Tabela Klasy Okręgowej grupy 1 – Sezon 2016/2017

Tabela główna:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 LKS Goczałkowice-Zdrój 30 75 24 3 3 89:34+55            
2 Unia Kosztowy 30 63 20 3 7 73:33+40            
3 Pogoń Imielin 30 60 18 6 6 68:34+34            
4 Grunwald Ruda Śląska 30 58 18 4 8 68:41+27            
5 Urania Ruda Śląska 30 52 17 1 12 59:49+10            
6 LKS Łąka 30 50 15 5 10 69:52+17            
7 Wawel Wirek 30 49 15 4 11 53:43+10            
8 Podlesianka Katowice 30 48 15 3 12 58:42+16            
9 AKS Mikołów 30 45 14 3 13 42:41+1            
10 Sparta Katowice 30 39 12 3 15 50:57-7            
11 Piast Bieruń Nowy 30 38 11 5 14 45:52-7            
12 Pogoń Ruda Śląska 30 30 7 9 14 32:42-10            
13 ZET Tychy 30 28 8 4 18 45:70-25            
14 Tempo Paniówki 30 22 7 1 22 48:79-31            
15 GTS Bojszowy 30 16 4 4 22 32:90-58            
16 JUW-e Tychy - Jaroszowice 30 16 4 4 22 27:99-72            

1 – awans do IV ligi

13, 14, 15, 16 – spadek do Klasy A

 

Tabela – mecze u siebie:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 LKS Goczałkowice-Zdrój 15 43 14 1 0 52:10+42            
2 Wawel Wirek 15 30 9 3 3 30:18+12            
3 Grunwald Ruda Śląska 15 29 9 2 4 38:23+15            
4 Unia Kosztowy 15 28 9 1 5 38:17+21            
5 Urania Ruda Śląska 15 28 9 1 5 33:22+11            
6 Pogoń Imielin 15 28 9 1 5 29:19+10            
7 AKS Mikołów 15 27 8 3 4 27:14+13            
8 Podlesianka Katowice 15 26 8 2 5 34:16+18            
9 Sparta Katowice 15 26 8 2 5 30:20+10            
10 LKS Łąka 15 26 8 2 5 34:26+8            
11 Piast Bieruń Nowy 15 21 6 3 6 28:22+6            
12 Pogoń Ruda Śląska 15 17 5 2 8 19:21-2            
13 ZET Tychy 15 16 5 1 9 23:34-11            
14 Tempo Paniówki 15 16 5 1 9 33:46-13            
15 GTS Bojszowy 15 16 4 4 7 17:33-16            
16 JUW-e Tychy - Jaroszowice 15 11 3 2 10 15:37-22            

Tabela – mecze na wyjazdach:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Unia Kosztowy 15 35 11 2 2 35:16+19            
2 Pogoń Imielin 15 32 9 5 1 39:15+24            
3 LKS Goczałkowice-Zdrój 15 32 10 2 3 37:24+13            
4 Grunwald Ruda Śląska 15 29 9 2 4 30:18+12            
5 LKS Łąka 15 24 7 3 5 35:26+9            
6 Urania Ruda Śląska 15 24 8 0 7 26:27-1            
7 Podlesianka Katowice 15 22 7 1 7 24:26-2            
8 Wawel Wirek 15 19 6 1 8 23:25-2            
9 AKS Mikołów 15 18 6 0 9 15:27-12            
10 Piast Bieruń Nowy 15 17 5 2 8 17:30-13            
11 Pogoń Ruda Śląska 15 13 2 7 6 13:21-8            
12 Sparta Katowice 15 13 4 1 10 20:37-17            
13 ZET Tychy 15 12 3 3 9 22:36-14            
14 Tempo Paniówki 15 6 2 0 13 15:33-18            
15 JUW-e Tychy - Jaroszowice 15 5 1 2 12 12:62-50            
16 GTS Bojszowy 15 0 0 0 15 15:57-42            

 

Tabela – JESIEŃ:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 LKS Goczałkowice-Zdrój 15 37 12 1 2 41:19+22                
2 Unia Kosztowy 15 31 10 1 4 40:19+21                
3 Grunwald Ruda Śląska 15 28 8 4 3 28:19+9                
4 Sparta Katowice 15 28 9 1 5 29:21+8                
5 Pogoń Imielin 15 27 8 3 4 25:15+10                
6 LKS Łąka 15 26 8 2 5 29:24+5                
7 Wawel Wirek 15 25 8 1 6 29:23+6                
8 Urania Ruda Śląska 15 25 8 1 6 26:24+2                
9 AKS Mikołów 15 20 6 2 7 15:19-4                
10 Pogoń Ruda Śląska 15 19 6 1 8 20:23-3                
11 Piast Bieruń Nowy 15 19 6 1 8 20:24-4                
12 Podlesianka Katowice 15 17 5 2 8 24:25-1                
13 ZET Tychy 15 16 5 1 9 26:31-5                
14 Tempo Paniówki 15 12 4 0 11 24:34-10                
15 GTS Bojszowy 15 11 3 2 10 20:39-19                
16 JUW-e Tychy - Jaroszowice 15 6 1 3 11 11:48-37                

Tabela – WIOSNA:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 LKS Goczałkowice-Zdrój 15 38 12 2 1 48:15+33                
2 Pogoń Imielin 15 33 10 3 2 43:19+24                
3 Unia Kosztowy 15 32 10 2 3 33:14+19                
4 Podlesianka Katowice 15 31 10 1 4 34:17+17                
5 Grunwald Ruda Śląska 15 30 10 0 5 40:22+18                
6 Urania Ruda Śląska 15 27 9 0 6 33:25+8                
7 AKS Mikołów 15 25 8 1 6 27:22+5                
8 LKS Łąka 15 24 7 3 5 40:28+12                
9 Wawel Wirek 15 24 7 3 5 24:20+4                
10 Piast Bieruń Nowy 15 19 5 4 6 25:28-3                
11 ZET Tychy 15 12 3 3 9 19:39-20                
12 Pogoń Ruda Śląska 15 11 1 8 6 12:19-7                
13 Sparta Katowice 15 11 3 2 10 21:36-15                
14 Tempo Paniówki 15 10 3 1 11 24:45-21                
15 JUW-e Tychy - Jaroszowice 15 10 3 1 11 16:51-35                
16 GTS Bojszowy 15 5 1 2 12 12:51-39                
Kategorie