Strzelcy Klasy A – Sezon 2020/2021

Klasyfikacja strzelców Klasy A

po 26 kolejkach

587 bramek – w tym 27 rzutów karnych

 

– indywidualnie:

 

35Kot (GRUNWALD)
 

23 – Gosz (Jastrząb)
 

21Ogłoza (GRUNWALD)
 

18 – Piwoń (Józefka)
 

15 – Watoła (Józefka)
 

12 – Pawłowski (Szopienice), Szołtysek (Hetman)
 

11 – Mrozik (Szopienice)
 

10 – Bełkot (Józefka)
 

9 – Prus (Jastrząb)
 

8 – Jagodziński (Gwiazda), Krotofil (Wyzwolenie), Maciaszek (GRUNWALD), Złocki (Hetman)
 

7 – Kruszyna (Strażak), Michalski (Gwiazda-4, Jastrząb-3)
 

6 – Nowak (Szopienice), Oberaj (Szopienice), Puchała (Stadion), Słota (Józefka), Witor (Strażak)
 

5 – Banasiak (Hetman), Dobrowolski (Józefka), Działach (Gwiazda), Gagulewicz (Kolejarz), Górski (Jastrząb), Gruchalski (Józefka), Latała (UKS Ruch), Łągiewka (Wyzwolenie), Mikiciuk (Józefka), Ozaki (GRUNWALD), Piętka (Kolejarz), Talaga (Gwiazda), Tałady (GRUNWALD)
 

4 – Banaś (Stadion), Gajdzik (Kolejarz), Kaczmarczyk (Kolejarz), Kowalczyk (GRUNWALD), Lesik (Gwiazda), Matusiak (Stadion), Nowok (Jastrząb), Rejmanowski (Strażak), Siadul (Gwiazda), D. Skorupa (GRUNWALD), Studnik (Gwiazda), D. Taborski (Wyzwolenie), Tajnert (Wyzwolenie)
 

3 – Ceroń (Gwiazda), Deptuch (Jastrząb), Derkach (Kolejarz), Dobrowolski (Stadion), Duda (Stadion), Jędrusik (Józefka), Florczyk (Wyzwolenie), Gemski (Jastrząb), Gnielka (Kolejarz), Kaizik (Jastrząb), Kamiński (Hetman), Krysiak (UKS Ruch), S. Psiuk (Szopienice), Reder (Kolejarz), K. Skorupa (GRUNWALD), Spodzieja (UKS Ruch), Wardzichowski (Gwiazda), Ł. Wentkowski (Szopienice), Wereszczak (Szopienice)
 

2 – Bernacki (Józefka), Bocek (Siemianowiczanka II), Brajer (UKS Ruch), Byrski (Gwiazda), Chrobok (UKS Ruch), Cichocki (Wyzwolenie), Dobias (Stadion), Dobrowolski (Szopienice), Duplaga (Szopienice), Dziadzik (Gwiazda), Giemsa (UKS Ruch), Jarek (Szopienice), Klimczak (Stadion), Kolebski (Siemianowiczanka II), Komandera (Siemianowiczanka II), Kozłowski (GRUNWALD), Kubic (Stadion), Kucper (Siemianowiczanka II) P. Latoska (Jastrząb), Musioł (Strażak), Myronenko (Wyzwolenie), Nowak (Wyzwolenie), Ogórek (Kolejarz), Opeldus (Strażak), Parkitny (Stadion), M. Pisarek (Hetman), Pojoy (Strażak), Przątka (Siemianowiczanka II), Ryndak (Kolejarz), Sawicki (Stadion), Sroka (Józefka), Staniszewski (Stadion), Szołtysik (Gwiazda), Szymoński (Wyzwolenie), Szyszka (Hetman), T. Taborski (Wyzwolenie), Tomecki (Strażak), Węgrzyk (Szopienice), Witek (Hetman), Zieliński (Hetman)
 

