Dzisiaj jest:

Darowizny

GKS Grunwald Ruda Śląska informuje, że darowizny na rzecz klubu można wpłacać na poniższy numer konta:
 

72 1050 1331 1000 0090 7097 5561

 

Zapisy

 


 

Osób on-line: 8

Najbliższe mecze

 

PRZERWA

 
 
 

Pamiątki klubowe

Wyniki i tabele ligowe młodzieży

Aktualności

Korekty w terminach sparingów

W harmonogramie sparingów Grunwaldu nastąpiły zmiany terminów.

Mecz z Gwarkiem Zabrze planowany jest tydzień później – 4 lutego (sobota) zamiast 28 stycznia (sobota), natomiast ze Slavią 8 lutego (środa) o godz. 19:00 w Nowym Bytomiu zamiast 3 lutego (piątek).

Grunwald po pierwszym treningu

Piłkarze Grunwaldu wrócili po urlopach do treningów.

W czwartek  o godz. 16:30 zawodnicy „Zielonych” rozpoczęli pierwsze zajęcia, które trwały niespełna godzinę. Trener Jacek Bratek kolejny trening zaplanował na poniedziałek na godz. 16:30.

W czwartek „Zieloni” rozpoczynają treningi

Kilkadziesiąt godzin temu nastał nowy, 2017 rok, co oznacza, że na dniach przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną piłkarze Grunwaldu.

„Zieloni” wznowią treningi po urlopach w najbliższy czwartek – 5 stycznia o godz. 16.30.

Archiwum

Zaległy z 16. kolejki (5 marca)

Sobota, 11:00
Tęcza Błędów – Ostoja Żelisławice - - -

Zaległy z 15. kolejki (12 marca)

Sobota, 11:00
Ostoja Żelisławice – Slavia Ruda Śląska - - -

18. kolejka (19 marca)

Sobota, 15:00
Niwy BrudzowiceGrunwald Ruda Śląska - - -

Pogoń Imielin – AKS Mikołów - - -

Cyklon Rogoźnik – Zagłębie II Sosnowiec - - -

Ostoja Żelisławice – Sparta Katowice - - -

Górnik Wojkowice – CKS Czeladź - - -

Górnik 09 Mysłowice – Sarmacja Będzin - - -

Źródło Kromołów – MK Górnik Katowice - - -

RKS Grodziec – Tęcza Błędów - - -

GKS GieKSa II Katowice – Slavia Ruda Śląska - - -

Klasa Okręgowa – Tabele

Ogólna Dom Wyjazd

Jesień Wiosna
Ogólna
Poz.   Zespół M Pkt Ostatnie 5 meczów
1 AKS Mikołów 17 46
2 Zagłębie II Sosnowiec 17 44
3 Sparta Katowice 17 41
4 GKS GieKSa II Katowice 17 37
5 Cyklon Rogoźnik 17 34
6 CKS Czeladź 17 30
7 Sarmacja Będzin 17 26
8 Górnik 09 Mysłowice 17 25
9 Pogoń Imielin 17 23
10 Niwy Brudzowice 17 22
11 Górnik Wojkowice 17 22
12 MK Górnik Katowice 17 18
13 RKS Grodziec 17 17
14 Tęcza Błędów 16 17
15 Slavia Ruda Śląska 16 15
16 Grunwald Ruda Śląska 17 9
17 Źródło Kromołów 17 7
18 Ostoja Żelisławice 15 4
(po najechaniu na kwadrat pojawi się wynik spotkania)
 
Pełne tabele
 

Strzelcy

Czołówka po 17 kolejkach:
(stan na 24 listopada)

16 - Bętkowski (+1, Sparta)
       Paszek (AKS)
 
14 - Popczyk (Zagłębie II)
 
11 - Gajda (CKS)
       Maciaszek (+2, GRUNWALD)
       Pietrzyk (GKS II)
       Turczyński (+1, Pogoń Imielin)
 
10 - Kowalczyk (Górnik 09)
       Lux (+2, Slavia)
 
09 - Gielza (Sparta)
       Muszalik (CKS)
       Szopa (CKS)
 
08 - Bąk (MK)
       Biernacki (+2, AKS)
       Ból (+2, Tęcza)
       Terbalyan (Zagłębie II)
       A. Wolniewicz (+1, Cyklon)
 
 
(+1) - liczba bramek strzelona w ostatniej kolejce

 
Klasyfikacja strzelców


Bramki w kolejce:
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17.

Terminarz

RUNDA JESIENNA
 
14.08 Niwy Brudzowice (dom)               0-2 protokół i bramki
21.08 RKS Grodziec (wyjazd)                1-6 protokół i bramki
25.08 GKS II Katowice (dom)                1-4 protokół i bramki
28.08 Górnik Wojkowice (wyjazd)          0-1 protokół i bramka
04.09 Górnik 09 Mysłowice (dom)          0-3 protokół i bramki
11.09 Źródło Kromołów (wyjazd)           2-1 protokół i bramki
18.09 AKS Mikołów (dom)                     1-2 protokół i bramki
25.09 MK Górnik Katowice (wyjazd)       4-3 protokół i bramki
02.10 Sarmacja Będzin (dom)               2-4 protokół i bramki
09.10 CKS Czeladź (wyjazd)                 1-5 protokół i bramki
16.10 Slavia Ruda Śląska (dom)            1-2 protokół i bramki
24.10 Tęcza Błędów (wyjazd)                1-1 protokół i bramki
30.10 Pogoń Imielin (dom)                    1-1 protokół i bramki
06.11 Sparta Katowice (dom)                1-6 protokół i bramki
11.11 Zagłębie II Sosnowiec (wyjazd)    0-6 protokół i bramki
14.11 Cyklon Rogoźnik (dom)               3-8 protokół i bramki
20.11 Ostoja Żelisławice (wyjazd)          2-2 protokół i bramki

Bramki (21)

11 - Maciaszek (5 z karnego) (+2)
 
04 - Tałady
 
01 - Bernacki
01 - Kowalczyk
01 - Kubica
01 - Ogłoza
01 - D. Skorupa (1 z wolnego)
01 - K. Skorupa
 

Asysty (19)

5 - D. Skorupa
 
3 - Tałady (+1)
 
2 - Bernacki
2 - Kowalczyk
2 - Kozłowski
 
1 - Ito (+1)
1 - Maciaszek
1 - Ostrowski
1 - K. Skorupa
1 - Wojtaczka
 
2 - bez asysty
 
(+1) - liczba bramek/asyst w ostatniej kolejce