Tabela Klasy Okręgowej grupy 1 – Sezon 2017/2018

Tabela główna:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Pogoń Imielin 9 22 7 1 1 26:10+16           
2 Piast Bieruń Nowy 10 22 7 1 2 21:9+12            
3 Unia Kosztowy 9 22 7 1 1 18:9+9           
4 AKS Mikołów 9 20 6 2 1 25:13+12           
5 Sparta Katowice 10 17 5 2 3 33:19+14            
6 Górnik 09 Mysłowice 9 17 4 5 0 19:7+12           
7 Podlesianka Katowice 9 17 4 5 0 21:11+10           
8 Iskra Pszczyna 9 14 4 2 3 13:130           
9 LKS Łąka 10 12 3 3 4 18:12+6            
10 Urania Ruda Śląska 9 12 4 0 5 21:22-1           
11 Sokół Wola 9 11 3 2 4 13:21-8           
12 Wawel Wirek 9 7 2 1 6 11:19-8           
13 Krupiński Suszec 9 7 2 1 6 7:26-19           
14 Ogrodnik Tychy 9 6 1 3 5 12:15-3           
15 Pogoń Ruda Śląska 10 1 0 1 9 11:29-18            
16 Grunwald Ruda Śląska 9 0 0 0 9 3:37-34           

1 – awans do IV ligi

13, 14, 15, 16 – spadek do Klasy A

 

Tabela – mecze u siebie:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Unia Kosztowy 6 16 5 1 0 11:4+7        
2 Piast Bieruń Nowy 5 15 5 0 0 15:3+12       
3 AKS Mikołów 5 13 4 1 0 14:6+8       
4 Urania Ruda Śląska 6 12 4 0 2 17:10+7        
5 Podlesianka Katowice 4 10 3 1 0 12:4+8      
6 Pogoń Imielin 4 10 3 1 0 12:6+6      
7 Iskra Pszczyna 6 10 3 1 2 10:100        
8 LKS Łąka 6 8 2 2 2 13:8+5        
9 Górnik 09 Mysłowice 4 8 2 2 0 8:3+5      
10 Sparta Katowice 4 7 2 1 1 12:7+5      
11 Sokół Wola 3 7 2 1 0 6:2+4     
12 Ogrodnik Tychy 6 6 1 3 2 9:8+1        
13 Krupiński Suszec 4 1 0 1 3 3:13-10      
14 Pogoń Ruda Śląska 3 0 0 0 3 4:9-5     
15 Wawel Wirek 3 0 0 0 3 2:9-7     
16 Grunwald Ruda Śląska 5 0 0 0 5 2:20-18       

Tabela – mecze na wyjazdach:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Pogoń Imielin 5 12 4 0 1 14:4+10       
2 Sparta Katowice 6 10 3 1 2 21:12+9        
3 Górnik 09 Mysłowice 5 9 2 3 0 11:4+7       
4 AKS Mikołów 4 7 2 1 1 11:7+4      
5 Podlesianka Katowice 5 7 1 4 0 9:7+2       
6 Piast Bieruń Nowy 5 7 2 1 2 6:60       
7 Wawel Wirek 6 7 2 1 3 9:10-1        
8 Unia Kosztowy 3 6 2 0 1 7:5+2     
9 Krupiński Suszec 5 6 2 0 3 4:13-9       
10 LKS Łąka 4 4 1 1 2 5:4+1      
11 Iskra Pszczyna 3 4 1 1 1 3:30     
12 Sokół Wola 6 4 1 1 4 7:19-12        
13 Pogoń Ruda Śląska 7 1 0 1 6 7:20-13         
14 Ogrodnik Tychy 3 0 0 0 3 3:7-4     
15 Urania Ruda Śląska 3 0 0 0 3 4:12-8     
16 Grunwald Ruda Śląska 4 0 0 0 4 1:17-16      

 

Tabela – JESIEŃ:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 Pogoń Imielin 9 22 7 1 1 26:10+16          
2 Piast Bieruń Nowy 10 22 7 1 2 21:9+12           
3 Unia Kosztowy 9 22 7 1 1 18:9+9          
4 AKS Mikołów 9 20 6 2 1 25:13+12          
5 Sparta Katowice 10 17 5 2 3 33:19+14           
6 Górnik 09 Mysłowice 9 17 4 5 0 19:7+12          
7 Podlesianka Katowice 9 17 4 5 0 21:11+10          
8 Iskra Pszczyna 9 14 4 2 3 13:130          
9 LKS Łąka 10 12 3 3 4 18:12+6           
10 Urania Ruda Śląska 9 12 4 0 5 21:22-1          
11 Sokół Wola 9 11 3 2 4 13:21-8          
12 Wawel Wirek 9 7 2 1 6 11:19-8          
13 Krupiński Suszec 9 7 2 1 6 7:26-19          
14 Ogrodnik Tychy 9 6 1 3 5 12:15-3          
15 Pogoń Ruda Śląska 10 1 0 1 9 11:29-18           
16 Grunwald Ruda Śląska 9 0 0 0 9 3:37-34          

Tabela – WIOSNA:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 AKS Mikołów 0 0 0 0 0 0:00    
2 Grunwald Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00    
3 Górnik 09 Mysłowice 0 0 0 0 0 0:00    
4 Iskra Pszczyna 0 0 0 0 0 0:00    
5 Krupiński Suszec 0 0 0 0 0 0:00    
6 LKS Łąka 0 0 0 0 0 0:00    
7 Ogrodnik Tychy 0 0 0 0 0 0:00    
8 Piast Bieruń Nowy 0 0 0 0 0 0:00    
9 Podlesianka Katowice 0 0 0 0 0 0:00    
10 Pogoń Imielin 0 0 0 0 0 0:00    
11 Pogoń Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00    
12 Sokół Wola 0 0 0 0 0 0:00    
13 Sparta Katowice 0 0 0 0 0 0:00    
14 Unia Kosztowy 0 0 0 0 0 0:00    
15 Urania Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00    
16 Wawel Wirek 0 0 0 0 0 0:00