1 – Albrecht (Siemianowiczanka II), Babczyński (Jastrząb), Beker (Strażak), Błaszczyk (Strażak), Breitkopf (UKS Ruch), Busz (Jastrząb), Chwieduk (Gwiazda), Dec (Kolejarz), Delong (Stadion), Gasiniec (Stadion), Gładysz (Siemianowiczanka II), Golasowski (Stadion), Goławski (Kolejarz), Gorol (Wyzwolenie), Górka (Hetman), Grala (Jastrząb), Hachuła (UKS Ruch), Hajk (UKS Ruch), Jagiełło (Siemianowiczanka II), Jefferies (Hetman), Jędrzejczyk (Wyzwolenie), Kabała (Józefka), Kałka (Jastrząb), Klencz (Józefka), Kłos (Siemianowiczanka II), Kłosek (Szopienice), Kordek (Kolejarz), Kordyjak (Gwiazda), Kowalski (Gwiazda), Kowalski (Wyzwolenie), Krakowski (Siemianowiczanka II), Krysiak (Siemianowiczanka II), Kubica (GRUNWALD), Leja (Hetman), Leszczorz (Wyzwolenie), Liksza (Wyzwolenie), Maciaszczyk (Szopienice), Majczak (Siemianowiczanka II), Malik (GRUNWALD), Manjura (UKS Ruch), Mazur (Stadion), Mierzejewski (Strażak), Miler (Gwiazda), Niemczyk (UKS Ruch), Olszówka (Józefka), Ostrowski (GRUNWALD), Pieszko (Szopienice), Porczek (Siemianowiczanka II), Przygoda (Szopienice), Rembacz (Hetman), Seidel (Jastrząb), Skorupa (Siemianowiczanka II), Skrzyński (Jastrząb), Solarz (Jastrząb), Sowa (Stadion), Swakoń (Siemianowiczanka II), Szolke (Szopienice), Ślemp (Stadion), Tajstra (Wyzwolenie), Tomczyk (Siemianowiczanka II), Twardenga (UKS Ruch), Urbaniak (Wyzwolenie), Walczak (Siemianowiczanka II), Walus (Strażak), Wieczorek (Strażak), Witek (Gwiazda), Wojtaczka (GRUNWALD), Wojtynek (Hetman), Wronowski (Siemianowiczanka II), Zawisza (Hetman), Ziajka (Kolejarz)
 

3 – bramki za walkower: UKS Ruch Chorzów – Stadion Śląski Chorzów (3-0), Wyzwolenie Chorzów – Jastrząb Bielszowice (3-0), MKS Siemianowiczanka II – Jastrząb (0-3)
 

1 – samobójcza: Bobryk (Siemianowiczanka II), Florkiewicz (Jastrząb), Kacica (Stadion), Kaczmarczyk (Kolejarz), Kubica (Strażak), Kuchta (Kolejarz), Kuchta (Siemianowiczanka II), Ł. Pisarek (Hetman), Puszczewicz (Szopienice), Szier (Siemianowiczanka II), Widera (Wyzwolenie)
 

Uwaga:
Ruch II Chorzów rozgrywa mecze jako towarzyskie i punkty nie zaliczają się do tabeli. Wobec tego nie uwzględniamy bramek w klasyfikacji indywidualnej. Dostępne są poniżej w klasyfikacji drużynowej.
 
 
– drużynowo:
 

Grunwald Ruda Śląska (92): 35 – Kot (7 z karnego), 21 – Ogłoza, 8 – Maciaszek, 5 – Ozaki, Tałady, 4 – Kowalczyk, D. Skorupa, 3 – K. Skorupa, 2 – Kozłowski, 1 – Kubica, Malik, Ostrowski, Wojtaczka, 1 – samobójcza: Bobryk (Siemianowiczanka II) oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 3 – Maciaszek, 1 – Jankowski, Ostrowski, Ozaki

 

Gwiazda Ruda Śląska (52): 8 – Jagodziński (1 z karnego), 5 – Działach, Talaga, 4 – Lesik, Michalski, Siadul, Studnik, 3 – Ceroń, Wardzichowski, 2 – Byrski, Dziadzik, Szołtysik, 1 – Chwieduk, Kordyjak, Kowalski (1 z karnego), Miler, Witek, 1 – samobójcza: Niemczyk (UKS Ruch) oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Byrski (1 z karnego), Kordyjak, Szaraniec

 

Hetman 22 Katowice (41): 12 – Szołtysek, 8 – Złocki, 5 – Banasiak, 3 – Kamiński, 2 – M. Pisarek, Szyszka, Witek, Zieliński, 1 – Górka, Jefferies, Leja, Rembacz, Wojtynek, Zawisza oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Kamiński, Leja, Stefański, Witek (karny)

 

Jastrząb Bielszowice (62): 23 – Gosz, 9 – Prus, 5 – Górski (1 z karnego), 4 – Nowok, 3 – Deptuch, Gemski, Kaizik, Michalski, 2 – P. Latoska, 1 – Babczyński, Busz, Kałka (1 z karnego), Seidel, 3 – za walkower z Siemianowiczanką II oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Gosz, Kowalski, Żuk

