Plebiscyt wewnątrzsekcyjny – I zespół

1975 – 2017

 

Od 43 lat, po zakończeniu każdej rundy sportowej, zawodnicy wraz ze szkoleniowcami I drużyny wybierają najlepszego piłkarza „GRUNWALDU”. Początkowo niektórzy piłkarze odnosili się sceptycznie do plebiscytów wewnątrzsekcyjnych i niechętnie typowali najlepszych spośród siebie. Z biegiem czasu ansa plebiscytowa mijała i dziś nie trzeba już nikogo przekonywać o konieczności wzięcia udziału w piłkarskich plebiscytach naszego Klubu organizowanych wiosną i jesienią każdego roku. W 86 plebiscytach zwyciężyło 44 zawodników.
 
Pierwsze trzy plebiscyty wygrał bramkarz Karol KUCHTA i taką samą ilością zwycięstw może poszczycić się jeszcze 6 zawodników – Janusz BODZIOCH, Tomasz DRAGAN, Tomasz KASPRZYK, Andrzej PRZYBYŁKA, Ryszard STONDZIK i Leonard WYCIŚLIK. Czterokrotnie najlepszy był Sebastian STAROWICZ. Popularny „CEBUL” pierwszy raz triumfował w XXXIV plebiscycie jesienią 1991 r. mając zaledwie 17 lat. Nie oni jednak najczęściej zwyciężali. Tomasz SZPOTON (na zdjęciu) zdominował plebiscyt – triumfował aż 9 razy!
 
Wyniki 50. jubileuszowego plebiscytu ogłoszono 26 listopada 1999 r. podczas uroczystego spotkania w restauracji „Dama Pik” w Rudzie Śląskiej Bielszowicach, a jego laureatem został bramkarz Andrzej JARKIEWICZ. Dokumentacja plebiscytowa ma już dziś wartość historyczną i z tego mogą być dumni sympatycy naszego Klubu.
 
 

1
- wiosna 1975
2
- jesień 1975
3
- wiosna 1976
4
- jesień 1976
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KUCHTA
Kramarczyk
Wojtyczka
Śliwka
Mateja
Bielas
Pawlik F.
Koziołek
Zawierucha
Krawczyk
Polke
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KUCHTA
Bielas
Pawlik F.
Śliwka
Mateja
Wojtyczka
Koziołek
Bytomski
Zawierucha
Polke
Kramarczyk
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KUCHTA
Bielas
Mateja
Wojtyczka
Wasielewski
Śliwka
Koj
Koziołek
Hojeński
Bytomski
Przybyłka A.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WASIELEWSKI
Gruszczyk
Wojtyczka
Bielas
Mateja
Mieszczanin J.
Śliwka
Hojeński
Powieczko
Matura
Kasprzyk J.
 
5
- wiosna 1977
6
- jesień 1977
7
- wiosna 1978
8
- jesień 1978
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
MATEJA
Hojeński
Powieczko
Bielas
Gruszczyk
Wasielewski
Szczygieł S.
Stondzik
Burandt
Mieszczanin J.
Kasprzyk J.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
STONDZIK
Wasielewski
Szczygieł S.
Hojeński
Bielas
Mateja
Pawlik F.
Gruszczyk
Mieszczanin J.
Powieczko
Burandt
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
STONDZIK
Gruszczyk
Chmielarski
Hojeński
Mateja
Wasielewski
Szczygieł S.
Bielas
Pawlik F.
Mieszczanin J.
Powieczko
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
GRUSZCZYK
Brzeziński
Chmielarski
Stondzik
Chrzan
Węgiel
Szczygieł S.
Przybyłka F.
Wasielewski
Pawlik F.
Mieszczanin J.
 
9
- wiosna 1979
10
- jesień 1979
11
- wiosna 1980
12
- jesień 1980
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
CHRZAN
Brzeziński
Gruszczyk
Poloczek R.
Przybyłka F.
Chmielarski
Wasielewski
Stondzik
Mateja
Szczygieł S.
Węgiel
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WASIELEWSKI
Stondzik
Gruszczyk
Chrzan
Mateja
Poloczek R.
Szczygieł S.
Przybyłka F.
Pomykalski
Kapica
Pawlik F.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
CHMIELARSKI
Gruszczyk
Stondzik
Przybyłka F.
Poloczek R.
Wasielewski
Kapica
Węgiel
Krawiec
Ochota
Pawlik F.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
PRZYBYŁKA A.
Chmielarski
Gruszczyk
Przybyłka F.
Wasielewski
Poloczek R.
Krawiec
Kapica
Nazim
Węgiel
Ochota
 
