:14-14     

Tabela – mecze na wyjazdach:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Sparta Katowice 4 10 3 1 0 10:2+8      
2 AKS Mikołów 3 9 3 0 0 9:2+7     
3 Sarmacja Będzin 3 7 2 1 0 6:4+2     
4 Zagłębie II Sosnowiec 3 6 2 0 1 11:3+8     
5 GKS GieKSa II Katowice 4 6 2 0 2 12:5+7      
6 Niwy Brudzowice 4 6 2 0 2 6:60      
7 Górnik 09 Mysłowice 4 6 2 0 2 4:6-2      
8 Górnik Wojkowice 3 4 1 1 1 3:30     
9 Cyklon Rogoźnik 4 4 1 1 2 3:6-3      
10 Slavia Ruda Śląska 3 3 1 0 2 4:6-2     
11 Pogoń Imielin 4 3 1 0 3 6:10-4      
12 Grunwald Ruda Śląska 3 3 1 0 2 3:8-5     
13 MK Górnik Katowice 3 3 1 0 2 3:11-8     
14 RKS Grodziec 4 1 0 1 3 6:10-4      
15 CKS Czeladź 3 0 0 0 3 1:6-5     
16 Tęcza Błędów 3 0 0 0 3 3:12-9     
17 Ostoja Żelisławice 4 0 0 0 4 3:20-17      
18 Źródło Kromołów 4 0 0 0 4 1:21-20      

 

Tabela – JESIEŃ:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 AKS Mikołów 7 21 7 0 0 28:3+25        
2 Sparta Katowice 7 19 6 1 0 30:5+25        
3 Zagłębie II Sosnowiec 7 16 5 1 1 20:4+16        
4 Sarmacja Będzin 7 16 5 1 1 14:8+6        
5 Górnik Wojkowice 7 13 4 1 2 10:6+4        
6 CKS Czeladź 7 12 4 0 3 15:9+6        
7 GKS GieKSa II Katowice 7 12 4 0 3 18:13+5        
8 Górnik 09 Mysłowice 7 12 4 0 3 9:8+1        
9 Cyklon Rogoźnik 7 11 3 2 2 14:8+6        
10 Niwy Brudzowice 7 11 3 2 2 12:8+4        
11 Pogoń Imielin 7 9 3 0 4 13:17-4        
12 MK Górnik Katowice 7 9 3 0 4 9:20-11        
13 RKS Grodziec 7 7 2 1 4 14:16-2        
14 Slavia Ruda Śląska 7 6 2 0 5 8:14-6        
15 Tęcza Błędów 7 6 2 0 5 9:17-8        
16 Grunwald Ruda Śląska 7 3 1 0 6 5:19-14        
17 Źródło Kromołów 7 1 0 1 6 4:26-22        
18 Ostoja Żelisławice 7 0 0 0 7 3:34-31        

Tabela – WIOSNA:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 AKS Mikołów 0 0 0 0 0 0:00
2 CKS Czeladź 0 0 0 0 0 0:00
3 Cyklon Rogoźnik 0 0 0 0 0 0:00
4 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00
5 Grunwald Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00
6 Górnik 09 Mysłowice 0 0 0 0 0 0:00
7 Górnik Wojkowice 0 0 0 0 0 0:00
8 MK Górnik Katowice 0 0 0 0 0 0:00
9 Niwy Brudzowice 0 0 0 0 0 0:00
10 Ostoja Żelisławice 0 0 0 0 0 0:00
11 Pogoń Imielin 0 0 0 0 0 0:00
12 RKS Grodziec 0 0 0 0 0 0:00
13 Sarmacja Będzin 0 0 0 0 0 0:00
14 Slavia Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00
15 Sparta Katowice 0 0 0 0 0 0:00
16 Tęcza Błędów 0 0 0 0 0 0:00
17 Zagłębie II Sosnowiec 0 0 0 0 0 0:00
18 Źródło Kromołów 0 0 0 0 0 0:00

Kategorie