Zmiana wyglądu i adresu strony klubowej

Strona Grunwaldu po wielu, wielu latach zmienia swoje oblicze oraz adres „w sieci”. Od dzisiaj jest dostępna pod adresem gksgrunwald.pl Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu.

Witryna niestety – ach ten notoryczny brak czasu – jest jeszcze okrojona w materiały, a tego jest mnóstwo do „przelania” na stronę. Klubowe archiwa są przepełnione ciekawymi i bieżącymi zestawieniami, nad którymi pieczołowicie pracuje prezes Teodor Wawoczny.

Po krótkiej przerwie wznawiamy dział z urodzinami działaczy, trenerów i zawodników Grunwaldu.

Rozgrywki Klasy Okręgowej coraz bliżej. Wkrótce zaprezentujemy m.in. nowych zawodników. W sobotę oczywiście zapraszamy na relację na żywo z derbów Rudy Śląskiej Pogoń – Grunwald. Zespół z Fryny dwukrotnie ograł halembian jesienią – 2-1 w lidze i 1-0 w Pucharze Polski (Pogoń ostatecznie sięgnęła po puchar Podokręgu Katowice). Zapraszamy na stadion przy Czarnoleśnej, a w razie niemożności dotarcia na mecz – przed komputery, tablety lub smartfony.

Do kolejnego kliknięcia.

Lesław Mazur