13
- wiosna 1981
14
- jesień 1981
15
- wiosna 1982
16
- jesień 1982
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
PRZYBYŁKA A.
Chmielarski
Kozik
Przybyłka F.
Wasielewski
Krawiec
Gruszczyk
Poloczek R.
Ochota
Rusinek
Węgiel
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
OCHOTA
Przybyłka F.
Chrzan
Przybyłka A.
Krawiec
Zatorski
Kozik
Wilczek
Poloczek R.
Pawlik F.
Węgiel
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KRAWIEC
Rabiega
Przybyłka A.
Wilczek
Kozik
Ochota
Przybyłka F.
Skowyra
Zatorski
Rusinek
Czech
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
RABIEGA
Krawiec
Kozik
Przybyłka F.
Ochota
Chrzan
Przybyłka A.
Nurkiewicz
Wilczek
Rusinek
Zatorski
 
17
- wiosna 1983
18
- jesień 1983
19
- wiosna 1984
20
- jesień 1984
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KRAWIEC
Pawlik F.
Kozik
Wilczek
Chrzan
Ochota
Przybyłka F.
Przybyłka A.
Zatorski
Rusinek
Skowyra
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WILCZEK
Rabiega
Krawiec
Chrzan
Przybyłka A.
Kozik
Pawlik F.
Przybyłka F.
Ochota
Rusinek
Mazurkiewicz
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
PRZYBYŁKA A.
Wilczek
Krawiec
Rabiega
Pawlik F.
Ochota
Zatorski
Sobol
Mazurkiewicz
Skowyra
Przybyłka F.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WILCZEK
Przybyłka A.
Mazurkiewicz
Rabiega
Sobol
Skowyra
Krawiec
Ochota
Zatorski
Jarząbek
Gacka
 
21
- wiosna 1985
22
- jesień 1985
23
- wiosna 1986
24
- jesień 1986
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SOBOL
Skowyra
Rabiega
Wilczek
Przybyłka A.
Kozik
Mazurkiewicz
Wojtynek
Chrzan
Jarząbek
Chrząszcz
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SOBOL
Wilczek
Kozik
Skowyra
Rabiega
Mazurkiewicz
Przybyłka A.
Pawlik F.
Ochota
Szula
Jarząbek
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
MAZURKIEWICZ
Kozik
Sobol
Pawlik F.
Skowyra
Wilczek
Rabiega
Ochota
Nurkiewicz
Chrzan
Wawrzynek
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SKOWYRA
Rabiega
Brzeziński
Sobol
Ochota
Zimkowski
Wilczek
Ludwik
Kozik
Moj
Pawlik F.
 
25
- wiosna 1987
26
- jesień 1987
27
- wiosna 1988
28
- jesień 1988
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SKOWYRA
Brzeziński
Rabiega
Sobol
Wilczek
Ochota
Kozik
Nurkiewicz
Ludwik
Zimkowski
Moj
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BRZEZIŃSKI
Skowyra
Wilczek
Biegun
Rabiega
Stondzik
Ochota
Nurkiewicz
Pawlik F.
Ludwik
Korpilla
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BRZEZIŃSKI
Ochota
Rabiega
Wilczek
Pawlik F.
Korpilla
Ludwik
Biegun
Stondzik
Dragan T.
Krawiec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
STONDZIK
Rabiega
Ochota
Dragan T.
Brzeziński
Skowyra
Pawlik F.
Wilczek
Biegun
Ludwik
Kowalcze
 
29
- wiosna 1989
30
- jesień 1989
31
- wiosna 1990
32
- jesień 1990
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
RABIEGA
Jarząbek
Prandzioch
Gacka
Ludwik
Jonkisz
Dragan Z.
Ochota
Dragan T.
Januszkiewicz
Jurdziak
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
LUDWIK
Rabiega
Ochota
Kowalcze
Chrząszcz
Wawrzynek
Dragan T.
Jonkisz
Pawlik F.
Gacka
Dragan Z.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
OCHOTA
Dragan T.
Rabiega
Kowalcze
Biegun
Ludwik
Chrząszcz
Jurdziak
Gacka
Jarząbek
Jonkisz
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KOWALCZE
Chrząszcz
Dragan T.
Biegun
Krawiec
Starowicz L.
Jarząbek
Rabiega
Ludwik
Ochota
Zajdel
 
