Tabela Klasy A – Sezon 2018/2019

Tabela główna:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Jastrząb Bielszowice 5 13 4 1 0 8:1+7       
2 Wawel Wirek 5 12 4 0 1 14:2+12       
3 Józefka Chorzów 5 8 2 2 1 14:6+8       
4 Grunwald Ruda Śląska 5 8 2 2 1 9:6+3       
5 UKS Szopienice 4 7 2 1 1 10:5+5      
6 AKS II Mikołów 4 7 2 1 1 6:60      
7 Strażak Mikołów 5 7 2 1 2 7:14-7       
8 Urania II Ruda Śląska 5 6 1 3 1 7:70       
9 Śląsk II Świętochłowice 4 5 1 2 1 6:4+2      
10 MKS Siemianowiczanka II 4 4 1 1 2 7:6+1      
11 Kolejarz 24 Katowice 5 3 1 0 4 7:16-9       
12 Hetman 22 Katowice 5 2 0 2 3 5:13-8       
13 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00  
14 Stadion Śląski Chorzów 4 0 0 0 4 1:15-14      

1 – awans do Klasy Okręgowej

12, 13, 14 – spadek do Klasy B

 

Tabela – mecze u siebie:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Wawel Wirek 3 9 3 0 0 12:1+11     
2 Jastrząb Bielszowice 3 7 2 1 0 4:1+3     
3 Józefka Chorzów 3 6 2 0 1 11:3+8     
4 Strażak Mikołów 2 6 2 0 0 4:1+3    
5 Grunwald Ruda Śląska 3 5 1 2 0 7:2+5     
6 AKS II Mikołów 2 4 1 1 0 4:2+2    
7 UKS Szopienice 1 3 1 0 0 6:1+5   
8 MKS Siemianowiczanka II 2 3 1 0 1 6:3+3    
9 Kolejarz 24 Katowice 3 3 1 0 2 5:8-3     
10 Hetman 22 Katowice 3 2 0 2 1 4:5-1     
11 Urania II Ruda Śląska 2 1 0 1 1 1:3-2    
12 Śląsk II Świętochłowice 2 1 0 1 1 1:3-2    
13 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00  
14 Stadion Śląski Chorzów 1 0 0 0 1 1:2-1   

Tabela – mecze na wyjazdach:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Jastrząb Bielszowice 2 6 2 0 0 4:0+4    
2 Urania II Ruda Śląska 3 5 1 2 0 6:4+2     
3 Śląsk II Świętochłowice 2 4 1 1 0 5:1+4    
4 UKS Szopienice 3 4 1 1 1 4:40     
5 Wawel Wirek 2 3 1 0 1 2:1+1    
6 AKS II Mikołów 2 3 1 0 1 2:4-2    
7 Grunwald Ruda Śląska 2 3 1 0 1 2:4-2    
8 Józefka Chorzów 2 2 0 2 0 3:30    
9 MKS Siemianowiczanka II 2 1 0 1 1 1:3-2    
10 Strażak Mikołów 3 1 0 1 2 3:13-10     
11 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00  
12 Kolejarz 24 Katowice 2 0 0 0 2 2:8-6    
13 Hetman 22 Katowice 2 0 0 0 2 1:8-7    
14 Stadion Śląski Chorzów 3 0 0 0 3 0:13-13     

 

Tabela – JESIEŃ:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 Jastrząb Bielszowice 5 13 4 1 0 8:1+7      
2 Wawel Wirek 5 12 4 0 1 14:2+12      
3 Józefka Chorzów 5 8 2 2 1 14:6+8      
4 Grunwald Ruda Śląska 5 8 2 2 1 9:6+3      
5 UKS Szopienice 4 7 2 1 1 10:5+5     
6 AKS II Mikołów 4 7 2 1 1 6:60     
7 Strażak Mikołów 5 7 2 1 2 7:14-7      
8 Urania II Ruda Śląska 5 6 1 3 1 7:70      
9 Śląsk II Świętochłowice 4 5 1 2 1 6:4+2     
10 MKS Siemianowiczanka II 4 4 1 1 2 7:6+1     
11 Kolejarz 24 Katowice 5 3 1 0 4 7:16-9      
12 Hetman 22 Katowice 5 2 0 2 3 5:13-8      
13 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00
14 Stadion Śląski Chorzów 4 0 0 0 4 1:15-14     

Tabela – WIOSNA:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 AKS II Mikołów 0 0 0 0 0 0:00
2 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00
3 Grunwald Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00
4 Hetman 22 Katowice 0 0 0 0 0 0:00
5 Jastrząb Bielszowice 0 0 0 0 0 0:00
6 Józefka Chorzów 0 0 0 0 0 0:00
7 Kolejarz 24 Katowice 0 0 0 0 0 0:00
8 MKS Siemianowiczanka II 0 0 0 0 0 0:00
9 Stadion Śląski Chorzów 0 0 0 0 0 0:00
10 Strażak Mikołów 0 0 0 0 0 0:00
11 UKS Szopienice 0 0 0 0 0 0:00
12 Urania II Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0:00
13 Wawel Wirek 0 0 0 0 0 0:00
14 Śląsk II Świętochłowice 0 0 0 0 0 0:00