Strzelcy Klasy Okręgowej grupy 1 – Sezon 2017/2018
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej
po 30 kolejkach
946 bramek – w tym 68 rzutów karnych
– indywidualnie:
29 – Wolny (Kosztowy)
26 – Kaczmarczyk (Podlesianka)
24 – Prusek (Iskra)
22 – Zamojda (AKS)
20 – Niewiedział (Imielin)
19 – K.Michalski (Sparta)
17 – Chrząścik (Ogrodnik)
15 – Kot (AKS)
14 – Brzeziński (Piast), Prus (AKS), Rosiński (Podlesianka), Wawrzyńczok (Sparta)
13 – Zawadzki (Iskra)
12 – Henisz (Urania), Zając (Podlesianka)
11 – Iwan (Kosztowy), Klaja (Łąka), Lux (Wawel)
10 – Gajek (Krupiński), Jaszczuk (MKS Mysłowice), W.Kowalski (MKS Mysłowice), Kubacki (Podlesianka), Maciaszek (Kosztowy), Puchała (Łąka), Więckowski (Sokół)
9 – Bujny (Urania), Renner (Podlesianka), S.Rzepa (Imielin), Todorski (Sparta)
8 – Małkowski (Kosztowy), Pacwa (Imielin), Pawłowski (Kosztowy), Szostek (Podlesianka)
7 – Habor (Łąka), G.Kałużny (Wawel), Krawczyk (Sokół), N.Nagi (Imielin), Neumann (Krupiński), Piszczek (AKS), P.Włoch (Piast), Wojtaszak (Imielin), Zielonka (Krupiński)
6 – Bereza (Sokół), Biedrzycki (Iskra), J.Cecuga (Piast), Czyżo (Ogrodnik), Foryś (Wawel), Gajewski (Ogrodnik), Gondzik (MKS Mysłowice), Ilnicki (Pogoń Ruda Śl.), Kawulka (Sparta), D.Kowalski (Kosztowy), Majewski (Ogrodnik), Matysek (Imielin), Matysek (Pogoń Ruda Śl.), Nowotnik (Sparta), Pławecki (Łąka), Pyc (Wawel)
5 – Bargiel (Pogoń Ruda Śl.), S.Bobla (Piast), Bundzyło (Imielin), Cioch (Pogoń Ruda Śl.), K.Cisoń (Imielin), Colik (Podlesianka), Drzymała (Podlesianka), Grajcarek (Iskra), Iwański (Pogoń Ruda Śl.), Leszczyński (AKS), Masternak (Ogrodnik), Nowak (Urania), Ogłoza (GRUNWALD), Pawłowicz (Ogrodnik), Przybyłka (Łąka), J.Rzepa (Piast), Sarzała (Sparta), Zalewski (Urania)
4 – Babisz (GRUNWALD), Bogdański (MKS Mysłowice), Cuber (Imielin), Golasz (MKS Mysłowice), Jaromin (Kosztowy), Jażdżewski (Sokół), Mąka (Iskra), Pala (Sokół), Pochopień (Wola), Przybylski (AKS), Skudlik (Urania), Zając (Ogrodnik), Zięcik (Pogoń Ruda Śl.), Żur (Iskra)
3 – Adamczyk (Sparta), T.Biber (Krupiński), Czapliński (Sparta), Dreszer (Imielin), Duda (MKS Mysłowice), Dylewski (MKS Mysłowice), Gondek (Urania), R.Grzesik (Urania), Jarczok (Łąka), Jurecki (Piast), Kaczmarczyk (Sokół), Kocoń (Piast), Kołodziejczyk (Krupiński), Kopacz (Iskra), Małolepszy (MKS Mysłowice), Nowak (AKS), Nowicki (Kosztowy), Piętoń (Wawel), Polak (AKS), Słomka (Łąka), Spalony (GRUNWALD), Strzewiczek (MKS Mysłowice), Szymański (Pogoń Ruda Śl.), Wawak (Sparta)