33
- wiosna 1991
34
- jesień 1991
35
- wiosna 1992
36
- jesień 1992
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
CHRZĄSZCZ
Biegun
Krawiec
Kowalcze
Starowicz L.
Witosław
Zajdel
Starowicz S.
Nurkiewicz
Zatorski
Adamczyk I.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
STAROWICZ S.
Zajdel
Chrząszcz
Witosław
Dragan T.
Mazurkiewicz
Kowalcze
Zatorski
Jurdziak
Krawiec
Prandzioch
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
STAROWICZ S.
Zajdel
Dragan T.
Kowalcze
Starowicz L.
Krawiec
Zatorski
Prandzioch
Mazurkiewicz
Fojt
Witosław
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
DRAGAN T.
Prandzioch
Adamczyk M.
Kowalcze
Krawiec
Chrząszcz
Fojt
Starowicz S.
Pawlik K.
Wencel
Zajdel
 
37
- wiosna 1993
38
- jesień 1993
39
- wiosna 1994
40
- jesień 1994
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
DRAGAN T.
Kowalcze
Jurdziak
Chrząszcz
Prandzioch
Krawiec
Rodasik
Fojt
Starowicz S.
Wencel
Mieszczanin K.
01.
02.

04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KOWALCZE
Chrząszcz
Zajdel
Jurdziak
Prandzioch
Dragan T.
Krawiec
Fojt
Adamczyk M.
Mazurkiewicz
Wencel
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
CHRZĄSZCZ
Dragan T.
Kowalcze
Prandzioch
Krawiec
Rodasik
Starowicz S.
Mazurkiewicz
Szymkowiak
Mercik
Zajdel
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
STAROWICZ S.
Starowicz L.
Prandzioch
Chrząszcz
Dragan T.
Kowalcze
Zajdel
Szymkowiak
Fojt
Mercik
Mazurkiewicz
 
41
- wiosna 1995
42
- jesień 1995
43
- wiosna 1996
44
- jesień 1996
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
FOJT
Kowalcze
Starowicz S.
Prandzioch
Chrząszcz
Mazurkiewicz
Starowicz L.
Dragan T.
Zajdel
Pawlik K.
Adamczyk M.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
PAWLIK K.
Chrząszcz
Mirek
Starowicz L.
Rodasik
Starowicz S.
Prandzioch
Kowalcze
Adamczyk M.
Szymkowiak
Stemplewski
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
STAROWICZ S.
Pawlik K.
Prandzioch
Stemplewski
Chrząszcz
Kowalcze
Puławski
Rodasik
Adamczyk M.
Duda A.
Przybyła
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WYCIŚLIK
Dragan T.
Kudełko
Starowicz S.
Niemaszyk
Slatinschek
Pawlik K.
Pietrek
Stemplewski
Prandzioch
Chrząszcz
 
45
- wiosna 1997
46
- jesień 1997
47
- wiosna 1998
48
- jesień 1998
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WYCIŚLIK
Pawlik K.
Pietrek
Starowicz S.
Kudełko
Slatinschek
Stemplewski
Zajdel
Chrząszcz
Duda A.
Dragan T.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WYCIŚLIK
Starowicz S.
Zadylak
Dragan T.
Slatinschek
Stemplewski
Duda A.
Jarkiewicz
Kudełko
Wasik
Wróbel
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BODZIOCH
Jarkiewicz
Dragan T.
Duda A.
Pawlik K.
Zadylak
Starowicz S.
Slatinschek
Wróbel
Wasik
Kapciński
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BODZIOCH
Bąk M.
Jarkiewicz
Wasik
Zadylak
Stemplewski
Pawlik K.
Zajdel
Starowicz S.
Wróbel
Tokarz
 
49
- wiosna 1999
50
- jesień 1999
51
- wiosna 2000
52
- jesień 2000
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
JARKIEWICZ
Bodzioch
Wróbel
Stemplewski
Bąk M.
Nawrocki
Zadylak
Wasik
Pawlik K.
Szemietiew
Slatinschek
Starowicz S.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
JARKIEWICZ
Bodzioch
Nawrocki
Bąk M.
Kudełko
Slatinschek
Stemplewski
Zadylak
Starowicz S.
Kapciński
Duda A.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BODZIOCH
Jarkiewicz
Duda A.
Dragan T.
Slatinschek
Pawlik K.
Zadylak
Bąk M.
Duda F.
Kapciński
Nawrocki
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
DUDA A.
Dragan T.
Slatinschek
Bąk M.
Stemplewski
Kudełko
Janosz
Duda F.
Starowicz S.
Pawlik K.
Kasprzyk T.
 
