Strzelcy Klasy A – Sezon 2018/2019

Klasyfikacja strzelców Klasy A

po 12 kolejkach

264 bramki – w tym 19 rzutów karnych

 

Uwaga:
GKS GieKSa II Katowice rozgrywa mecze jako towarzyskie i punkty nie zaliczają się do tabeli. Wobec tego nie uwzględniamy bramek w klasyfikacji indywidualnej. Dostępne są poniżej tylko w klasyfikacji drużynowej.
 

– indywidualnie:

 

14 – Pawłowski (Szopienice)
 

12Jankowski (GRUNWALD)
 

8 – Lux (Wawel)
 

7 – Albrecht (Siemianowiczanka II), Ogłoza (GRUNWALD), Pawlak (Jastrząb), Różycki (Strażak), Watoła (Józefka)
 

6 – Błażejczyk (Urania II), G.Kałużny (Wawel), Mandzel (Wawel), Oberaj (Szopienice), Przybyszewski (Józefka), Wentkowski (Szopienice), Wyrobek (AKS II)
 

5 – Strzebińczyk (Józefka)
 

4 – Gałek (Józefka), Stachański (Szopienice), Zieliński (Kolejarz)
 

3 – Banaś (Śląsk II), Blaszke (Wawel), Gosz (Jastrząb), Jastrzębski (Strażak), Kowalczyk (Siemianowiczanka II), Kozłowski (GRUNWALD), Milkiewicz (Józefka), Rotkegel (Urania II), Solak (Jastrząb), Ziajka (Kolejarz)
 

2 – Babczyński (Jastrząb), Babisz (GRUNWALD), Brontke (AKS II), Jastrzębski (Strażak), Karwicki (Strażak), Kołodziejczyk (Strażak), Kowalski (AKS II), Leszków (Wawel), P.Nowok (Jastrząb), Olszewski (AKS II), Piecha (Urania II), Piętoń (Wawel), Piwowarczyk (Śląsk II), Przątka (Siemianowiczanka II), Rak (Hetman), Słota (Józefka), Sobierański (Urania II), Sroka (Urania II), Szaton (Urania II), Tubacki (Kolejarz), Twardoch (GRUNWALD), Wierdak (Hetman), Zgliński (AKS II), Zygoń (Hetman)
 

1 – Adamoszek (Kolejarz), Barciaga (Urania II), Bienek (Siemianowiczanka II), Buchcik (Wawel), Chmielewski (Strażak), Chodak (Szopienice), Chrobok (Siemianowiczanka II), Gorczak (Stadion), Gruchalski (Józefka), Grzebieniowski (Józefka), Helwig (Urania II), Janoszka (AKS II), Jarek (Szopienice), Kalisz (Strażak), Klimek (Szopienice), Krysiak (Siemianowiczanka II), Leja (Hetman), Łebek (Strażak), Machowicz (Stadion), Maciejok (Wawel), Majchrzak (AKS II), Marciniak (Śląsk II), Marona (Siemianowiczanka II), Maroń (Stadion), Michalski (Jastrząb), Mijacz (Strażak), Mleczko (GRUNWALD), Molendowski (Śląsk II), Nowak (Szopienice), Ogórek (Kolejarz), Okrój (Kolejarz), Oswald (GRUNWALD), Piszczatowski (Jastrząb), Przybył (Śląsk II), Radecki (Jastrząb), P.Rutkowski (Wawel), Rzeszutek (Hetman), Spalony (Wawel), Stachoń (Szopienice), Szkucik (Śląsk II), Szołtysek (Hetman), Szynol (Śląsk II), Szyszka (Hetman), Tkaczyk (Stadion), Tomczyk (Siemianowiczanka II), Walus (Śląsk II), A.Wasiak (Śląsk II), Wengerek (AKS II), Węgrzyk (Szopienice), Wojcięga (AKS II), Wronowski (Siemianowiczanka II), Yevtushenko (Szopienice), Żuk (Jastrząb)
 

1 – samobójcza: Grzywa (Urania II), Kołodziej (Siemianowiczanka II), Wiejacki (Kolejarz), Woźny (Śląsk II)
 

3 – bramki za walkower: Kolejarz 24 Katowice – AKS II Mikołów (3-0)
 
 
– drużynowo:
 