2 – Bubrowski (Imielin), Bula (Sokół), P.Cecuga (Piast), Cieślik (Urania), Faruga (Sokół), Frankowski (AKS), Gorzała (Iskra), Góra (Krupiński), Jacenik (Kosztowy), Janoszka (AKS), Kachel (Piast), Klimas (Ogrodnik), Kokoszka (Urania), Kopytko (AKS), Kowalczyk (Łąka), A.Kowalski (Kosztowy), J.Kowalski (AKS), Kraus (Łąka), Kubisz (AKS), Kurtok (MKS Mysłowice), Magiera (Piast), Malina (Imielin), Mandzel (Wawel), Mazurek (Krupiński), Ochnio (GRUNWALD), Paszek (Łąka), Piecha (Urania), Polarz (Imielin), Samek (Imielin), Skrzypek (Imielin), Smajdor (Krupiński), Sosna (Sokół), Szandurski (Łąka), Szczęsny (Ogrodnik), Szojda (Ogrodnik), Wadas (Kosztowy)
1 – Barczak (Urania), Biernacki (AKS), Bryk (MKS Mysłowice), Buchcik (Wawel), Cempura (Iskra), Chudziński (Wawel), Deptuch (Wawel), Domagała (Pogoń Ruda Śl.), Fahrenholt (Kosztowy), Fik (Sparta), Gadaj (Kosztowy), Gomola (Urania), Grzywa (Piast), Jarosz (Sparta), Jędrysik (Łąka), Kiełbowicz (Podlesianka), Kocerba (Iskra), Kocurek (Kosztowy), Koczy (Ogrodnik), Kokot (Wawel), Kornas (Urania), R.Kowalski (Pogoń Ruda Śl.), Lesik (Pogoń Ruda Śl.), Leszków (Wawel), Łoboda (Sparta), Maślanka (Podlesianka), Maślorz (Łąka), Ł.Michalski (Sparta), K.Mikołajec (Krupiński), Nawrot (Podlesianka), Niesyto (Sokół), Ogiński (Urania), Parzniewski (GRUNWALD), Pelikański (Sokół), Poprawa (GRUNWALD), Porczyński (Sokół), P.Rutkowski (Wawel), Ryt (Łąka), Skaźnik (Krupiński), Toporczyk (Piast), Wieczorek (AKS), Wiera (Iskra), Wiśniowski (Pogoń Ruda Śl.), Wojtynek (Sparta), K.Żupa (Iskra)
1 – samobójcza: Biedrzycki (Iskra), P.Cecuga (Piast), K.Cisoń (Imielin), Gajek (Krupiński), Grajcarek (Iskra), R.Grzesik (Urania), Jarnot (Sokół), Kozik (Łąka), Kwiatkowski (Krupiński), Pardela (Urania), Pawłowicz (Ogrodnik), Pławecki (Łąka), Seiler (Pogoń Ruda Śl.), Skrzypek (Imielin), Słomka (Łąka), Wiśniowski (Pogoń Ruda Śl.)
– drużynowo:
AKS Mikołów (88): 22 – Zamojda (4 z karnego), 15 – Kot, 14 – Prus, 7 – Piszczek, 5 – Leszczyński, 4 – Przybylski, 3 – Nowak, Polak, 2 – Frankowski, Janoszka, Kopytko, J.Kowalski, Kubisz, 1 – Biernacki, Wieczorek, 1 – samobójcza – Pławecki (Łąka), Słomka (Łąka), Wiśniowski (Pogoń Ruda Śl.)
