Strzelcy Klasy Okręgowej grupy 1 – Sezon 2016/2017

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej

po 30 kolejkach

858 bramek – w tym 57 rzutów karnych

 

– indywidualnie:

 

22 – Piesiur (Goczałkowice)
 

18 – Dragon (Goczałkowice), Klaja (Łąka), J.Rzepa (Piast Bieruń)
 

17 – Kaczmarczyk (Podlesianka)
 

15 – Kiełbasa (Tempo), Puchała (Łąka), Spalony (GRUNWALD)
 

14Dreszer (GRUNWALD), Lux (Wawel)
 

13 – Kot (Urania), S.Rzepa (Imielin)
 

12 – Habor (Łąka), G.Kałużny (Wawel)
 

11 – Henisz (Urania), Iwan (Kosztowy), Rosiński (Podlesianka)
 

10 – Jendrychowski (Tempo), B.Kordoń (Goczałkowice), N.Nagi (Imielin)

 

9 – Bizacki (ZET), Mendela (Kosztowy), Skudlik (Urania), Zając (Podlesianka)

 

8 – A.Grygier (Goczałkowice), D.Kowalski (GRUNWALD), K.Michalski (Sparta), Niewiedział (Imielin), Słonina (ZET), Szostek (Podlesianka), Wilczek (ZET), Wojtaszak (Imielin), Zuga (GRUNWALD)

 

7 – Fahrenolt (Kosztowy), Jędrysik (Łąka), Kamieński (Piast Bieruń), Maroszek (Goczałkowice), Piszczek (Mikołów), Pyrlik (GTS), M.Wróbel (GTS)

 

6 – Brzeziński (Piast Bieruń), Robert Kaczmarczyk (JUW-e), Kawulka (Sparta), A.Kowalski (Kosztowy), Malec (GRUNWALD), Ptak (ZET), Pyc (Wawel), Todorski (Sparta)

 

5 – Bobla (Piast Bieruń), Kornas (Urania), Ł.Michalski (Sparta), Mroncz (Tempo), Polak (Mikołów), Polarz (Imielin), Wawrzyczek (Wawel), Zubel (Sparta)

 

4 – Biernacki (Mikołów), Blaszke (Pogoń Ruda Śląska), Bubrowski (Imielin), J.Cecuga (Piast Bieruń), Furczyk (Goczałkowice), B.Grygier (Goczałkowice), Hornik (JUW-e), Jikia (Kosztowy), Kostrzewa (JUW-e), Kubacki (Podlesianka), Matysek (Imielin), D.Nowak (Mikołów), Piekarski (Tempo), Pokorski (GRUNWALD), Przybyłka (Łąka), Stojak (Imielin), Wentkowski (Kosztowy), Woźnica (Tempo), Zalewski (Urania), Zamojda (Mikołów)

 

3 – Baron (Goczałkowice), Buchcik (Wawel), Demitraszek (Kosztowy), Dynek (Pogoń Ruda Śląska), Firlej (JUW-e), Foryś (Wawel), Fraś (GTS), Ilnicki (Pogoń Ruda Śląska), Jacenik (Kosztowy), Jachimowski (Tempo), Jaromin (Kosztowy), Kocurek (Kosztowy), Kokot (Pogoń Ruda Śląska), Kowalczyk (Łąka), Ł.Krzywda (Urania), Kubica (Kosztowy), Lisiński (ZET), Matwiejczuk (Kosztowy), Matysek (Pogoń Ruda Śląska), Mielnicki (Pogoń Ruda Śl.), Mzyk (Urania), R.Nowak (Łąka), Pacwa (Imielin), Piętoń (Wawel), Sieniawski (GTS), Skipioł (Goczałkowice), Zięcik (Pogoń Ruda Śląska), Żemła (Goczałkowice)

 

2Babisz (GRUNWALD), Bereta (Pogoń Ruda Śląska), Botsch (Imielin), Bujny (Urania), Cieślik (Urania), Colik (Podlesianka), Cuber (Imielin), Gwiazda (Kosztowy), Haśnik (JUW-e), Honysz (Sparta), Jańczak (Urania), Kamiński (Sparta), K.Kałużny (Wawel), Kulisa (Mikołów), Majnusz (Wawel), Malina (Imielin), Maśka (Goczałkowice), Ogłoza (GRUNWALD), Prus (Mikołów), Przybylski (Mikołów), Rączka (Goczałkowice), Roszak (Pogoń Ruda Śląska), Skotniczny (Sparta), Słomka (Łąka), Szewczyk (JUW-e), Mariusz Szymański (Pogoń Ruda Śl.), W.Tomala (GTS), Toporczyk (Piast Bieruń), Wawak (Sparta), Wolny (Kosztowy), Wyrobek (Mikołów), Zdziech (Pogoń Ruda Śląska), Zych (Sparta), Żemła (Łąka)