53
- wiosna 2001
54
- jesień 2001
55
- wiosna 2002
56
- jesień 2002
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
DRAGAN T.
Pietrek
Wasik
Duda A.
Grozmani
Stemplewski
Bąk M.
Slatinschek
Starowicz S.
Kasprzyk T.
Pawlik K.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
WASIK
Pietrek
Duda A.
Dragan T.
Stemplewski
Szpoton R.
Slatinschek
Duda F.
Kasprzyk T.
Grozmani
Pawlik K.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
DUDA F.
Dolny
Stemplewski
Duda A.
Sosna
Przybyła
Kasprzyk T.
Karcz
Dragan T.
Szpoton R.
Dziarmaga
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
JURCZYK
Kasprzyk T.
Różanka
Szpoton T.
Duda F.
Dragan T.
Gielza S.
Przybyła
Duda A.
Dziarmaga
Stemplewski
 
57
- wiosna 2003
58
- jesień 2003
59
- wiosna 2004
60
- jesień 2004
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
JURCZYK
Dragan T.
Szpoton T.
Gielza S.
Duda F.
Stemplewski
Kasprzyk T.
Duda A.
Przybyła
Różanka
Janosz
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
GIELZA S.
Łuszczek Sz.
Dragan T.
Duda A.
Szpoton T.
Kasprzyk T.
Skoczylas
Szczygieł Ł.
Trepka
Sobiech
Chołuj
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KASPRZYK T.
Duda A.
Szpoton T.
Łuszczek Sz.
Gielza S.
Szczygieł Ł.
Krajanowski
Dragan T.
Chołuj
Sobiech
Harazim
01.
02.
03.

05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SZPOTON T.
Łuszczek Sz.
Duda A.
Krajanowski
Zajdel
Karcz
Jarczyk
Bujny
Janosz
Altman
Chołuj
 
61
- wiosna 2005
62
- jesień 2005
63
- wiosna 2006
64
- jesień 2006
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
ZAJDEL
Krajanowski
Łuszczek Sz.
Szpoton T.
Janosz
Kusiak
Twardawa
Jarczyk
Kasprzyk T.
Duda A.
Sobiech
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KASPRZYK T.
Łuszczek Sz.
Karcz
Jurok
Szpoton T.
Kusiak
Jarczyk
Janosz
Sobiech
Krajanowski
Starowicz S.
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.

09.
10.
11.
KASPRZYK T.
Szpoton T.
Łuszczek Sz.
Krajanowski
Kusiak
Jurok
Janosz
Jarczyk
Starowicz S.
Sobiech
Karcz
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.

11.
SZPOTON T.
Kasprzyk T.
Łuszczek Sz.
Waga
Karcz
Kusiak
Jarczyk
Janosz
Sobiech
Starowicz D.
Jurok
 
65
- wiosna 2007
66
- jesień 2007
67
- wiosna 2008
68
- jesień 2008
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.

11.
SZPOTON T.
Janosz
Kot D.
Waga
Karcz
Kusiak
Jarczyk
Jurok
Derek
Sadlok
Wróblewski
01.
02.

04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KOT D.
Szpoton R.
Szpoton T.
Karcz
Wróblewski
Janosz
Jurok
Kasprzyk T.
Jarczyk
Baran
Rudyk
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KARCZ
Szpoton T.
Wróblewski
Janosz
Szpoton R.
Groehlich
Sadlok
Kot D.
Rudyk
Jurok
Baran
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KARCZ
Jarczyk
Szpoton T.
Rudyk
Szpoton R.
Sadlok
Kot D.
Łęcki
Janosz
Sołtysik
Matuszczyk
 
69
- wiosna 2009
70
- jesień 2009
71
- wiosna 2010
72
- jesień 2010
01.
02.
03.

05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SZPOTON T.
Karcz
Janosz
Jarczyk
Kot D.
Łęcki
Sadlok
Szpoton R.
Lein
Rudyk
Mąka
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
JANOSZ
Jarczyk
Kot D.
Rudyk
Łęcki
Sadlok
Mamos
Król
Simon
Lein
Mąka
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
JARCZYK
Kot D.
Sadlok
Janosz
Łęcki
Rudyk
Król
Grzesiak
Grzywa
Simon
Mamos
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KOT D.
Sadlok
Jarczyk
Karcz
Łęcki
Stawowy
Grzywa
Janosz
Lein
Mamos
Simon
 
73
- wiosna 2011
74
- jesień 2011
75
- wiosna 2012
76
- jesień 2012
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SZPOTON T.
Kot D.
Jarczyk
Sadlok
Łęcki
Simon
Kucharz
Bolik
Grzywa
Kusiak
Lein
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BRZOZOWSKI
Szpoton T.
Maciongowski
Kot D.
Jarczyk
Janosz
Łęcki
Grzesiak
Stawowy
Kucharz
Kusiak
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SZPOTON T.
Szczypior
Maciongowski
Kot D.
Gruchalski
Jarczyk
Dreszer
Łęcki
Skrzypczyk
Zuga
Lamlih
01.
02.
03.

