Strzelcy Klasy Okręgowej – Sezon 2021/2022

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej

po 6 kolejkach

199 bramek – w tym 12 rzutów karnych

 

– indywidualnie:

 

6 – Paszek (AKS), Wujec (AKS)
 

5 – Bętkowski (Sparta), Biernacki (AKS), Turczyński (Imielin)
 

4 – Augustyniak (AKS), Hladchenko (Górnik 09), Kocot (Sarmacja), Lux (Slavia), Pietrzyk (GKS II), Popczyk (Zagłębie II), Szwedzik (GKS II), Terbalyan (Zagłębie II), A. Wolniewicz (Cyklon)
 

3 – Czogała (Grodziec), M. Dyrda (Wojkowice), Gajda (CKS), Januszkiewicz (Sparta), Ludwig (MK), Markosyan (Sparta), Sawicki (Tęcza), Wanatowicz (Grodziec), R. Wolniewicz (Cyklon)
 

2 – Adamek (Grodziec), Bąk (MK), Bogacki (Niwy), Gajewicz (Źródło), Gielza (Sparta), Kowalczyk (Górnik 09), Kubik (Grodziec), Kułaga (Sarmacja), Łoboda (Sparta), Muszalik (CKS), Paździor (Tęcza), Samborski (Sarmacja), Szubert (Slavia), Stachowicz (Imielin), M. Szopa (Wojkowice), Wasik (Źródło), Wieczorek (Ostoja), Wilk (Niwy)
 

1 – Bała (Sarmacja), Banasiak (Sparta), Barchan (Cyklon), Borówka (CKS), Bożek (Sparta), Ból (Tęcza), Brodziński (Niwy), Brun (AKS), Filipecki (Niwy), Fredyk (Tęcza), Gadaj (Imielin), Gałecki (AKS), Gbadegesi (Niwy), Goerczuk (Wojkowice), Głośny (Wojkowice), Góral (Sarmacja), Grunt (Niwy), Hałatek (Zagłębie II), Honysz (MK), Jochemczyk (MK), Keler (MK), Kiebzak (GKS II), Kiełtytka (Cyklon), Kłosek (Zagłębie II), Komandera (GKS II), Kowynia (Slavia), Kozłowski (Zagłębie II), Krakowski (Grodziec), Kruk (Niwy), Ledwoń (CKS), Lenard (CKS), Leszczyński (Ostoja), Maciaszek (GRUNWALD), Maciejewski (Cyklon), Madejczyk (CKS), Majchrzak (Zagłębie II), Majka (Sarmacja), Malina (Imielin), Markowski (Cyklon), Nabojonov (Niwy), Nawrot (CKS), Nowak (CKS), Osiecki (AKS), Pawlik (Grodziec), Pietrowski (Imielin), Polak (CKS), Rasała (Górnik 09), Ryndak (Zagłębie II), Samiec-Talar (GKS II), Sarzała (Sparta), Sawicki (Tęcza), Skalski (Tęcza), D. Skorupa (GRUNWALD), K. Skorupa (GRUNWALD), Słociński (Sparta), Staniak (Zagłębie II), Strojek (Górnik 09), I. Szopa (CKS), Szydłowski (Niwy), Tabiś (AKS), Tałady (GRUNWALD), Uthke-Nowak (Zagłębie II), Widurski (Górnik 09), Wieczorek (Wojkowice), Wiśniowski (Sparta), Wlaź (Sparta), Wściubiak (Cyklon), Zamojda (AKS)
 

2 – samobójcza: Uthke-Nowak (Zagłębie II),
 

1 – samobójcza: Bańka (Ostoja), Sobstyl (GRUNWALD), Żmuda (Górnik 09)
 
 
– drużynowo:
 

AKS Mikołów (26): 6 – Paszek, Wujec, 5 – Biernacki, 4 – Augustyniak, 1 – Brun, Gałecki (1 z karnego), Osiecki, Tabiś, Zamojda

 

CKS Czeladź (13): 3 – Gajda, 2 – Muszalik, 1 – Borówka, Ledwoń, Lenard, Madejczyk, Nawrot, Nowak, Polak, I. Szopa

 

Cyklon Rogoźnik (13): 4 – A. Wolniewicz (1 z karnego), 3 – R. Wolniewicz, 1 – Barchan, Kiełtyka, Maciejewski, Markowski, Wściubiak, 1 – samobójcza: Bańka (Ostoja)

 

GKS II Katowice (12): 4 – Pietrzyk, Szwedzik, 1 – Kiebzak, Komandera, Samiec-Talar, 1 – samobójcza: Uthke-Nowak (Zagłębie II)

 

Górnik 09 Mysłowice (9): 4 – Hladchenko, 2 – Kowalczyk (1 z karnego), 1 – Rasała, Strojek, Widurski

 

Górnik Wojkowice (9): 3 – Dyrda, 2 – M. Szopa, 1 – Gierczuk, Głośny, Wieczorek, 1 – samobójcza: Uthke-Nowak (Zagłębie II)

 

Grodziec Będzin (13): 3 – Czogała, Wanatowicz, 2 – Adamek, Kubik (1 z karnego), 1 – Krakowski, Pawlik, 1 – samobójcza: Sobstyl (Grunwald)

 

Grunwald Ruda Śląska (4): 1 – Maciaszek, D. Skorupa, K. Skorupa, Tałady

 

MK Górnik Katowice (6): 3 – Ludwig, 2 – Bąk (2 z karnego), 1 – Honysz

 

Niwy Brudzowice (11): 2 – Bogacki, Wilk, 1 – Brodziński, Filipecki, Gbadegesi (1 z karnego), Grunt, Kruk, Nabijonov, Szydłowski

 

Ostoja Żelisławice (3): 2 – Wieczorek, 1 – Leszczyński

 

Pogoń Imielin (12): 5 – Turczyński, 2 – Stachowicz, 1 – Gadaj, Jochemczyk, Keler (1 z karnego), Malina, Pietrowski

 

Sarmacja Będzin (12): 4 – Kocot, 2 – Kułaga (1 z karnego), Samborski, 1 – Bała, Góral, Majka, 1 – samobójcza: Żmuda (Górnik 09)

 

Slavia Ruda Śląska (7): 4 – Lux, 2 – Szubert, 1 – Kowynia

 

Sparta Katowice (21): 5 – Bętkowski (1 z karnego), 3 – Januszkiewicz, Markosyan, 2 – Gielza, Łoboda (2 z karnego), 1 – Banasiak, Bożek, Sarzała, Słociński, Wiśniowski, Wlaź

 

Tęcza Błędów (8): 3 – Sawicki, 2 – Paździor, 1 – Ból, Fredyk, Skalski

 

Zagłębie II Sosnowiec (16): 4 – Popczyk, Terbalyan, 2 – Kłosek, 1 – Hałatek, Kozłowski, Majchrzak, Ryndak, Staniak, Uthke-Nowak

 

Żródło Kromołów (4): 2 – Gajewicz, Wasik,

 

Kategorie