 

1 – Abram (ZET), K.Cisoń (Imielin), Czapliński (Sparta), Dejas (ZET), Drzymała (Podlesianka), Fijoł (ZET), Frankowski (Mikołów), Gorki (JUW-e), Hawlicki (Tempo), Iwański (GTS), Rafał Kaczmarczyk (JUW-e), Karolewski (Mikołów), Kiełkowski (Pogoń Ruda Śl.), Kocima (Łąka), Konacki (Tempo), Konopka (Tempo), J.Kowalski (Mikołów), Krawczyk (Kosztowy), Krupiński (ZET), Kubisz (Mikołów), Kut (Podlesianka), Lein (Pogoń Ruda Śląska), Lepianka (GTS), Lesik (GRUNWALD), Leszków (Wawel), Lewicki (GTS), Ligenza (GTS), Majewski (GTS),Malcharek (JUW-e), Małecki (Mikołów), Markowski (Sparta), Mrowiec (Piast Bieruń), Myszor (GTS), Nowak (Goczałkowice), Nyga (JUW-e), Ochojski (Sparta), Oltman (Mikołów), Pajonk (ZET), Pasternak (Sparta), Piecha (Urania), Piekorz (GTS), Pitlok (Mikołów), Pławecki (Łąka), Poloczek (GRUNWALD), Puto (ZET), Renner (Podlesianka), Rutkowski (Wawel), Sieniawski (Podlesianka), Sklorz (GTS), Skorupa (Urania), Sodel (Tempo), Sopniewski (Sparta), Spiolek (GRUNWALD), Stompor (Podlesianka), Strugiński (ZET), Szachnitowski (ZET), Szkopek (Sparta), Mateusz Szymański (GRUNWALD), Szymoniak (Kosztowy), Śmigiel (ZET), Wasyl (Kosztowy), Wengerek (Mikołów), Wesołowski (Wawel), Widenka (Podlesianka), Wieczorek (Mikołów), Wita (Mikołów), Włoch (Piast Bieruń), Wojcieszak (Sparta), Wolek (GRUNWALD), S.Woźniak (JUW-e), Zawartka (Sparta), Złotek (Goczałkowice)

 

1 – samobójcza: Bednarczyk (Bojszowy), Buchcik (Wawel), Fik (Sparta), Honysz (Sparta), Jańczak (Urania), Kiełbowicz (Podlesianka), Kocima (Łąka), Magiera (Piast), Maroszek (Goczałkowice), Ł.Michalski (Sparta), Pacwa (Imielin), Podsiedlik (Piast), Rutkowski (Wawel), Ryszka (ZET), Sławik (Wawel), Szachnitowski (ZET), Toporczyk (Piast), Tworuszka (Imielin), Walkiewicz (Piast)

3 – bramki za walkower: Urania – Imielin (3-0), Kosztowy – Bojszowy (3-0), Kosztowy – Tempo (3-0)

 

– drużynowo:

AKS Mikołów (42): 7 – Piszczek, 5 – Polak, 4 – Biernacki, D.Nowak, Zamojda, 2 – Kulisa (1 z karnego), Prus (1 z karnego), Przybylski, Wyrobek, 1 – Frankowski, Karolewski, J.Kowalski, Kubisz, Małecki, Oltman, Pitlok, Wengerek, Wieczorek, Wita

 

Grunwald Ruda Śląska (68): 15 – Spalony, 14 – Dreszer, 8 – D.Kowalski (1 z karnego), Zuga, 6 – Malec, 4 – Pokorski, 2 – Babisz, Ogłoza (1 z karnego), 1 – Lesik, Poloczek, Spiolek, Szymański, Wolek, 1 – samobójcza – Rutkowski (Wawel), Ryszka (ZET), Sławik (Wawel), Toporczyk (Piast)

 

GTS Bojszowy (32): 7 – Pyrlik, M.Wróbel (1 z karnego), 3 – Fraś (2 z karnego), Sieniawski, 2 – W.Tomala, 1 – Iwański, Lepianka, Lewicki, Ligenza, Majewski, Myszor, Piekorz, Sklorz, 1 – samobójcza – Jańczak (Urania), Szachnitowski (ZET)

 

JUW-e Jaroszowice (27): 6 – Robert Kaczmarczyk (1 z karnego), 5 – Hornik (2 z karnego), 4 – Kostrzewa (1 z karnego), 3 – Firlej, 2 – Haśnik, Szewczyk, 1 – Gorki, Rafał Kaczmarczyk, Malcharek, Nyga (1 z karnego), S.Woźniak

 