05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
ŁĘCKI
Szpoton T.
Kot D.
Maciongowski
Szczypior
Lamlih
Jarczyk
Oswald
Stawowy
Ciołek
Dreszer
 
77
- wiosna 2013
78
- jesień 2013
79
- wiosna 2014
80
- jesień 2014
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SZPOTON T.
Brzozowski
Maciongowski
Kot D.
Oswald
Łęcki
Ciołek
Lamlih
Jarczyk
Szczygieł Ł.
Dreszer
Szczypior
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BRZOZOWSKI
Maciongowski
Kot D.
Szpoton T.
Szczypior
Haas
Dreszer
Łęcki
Wolek
Jagodziński
Oswald
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SZPOTON T.
Maciongowski
Ciołek
Kot D.
Szczypior
Soldak
Łęcki
Oswald
Dreszer
Brzozowski
Wolek
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BRZOZOWSKI
Maciongowski
Łęcki
Ciołek
Szczypior
Soldak
Zalewski
Szpoton T.
Wolek
Kot D.
Stanisławski
 
81
- wiosna 2015
82
- jesień 2015
83
- wiosna 2016
84
- jesień 2016
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
SZPOTON T.
Maciongowski
Soldak
Brzozowski
Dreszer
Stanisławski
Wolek
Szczypior
Jagodziński
Kot D.
Łęcki
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.

11.
STANISŁAWSKI
Chwastek
Maciongowski
Brzozowski
Wolek
Szczypior
Sikora
Kowalski
Cichecki
Fredyk
Cymański
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
CHWASTEK
Szczypior
Maciongowski
Stanisławski
Kowalski
Poloczek B.
Sitko
Cichecki
Dreszer
Sikora
Cymański
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KOWALSKI
Wolek
Dreszer
Szymański
Rogowski
Lamlih
Pokorski
Zuga
Malec
Spalony
Poloczek K.
 
85
- wiosna 2017
86
- jesień 2017
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
KOWALSKI
Dreszer
Spalony
Szymański
Malec
Pokorski
Kowynia
Lamlih
Poprawa
Babisz
Zuga
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
BABISZ
Poprawa
Ogłoza
Lamlih
Kurpas Ł.
Wojtaczka
Skorupa
Spalony
Malec
Szol
Botor
 

 
ZWYCIĘSTWA PLEBISCYTOWE:
 

9Tomasz SZPOTON
 
4Sebastian STAROWICZ
 
3Janusz BODZIOCH
     Tomasz DRAGAN
     Michał BRZOZOWSKI
     Tomasz KASPRZYK
     Karol KUCHTA
     Andrzej PRZYBYŁKA
     Ryszard STONDZIK
     Leonard WYCIŚLIK
 
2Leszek BRZEZIŃSKI
     Dariusz CHRZĄSZCZ
     Andrzej JARKIEWICZ
     Grzegorz JURCZYK
     Mateusz KARCZ
     Daniel KOWALSKI
     Dariusz KOT
     Aleksander KOWALCZE
     Andrzej KRAWIEC
     Marek OCHOTA
     Krzysztof RABIEGA
     Mirosław SKOWYRA
     Janusz SOBOL
     Franciszek WASIELEWSKI
     Piotr WILCZEK
 
1Daniel BABISZ
     Piotr CHMIELARSKI
     Ryszard CHRZAN
     Robert CHWASTEK
     Adam DUDA
     Fryderyk DUDA
     Dariusz FOJT
     Sebastian GIELZA
     Ludwik GRUSZCZYK
     Henryk JANOSZ
     Tomasz JARCZYK
     Zbigniew LUDWIK
     Marcin ŁĘCKI
     Andrzej MATEJA
     Leszek MAZURKIEWICZ
     Krzysztof PAWLIK
     Rafał STANISŁAWSKI
     Adrian WASIK
     Jarosław ZAJDEL