Tabela Klasy A – Sezon 2018/2019

Tabela główna:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Grunwald Ruda Śląska 13 28 8 4 1 34:16+18            
2 Jastrząb Bielszowice 13 28 8 4 1 22:10+12            
3 Wawel Wirek 13 27 9 0 4 37:11+26            
4 UKS Szopienice 13 26 8 2 3 41:19+22            
5 AKS II Mikołów 13 26 8 2 3 23:15+8            
6 Józefka Chorzów 13 23 7 2 4 40:17+23            
7 Urania II Ruda Śląska 13 16 4 4 5 24:26-2            
8 MKS Siemianowiczanka II 12 15 4 3 5 23:20+3            
9 Strażak Mikołów 13 14 4 2 7 19:37-18            
10 Kolejarz 24 Katowice 13 13 4 1 8 18:37-19            
11 Hetman 22 Katowice 13 11 3 2 8 13:29-16            
12 Śląsk II Świętochłowice 13 8 2 2 9 15:38-23            
13 Stadion Śląski Chorzów 13 2 0 2 11 5:39-34            
14 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00  

1 – awans do Klasy Okręgowej

12, 13, 14 – spadek do Klasy B

 

Tabela – mecze u siebie:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 Wawel Wirek 6 18 6 0 0 26:4+22        
2 Jastrząb Bielszowice 6 16 5 1 0 13:3+10        
3 Grunwald Ruda Śląska 7 15 4 3 0 19:4+15         
4 AKS II Mikołów 7 14 4 2 1 13:8+5         
5 UKS Szopienice 6 13 4 1 1 25:10+15        
6 Kolejarz 24 Katowice 7 13 4 1 2 12:11+1         
7 Józefka Chorzów 6 12 4 0 2 21:6+15        
8 MKS Siemianowiczanka II 6 10 3 1 2 16:10+6        
9 Strażak Mikołów 7 9 3 0 4 12:18-6         
10 Hetman 22 Katowice 7 8 2 2 3 7:10-3         
11 Urania II Ruda Śląska 7 7 2 1 4 11:15-4         
12 Stadion Śląski Chorzów 6 2 0 2 4 4:14-10        
13 Śląsk II Świętochłowice 6 1 0 1 5 4:18-14        
14 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00  

Tabela – mecze na wyjazdach:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Ostatnie 10 meczów
1 UKS Szopienice 7 13 4 1 2 16:9+7         
2 Grunwald Ruda Śląska 6 13 4 1 1 15:12+3        
3 AKS II Mikołów 6 12 4 0 2 10:7+3        
4 Jastrząb Bielszowice 7 12 3 3 1 9:7+2         
5 Józefka Chorzów 7 11 3 2 2 19:11+8         
6 Wawel Wirek 7 9 3 0 4 11:7+4         
7 Urania II Ruda Śląska 6 9 2 3 1 13:11+2        
8 Śląsk II Świętochłowice 7 7 2 1 4 11:20-9         
9 MKS Siemianowiczanka II 6 5 1 2 3 7:10-3        
10 Strażak Mikołów 6 5 1 2 3 7:19-12        
11 Hetman 22 Katowice 6 3 1 0 5 6:19-13        
12 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00  
13 Kolejarz 24 Katowice 6 0 0 0 6 6:26-20        
14 Stadion Śląski Chorzów 7 0 0 0 7 1:25-24         

 

Tabela – JESIEŃ:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 Jastrząb Bielszowice 12 27 8 3 1 22:10+12             
2 UKS Szopienice 12 25 8 1 3 41:19+22             
3 Grunwald Ruda Śląska 12 25 7 4 1 30:13+17             
4 Wawel Wirek 12 24 8 0 4 33:11+22             
5 AKS II Mikołów 12 23 7 2 3 19:13+6             
6 Józefka Chorzów 12 20 6 2 4 34:17+17             
7 Urania II Ruda Śląska 12 16 4 4 4 21:22-1             
8 MKS Siemianowiczanka II 12 15 4 3 5 23:20+3             
9 Strażak Mikołów 12 14 4 2 6 19:31-12             
10 Kolejarz 24 Katowice 12 13 4 1 7 16:33-17             
11 Hetman 22 Katowice 12 8 2 2 8 10:29-19             
12 Śląsk II Świętochłowice 12 8 2 2 8 15:35-20             
13 Stadion Śląski Chorzów 12 2 0 2 10 5:35-30             
14 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00

Tabela – WIOSNA:

Poz.   Zespół M Pkt Z R P Gole+/- Wszystkie mecze
1 Józefka Chorzów 1 3 1 0 0 6:0+6  
2 Wawel Wirek 1 3 1 0 0 4:0+4  
3 Hetman 22 Katowice 1 3 1 0 0 3:0+3  
4 AKS II Mikołów 1 3 1 0 0 4:2+2  
5 Grunwald Ruda Śląska 1 3 1 0 0 4:3+1  
6 Jastrząb Bielszowice 1 1 0 1 0 0:00  
7 UKS Szopienice 1 1 0 1 0 0:00  
8 GKS GieKSa II Katowice 0 0 0 0 0 0:00
9 MKS Siemianowiczanka II 0 0 0 0 0 0:00
10 Urania II Ruda Śląska 1 0 0 0 1 3:4-1  
11 Kolejarz 24 Katowice 1 0 0 0 1 2:4-2  
12 Śląsk II Świętochłowice 1 0 0 0 1 0:3-3  
13 Stadion Śląski Chorzów 1 0 0 0 1 0:4-4  
14 Strażak Mikołów 1 0 0 0 1 0:6-6