LKS Goczałkowice (89): 22 – Piesiur (2 z karnego), 18 – Dragon, 10 – B.Kordoń, 8 – A.Grygier, 7 – Maroszek, 4 – Furczyk (1 z karnego), B.Grygier, 3 – Baron, Skipioł (1 z karnego), Żemła, 2 – Maśka, Rączka, 1 – Nowak, Złotek, 1 – samobójcza – Bednarczyk (Bojszowy)

 

LKS Łąka (69): 18 – Klaja (6 z karnego), 15 – Puchała, 12 – Habor, 7 – Jędrysik, 4 – Przybyłka, 3 – Kowalczyk, R.Nowak, 2 – Słomka, Żemła, 1 – Kocima, Pławecki, 1 – samobójcza – Ł.Michalski (Sparta)

 

Piast Bieruń (45): 18 – J.Rzepa (4 z karnego), 7 – Kamieński (1 z karnego), 6 – Brzeziński, 5 – Bobla (1 z karnego), 4 – J.Cecuga (1 z karnego), 2 – Toporczyk, 1 – Mrowiec, Włoch, 1 – samobójcza – Tworuszka (Imielin)

 

Podlesianka Katowice (58): 17 – Kaczmarczyk (2 z karnego), 11 – Rosiński, 9 – Zając, 8 – Szostek, 4 – Kubacki, 2 – Colik, 1 – Drzymała, Kut, Renner, Sieniawski, Stompor, Widenka, 1 – samobójcza – Walkiewicz (Piast)

 

Pogoń Imielin (68): 13 – S.Rzepa, 10 – N.Nagi, 8 – Niewiedział, Wojtaszak, 5 – Polarz (4 z karnego), 4 – Bubrowski, Matysek, Stojak, 3 – Pacwa, 2 – Botsch, Cuber, Malina, 1 – K.Cisoń, 1 – samobójcza – Honysz (Sparta), Kiełbowicz (Podlesianka)

 

Pogoń Ruda Śląska (32): 4 – Blaszke, 3 – Dynek, Ilnicki, Kokot, Matysek, Mielnicki, Zięcik (1 z karnego), 2 – Bereta, Roszak, Szymański, Zdziech, 1 – Kiełkowski, Lein

 

Sparta Katowice (50): 8 – K.Michalski, 6 – Kawulka (2 z karnego), Todorski, 5 – Ł.Michalski, Zubel, 2 – Honysz, Kamiński, Skotniczny, Wawak, Zych, 1 – Czapliński, Markowski, Ochojski, Pasternak, Sopniewski, Szkopek, Wojcieszak, Zawartka, 1 – samobójcza – Maroszek (Goczałkowice), Podsiedlik (Piast)

 

Tempo Paniówki (48): 15 – Kiełbasa (1 z karnego), 10 – Jendrychowski, 5 – Mroncz (2 z karnego), Woźnica, 4 – Piekarski, 3 – Jachimowski, 1 – Hawlicki, Konacki, Konopka, Marek, Sodel, 1 – samobójcza – Buchcik (Wawel), Pacwa (Imielin)

 

Unia Kosztowy (73): 11 – Iwan, 9 – Mendela, 7 – Fahrenholt, 6 – A.Kowalski, 4 – Jikia (1 z karnego), Wentkowski (1 z karnego), 3 – Demitraszek, Jacenik, Jaromin, Kocurek, Kubica, Matwiejczuk, 2 – Gwiazda, Wolny (2 z karnego), 1 – Krawczyk, Szymoniak, Wasyl, 6 – za walkowery z Bojszowami i Tempem, 1 – samobójcza – Magiera (Piast)

 

Urania Ruda Śląska (59): 13 – Kot (6 z karnego), 11 – Henisz, 9 – Skudlik, 5 – Kornas, 4 – Zalewski, 3 – Ł.Krzywda, Mzyk, 2 – Bujny, Cieślik, Jańczak, 1 – Piecha, Skorupa, 3 – za walkower z Imielinem

 

Wawel Wirek (53): 14 – Lux (1 z karnego), 12 – G.Kałużny, 6 – Pyc (1 z karnego), 5 – Wawrzyczek, 3 – Buchcik, Foryś, Piętoń, 2 – K.Kałużny (1 z karnego), Majnusz (1 z karnego), 1 – Leszków, Rutkowski, Wesołowski

 

ZET Tychy (45): 9 – Bizacki, 8 – Słonina (2 z karnego), Wilczek, 6 – Ptak, 3 – Lisiński, 1 – Abram, Dejas, Fijoł, Krupiński, Pajonk, Puto, Strugiński, Szachnitowski, Śmigiel, 1 – samobójcza – Fik (Sparta), Kocima (Łąka)

Kategorie