Grunwald Ruda Śląska (16): 5 – Ogłoza, 4 – Babisz (3 z karnego), 3 – Spalony, 2 – Ochnio, 1 – Parzniewski, Poprawa
Iskra Pszczyna (66): 24 – Prusek, 13 – Zawadzki, 6 – Biedrzycki (2 z karnego), 5 – Grajcarek, 4 – Mąka, Żur, 3 – Kopacz, 2 – Gorzała (1 z karnego), 1 – Cempura, Kocerba, Wiera, K.Żupa, 1 – samobójcza – Pawłowicz (Ogrodnik)
Krupiński Suszec (39): 10 – Gajek (1 z karnego), 7 – Neumann, Zielonka, 3 – T.Biber, Kołodziejczyk, 2 – Góra, Mazurek, Smajdor, 1 – K.Mikołajec, Skaźnik, 1 – samobójcza – Skrzypek (Imielin)
LKS Łąka (58): 11 – Klaja (4 z karnego), 10 – Puchała, 7 – Habor, 6 – Pławecki, 5 – Przybyłka (1 z karnego), 3 – Jarczok, Słomka, 2 – Kowalczyk, Kraus, Paszek, Szandurski, 1 – Jędrysik, Kozik, Maślorz, Ryt, 1 – samobójcza – Pardela (Urania)
MKS Górnik 09 Mysłowice (46): 10 – Jaszczuk, W.Kowalski, 6 – Gondzik (2 z karnego), 4 – Bogdański, Golasz, 3 – Duda, Dylewski (1 z karnego), Małolepszy, Strzewiczek, 2 – Kurtok, 1 – Bryk
Ogrodnik Tychy (57): 17 – Chrząścik (2 z karnego), 6 – Czyżo, Gajewski, Majewski (2 z karnego), 5 – Masternak, Pawłowicz, 4 – Zając, 2 – Klimas, Szczęsny, Szojda, 1 – Koczy, 1 – samobójcza – Gajek (Krupiński)
Piast Bieruń (53): 14 – Brzeziński (1 z karnego), 7 – P.Włoch (1 z karnego), 6 – J.Cecuga, 5 – S.Bobla, J.Rzepa (3 z karnego), 3 – Jurecki, Kocoń, 2 – P.Cecuga, Kachel, Magiera, 1 – Grzywa, Toporczyk, 1 – samobójcza – Biedrzycki (Iskra), K.Cisoń (Imielin)
Podlesianka Katowice (92): 26 – Kaczmarczyk (3 z karnego), 14 – Rosiński, 12 – Zając, 10 – Kubacki, 9 – Renner (2 z karnego), 8 – Szostek, 5 – Colik, Drzymała, 1 – Kiełbowicz, Maślanka, Nawrot
Pogoń Imielin (83): 20 – Niewiedział, 9 – S.Rzepa, 8 – Pacwa, 7 – N.Nagi, Wojtaszak (3 z karnego), 6 – Matysek (2 z karnego), 5 – Bundzyło, K.Cisoń, 4 – Cuber, 3 – Dreszer, 2 – Bubrowski (1 z karnego), Malina, Polarz (1 z karnego), Samek, Skrzypek
Pogoń Ruda Śląska (38): 6 – Ilnicki, Matysek, 5 – Bargiel, Cioch, Iwański, 4 – Zięcik (3 z karnego), 3 – Szymański, 1 – Domagała, R.Kowalski, Lesik, Wiśniowski
Sokół Wola (47): 10 – Więckowski, 7 – Krawczyk, 6 – Bereza (1 z karnego), 4 – Jażdżewski (1 z karnego), Pala, Pochopień (2 z karnego), 3 – Kaczmarczyk, 2 – Bula, Faruga, Sosna, 1 – Niesyto, Pelikański, Porczyński
Sparta Katowice (74): 19 – K.Michalski, 14 – Wawrzyńczok (4 z karnego), 9 – Todorski, 6 – Kawulka, Nowotnik (1 z karnego), 5 – Sarzała, 3 – Adamczyk, Czapliński, Wawak, 1 – Fik, Jarosz, Łoboda, Ł.Michalski, Wojtynek, 1 – samobójcza – Kwiatkowski (Sparta)
Unia Kosztowy (91): 29 – Wolny (2 z karnego), 11 – Iwan, 10 – Maciaszek (2 z karnego), 8 – Małkowski, Pawłowski, 6 – D.Kowalski (2 z karnego), 4 – Jaromin, 3 – Nowicki, 2 – Jacenik, A.Kowalski, Wadas, 1 – Fahrenholt, Gadaj, Kocurek, 1 – samobójcza – Grajcarek (Iskra), R.Grzesik (Urania), Seiler (Pogoń)
Urania Ruda Śląska (53): 12 – Henisz, 9 – Bujny (2 z karnego), 5 – Nowak, Zalewski (1 z karnego), 4 – Skudlik, 3 – Gondek, R.Grzesik, 2 – Cieślik, Kokoszka, Piecha, 1 – Barczak, Gomola, Kornas, Ogiński, 1 – samobójcza – P.Cecuga (Piast), Jarnot (Sokół)
Wawel Wirek (41): 11 – Lux, 7 – G.Kałużny (2 z karnego), 6 – Foryś, Pyc (2 z karnego), 3 – Piętoń, 2 – Mandzel, 1 – Buchcik, Chudziński, Deptuch, Kokot, Leszków, P.Rutkowski