 

Józefka Chorzów (79): 18 – Piwoń, 15 – Watoła, 10 – Bełkot, 6 – Słota (4 z karnego), 5 – Dobrowolski, Gruchalski, Mikiciuk, 3 – Jędrusik, 2 – Bernacki, Sroka, 1 – Kabała, Klencz, Olszówka, 1 – samobójcza: Kacica (Stadion), Kubica (Strażak), Puszczewicz (Szopienice), Szier (Siemianowiczanka II), Widera (Wyzwolenie) oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Bełkot, Malcharczyk, Słota, Watoła

 

Kolejarz 24 Katowice (35): 5 – Gagulewicz, Piętka, 4 – Gajdzik, Kaczmarczyk, 3 – Derkach, Gnielka, Reder, 2 – Ogórek, Ryndak (1 z karnego), 1 – Dec, Goławski, Kordek, Ziajka oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Gnielka, Reder

 

MKS Siemianowiczanka II (24): 2 – Bocek, Kolebski, Komandera, Kucper, Przątka, 1 – Albrecht, Gładysz, Jagiełło, Kłos, Krakowski, Krysiak, Majczak, Porczek, Skorupa, Swakoń, Tomczyk, Walczak, Wronowski, 1 – samobójcza: Kuchta (Kolejarz) oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Wronowski

 

Ruch II Chorzów (99): 21 – Kawalec, 12 – Grzesiński, 10 – Cioch, Dudek, 6 – Rudek (2 z karnego), 5 – Lewandowski, 4 – Grzyb, Rudzki, Wawrzyniuk (1 z karnego), 3 – Kubacki, Rembisz (1 z karnego), 2 – Barański, Janawa, Lipik, 1 – Gawlas, Matys, Musiolik, Nowak, Pastuszka, Pławecki, Sadowski, Smaluch, Wilczkiewicz, 1 – samobójcza: Simon (Hetman), Tomecki (Gwiazda)

 

Stadion Śląski Chorzów (39): 6 – Puchała, 4 – Banaś, Matusiak, 3 – Dobrowolski, Duda, 2 – Dobias, Klimczak, Kubic (1 z karnego), Parkitny, Sawicki, 1 – Delong, Golasowski, Grala, Mazur, Skrzyński, Solarz, Sowa, Ślemp, 1 – samobójcza: Florkiewicz (Jastrząb) oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Duda, Puchała, Ślemp, Środa

 

Strażak Mikołów (31): 7 – Kruszyna, 6 – Witor, 4 – Rejmanowski (1 z karnego), 2 – Musioł, Opeldus, Pojoy, Tomecki, 1 – Beker, Błaszczyk, Mierzejewski, Walus, Wieczorek, 1 – samobójcza: Kuchta (Siemianowiczanka II) oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Kruszyna, Musioł

 

UKS Ruch Chorzów (29): 5 – Latała, 3 – Krysiak (2 z karnego), Spodzieja, 2 – Brajer, Chrobok, Giemsa, Staniszewski, 1 – Breitkopf, Gasiniec, Hachuła, Hajk, Manjura, Niemczyk, Twardenga, 3 – za walkower ze Stadionem oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Giemsa

 

UKS Szopienice (58): 12 – Pawłowski (2 z karnego), 11 – Mrozik, 6 – Nowak, Oberaj, 3 – S. Psiuk, Ł.Wentkowski, Wereszczak, 2 – Dobrowolski, Jarek, Węgrzyk (1 z karnego), 1 – Kłosek, Maciaszczyk, Pieszko, Przygoda, Szolke, 1 – samobójcza: Ł. Pisarek (Hetman) oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 3 – Pawłowski (1 z karnego), 2 – Duplaga, Nowak, 1 – Mrozik, T. Wentkowski (1 z karnego)

 

Wyzwolenie Chorzów (44): 8 – Krotofil (1 z karnego), 5 – Łągiewka (1 z karnego), 4 – D. Taborski, Tajnert, 3 – Florczyk, 2 – Cichocki, Myronenko, Nowak, Szymoński, T. Taborski, 1 – Gorol, Jędrzejczyk, Kowalski, Leszczorz, Liksza, Tajstra, Urbaniak, 1 – samobójcza: Kaczmarczyk (Kolejarz), 3 – za walkower z Jastrzębiem oraz w towarzyskim meczu z Ruchem II: 1 – Chojnacki

 

Kategorie