AKS II Mikołów (18): 6 – Wyrobek (1 z karnego), 2 – Brontke, Kowalski (1 z karnego), Olszewski, Zgliński, 1 – Janoszka, Majchrzak, Wengerek, Wojcięga oraz w towarzyskim meczu z Gieksą: 1 – Górny, Janoszka, Sadowski

 

GKS GieKSa II Katowice (70): 11 – Rusz, 7 – Gonzalez (2 z karnego), 6 – Rumin, 5 – Michalik, 4 – Kurowski, 3 – Andrzejczak, Bronisławski, 2 – Kołodziej, Łankiewicz, Marzec, Piesio, Szymała, 1 – Jas, Kantyka, Kściuk, Małecki (1 z karnego), Marędowski, Pilarski (1 z karnego), Słomka, Stalmach, Tabiś, Zalewski (1 z karnego), 1 – samobójcza – Krupa (Śląsk II)

 

Grunwald Ruda Śląska (28): 12 – Jankowski (1 z karnego), 7 – Ogłoza, 3 – Kozłowski, 2 – Babisz, Twardoch, 1 – Mleczko, Oswald

 

Hetman 22 Katowice (10): 2 – Rak, Wierdak, Zygoń, 1 – Leja, Rzeszutek, Szołtysek, Szyszka (1 z karnego) oraz w towarzyskim meczu z Gieksą: 1 – Wierdak

 

Jastrząb Bielszowice (21): 7 – Pawlak, 3 – Gosz, Solak, 2 – Babczyński, P.Nowok, 1 – Michalski, Piszczatowski, Radecki, Żuk oraz w towarzyskim meczu z Gieksą: 2 – Solak (2 z karnego), 1 – Banisz

 

Józefka Chorzów (29): 7 – Watoła, 6 – Przybyszewski, 5 – Strzebińczyk, 4 – Gałek, 3 – Milkiewicz, 2 – Słota (1 z karnego), 1 – Gruchalski, Grzebieniowski

 

Kolejarz 24 Katowice (16): 4 – Zieliński, 3 – Ziajka (1 z karnego), 2 – Tubacki (1 z karnego), 1 – Adamoszek, Ogórek, Okrój, 1 – samobójcza – Grzywa (Urania II), 3 – za walkower z AKS-em II

 

MKS Siemianowiczanka II (18): 7 – Albrecht, 3 – Kowalczyk (1 z karnego), 2 – Przątka, 1 – Bienek, Chrobok, Krysiak, Marona, Tomczyk, Wronowski

 

Stadion Śląski Chorzów (4): 1 – Gorczak, Machowicz, Maroń, Tkaczyk

 

Strażak Mikołów (19): 7 – Różycki, 3 – Jastrzębski (1 z karnego), 2 – Karwicki, Kołodziejczyk (2 z karnego), 1 – Chmielewski (1 z karnego), Kalisz, Łebek, Mijacz, 1 – samobójcza – Woźny (Śląsk II) oraz w towarzyskim meczu z Gieksą: 1 – Jastrzębski i Kołodziejczyk (1 z karnego)

 

Śląsk II Świętochłowice (12): 3 – Banaś, 2 – Piwowarczyk, 1 – Marciniak, Molendowski, Przybył, Szkucik, Szynol, Walus, A.Wasiak oraz w towarzyskim meczu z Gieksą: 1 – Piwowarczyk

 

UKS Szopienice (38): 14 – Pawłowski (1 z karnego), 6 – Oberaj, Wentkowski (1 z karnego), 4 – Stachański (1 z karnego), 1 – Chodak, Jarek, Klimek, Nowak, Stachoń, Węgrzyk, Yevtushenko, 1 – samobójcza – Kołodziej (Siemianowiczanka II)

 

Urania II Ruda Śląska (19): 6 – Błażejczyk, 3 – Rotkegel, 2 – Piecha (1 z karnego), Sobierański, Sroka, Szaton, 1 – Barciaga, Helwig (1 z karnego)

 

Wawel Wirek (32): 8 – Lux, 6 – G.Kałużny, Mandzel, 3 – Blaszke, 2 – Leszków, Piętoń, 1 – Buchcik, Maciejok (1 z karnego), P.Rutkowski, Spalony, 1 – samobójcza – Wiejacki (Kolejarz)