Strzelcy Klasy A – Sezon 2020/2021

Klasyfikacja strzelców Klasy A

po 5 kolejkach

93 bramki – w tym 2 rzuty karne

 

– indywidualnie:

 

5 – Gosz (Jastrząb), Pawłowski (Szopienice)
 

4 – Kruszyna (Strażak), Watoła (Józefka)
 

3 – Bełkot (Józefka)
 

2 – Dobrowolski (Szopienice), Kamiński (Hetman), Kot (GRUNWALD), Nowak (Szopienice), Ogłoza (GRUNWALD), Pojoy (Strażak), Przątka (Siemianowiczanka II), Puchała (Stadion), Sawicki (Stadion), Siadul (Gwiazda), Spodzieja (UKS Ruch)
 

1 – Albrecht (Siemianowiczanka II), Bocek (Siemianowiczanka II), Breitkopf (UKS Ruch), Byrski (Gwiazda), Delong (Stadion), Dobrowolski (Józefka), Dobrowolski (Stadion), Dziadzik (Gwiazda), Florczyk (Wyzwolenie), Gasiniec (Stadion), Gruchalski (Józefka), Jagiełło (Siemianowiczanka II), Jędrzejczyk (Wyzwolenie), Kłos (Siemianowiczanka II), Kłosek (Szopienice), Kowalczyk (GRUNWALD), Kowalski (Wyzwolenie), Krakowski (Siemianowiczanka II), Leja (Hetman), Lesik (Gwiazda), Leszczorz (Wyzwolenie), Łągiewka (Wyzwolenie), Majczak (Siemianowiczanka II), Matusiak (Stadion), Mazur (Stadion), Michalski (Jastrząb), Mrozik (Szopienice), Nowok (Jastrząb), Opeldus (Strażak), Pieszko (Szopienice), Piętka (Kolejarz), Przygoda (Szopienice), Reder (Kolejarz), Rembacz (Hetman), Ryndak (Kolejarz), Staniszewski (Stadion), Szołtysek (Hetman), Szyszka (Hetman), Tajstra (Wyzwolenie), Tomecki (Strażak), Ł.Wentkowski (Szopienice), Węgrzyk (Szopienice), Wieczorek (Strażak), Wronowski (Siemianowiczanka II), Ziajka (Kolejarz)
 

3 – bramki za walkower: UKS Ruch Chorzów – Stadion Śląski Chorzów (3-0)
 

Uwaga:
Ruch II Chorzów rozgrywa mecze jako towarzyskie i punkty nie zaliczają się do tabeli. Wobec tego nie uwzględniamy bramek w klasyfikacji indywidualnej. Dostępne są poniżej w klasyfikacji drużynowej.
 
 
– drużynowo:
 

Grunwald Ruda Śląska (5): 2 – Kot, Ogłoza, 1 – Kowalczyk oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 3 – Maciaszek, 1 – Jankowski, Ostrowski, Ozaki

 

Gwiazda Ruda Śląska (6): 2 – Lesik, Siadul, 1 – Byrski, Dziadzik

 

Hetman 22 Katowice (7): 2 – Kamiński, 1 – Leja, Rembacz, Szołtysek, Szyszka

 

Jastrząb Bielszowice (7): 5 – Gosz, 1 – Michalski, Nowok

 

Józefka Chorzów (10): 4 – Watoła, 3 – Bełkot, 2 – Dobrowolski, 1 – Gruchalski

 

Kolejarz 24 Katowice (3): 1 – Piętka, Reder, Ryndak (1 z karnego), Ziajka oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Reder

 

MKS Siemianowiczanka II (9): 2 – Przątka, 1 – Albrecht, Bocek, Jagiełło, Kłos, Krakowski, Majczak, Wronowski

 

Ruch II Chorzów (13): 2 – Dudek, Grzesiński, Grzyb, Kawalec, Rudek (1 z karnego), 1 – Cioch, Janawa, Lipik, Wawrzyniuk

 

Stadion Śląski Chorzów (8): 2 – Puchała, Sawicki, 1 – Delong, Dobrowolski, Matusiak, Mazur

 

Strażak Mikołów (9): 4 – Kruszyna, 2 – Pojoy,1 – Opeldus, Tomecki, Wieczorek

 

UKS Ruch Chorzów (8): 2 – Spodzieja, 1 – Breitkopf, Gasiniec, Staniszewski, 3 – za walkower ze Stadionem

 

UKS Szopienice (15): 5 – Pawłowski (1 z karnego), 2 – Dobrowolski, Nowak, 1 – Kłosek, Mrozik, Pieszko, Przygoda, Ł.Wentkowski, Węgrzyk

 

Wyzwolenie Chorzów (6): 1 – Florczyk, Jędrzejczyk, Kowalski, Leszczorz, Łągiewka, Tajstra

 

Kategorie