Dzisiaj jest:

Darowizny

GKS Grunwald Ruda Śląska informuje, że darowizny na rzecz klubu można wpłacać na poniższy numer konta:
 

72 1050 1331 1000 0090 7097 5561

 

Zapisy

 


 

Osób on-line: 12

Najbliższe mecze

 

PRZERWA

 
 
 

Pamiątki klubowe

Wyniki i tabele ligowe młodzieży

Aktualności

13. kolejka: Zieloni zapunktowali u siebie po raz pierwszy

Grunwald Ruda Śląska 1-1 Pogoń Imielin (1-1)
 
0-1 Malina, 29 min (wolny) – po faulu Sobstyla na Malinie
1-1 Maciaszek, 40 min (karny) – po faulu Krawczyka na Taładym
 

GRUNWALD:
Pietrzyk – Sobstyl, Wojtaczka, Kubica –…

Czytaj więcej

Relacja na żywo z meczu Grunwald – Pogoń

Grunwald – Pogoń Imielin 1-1 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1

92 min za Ogłozę wszedł Romańczyk

Sędzia doliczył 2 minuty

82 min za Pilarskiego wszedł Żórawik

80 min za Taładego wszedł Ito

77 min Ogłoza…

Czytaj więcej

Strzelcy w 12. kolejce Klasy Okręgowej

W 12. kolejce zawodnicy Klasy Okręgowej zdobyli 36 bramek.
 
Nowym liderem klasyfikacji strzelców został Mateusz Popczyk. Zawodnik Zagłębia II strzelił 2 bramki w meczu wyjazdowym w Czeladzi (5-0 z CKS-em) i z 14 trafieniami otwiera listę snajperów. Za…

Czytaj więcej

Tęcza – Grunwald w naszym obiektywie


                                                                               …

Czytaj więcej

12. kolejka: Zwycięstwo było blisko

Tęcza Błędów 1-1 Grunwald Ruda Śląska (0-0)
 
0-1 Maciaszek, 68 min (karny) – po faulu Szabli na Maciaszku
1-1 Sawicki, 90+1 min (karny) – po faulu Kubicy na Bólu
 

TĘCZA:
Gajoch – Baran (87. Korczek), Szabla,…

Czytaj więcej

Relacja na żywo z meczu Tęcza – Grunwald

Tęcza Błędów – Grunwald 1-1 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1

93 min Piłka meczowa Grunwaldu – Ito do Kowalczyka w pole karne, a ten w świetnej sytuacji uderzył nad bramką

Sędzia doliczył 3 minuty

1-1…

Czytaj więcej

Strzelcy w 11. kolejce Klasy Okręgowej

40 bramek padło w 11. kolejce Klasy Okręgowej.
 
Zagłębie II Sosnowiec pokonało 5-0 Sarmację Będzin, a Mateusz Popczyk zdobył hat tricka i zrównał się w klasyfikacji strzelców z prowadzącym z 12 bramkami Kamilem Bętkowskim ze Sparty. Także trzy trafienia…

Czytaj więcej

Grunwald – Slavia w naszym obiektywie


                                                                               …

Czytaj więcej

11. kolejka: Porażka w derbach na własne życzenie

Grunwald Ruda Śląska 1-2 Slavia Ruda Śląska (1-0)
 
1-0 Kowalczyk, 15 min
1-1 Kowynia, 58 min (karny) – po faulu Ostrowskiego na Witorze
1-2 Majcher, 67 min (wolny) – po faulu Kozłowskiego na Jamrozym
 

GRUNWALD:
Pietrzyk…

Czytaj więcej

Relacja na żywo z meczu Grunwald – Slavia

Grunwald – Slavia 1-2 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-2

92 min za Luxa wszedł Gola

92 min strzał Majchera tuż obok dalszego słupka

91 min Majcher ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min…

Czytaj więcej

Derby Grunwald – Slavia po raz 13. | Obsada 11. kolejki

W sobotę o godzinie 11:00 w derbach Rudy Śląskiej Grunwald podejmie Slavię. Oba zespoły ostatni raz zmierzyły się prawie 8 lat temu. W kadrze Grunwaldu nie ma już żadnego zawodnika pamiętającego derby z sezonu 2013/2014. W Slavii jest dwóch…

Czytaj więcej

Strzelcy w 10. kolejce Klasy Okręgowej

W 10. kolejce zawodnicy Klasy Okręgowej zdobyli 37 bramek.
 
W tej serii spotkań na „szóstkę” zagrało Zagłębie II Sosnowiec (6-0 z MK), na „piątkę” – z minusem – CKS Czeladź (5-1 z Grunwaldem), Sparta Katowice (5-1 z Sarmacją) i…

Czytaj więcej

CKS Czeladź – Grunwald w naszym obiektywie


                                                                               …

Czytaj więcej

10. kolejka: Beniaminek z Czeladzi zdecydowanie lepszy

CKS Czeladź 5-1 Grunwald Ruda Śląska (4-0)
 
1-0 Gajda, 10 min – po podaniu Muszalika
2-0 Muszalik, 16 min – po podaniu Derlatki
3-0 Muszalik, 22 min – po podaniu Gajdy
4-0 Gajda, 29 min – po podaniu Madejczyka…

Czytaj więcej

Relacja na żywo z meczu CKS – Grunwald

CKS Czeladź – Grunwald 5-1 (4-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)
 

KONIEC: 5-1

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min strzał Lenarda w słupek

87 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Kubicę i Maciaszka weszli Kalemba i…

Czytaj więcej

Archiwum

17. kolejka (20-21 listopada)

Sobota, 11:00
Ostoja ŻelisławiceGrunwald Ruda Śląska 2 - 2
1-0 Szczygieł, 50 min (wolny)
2-0 Majchrowski, 68 min
2-1 Maciaszek, 84 min (karny)
2-2 Maciaszek, 90+4 min (karny)


RKS Grodziec – Slavia Ruda Śląska 1 - 3
0-1 Borgomastro, 22 min
0-2 Lux, 49 min
0-3 Lux, 86 min
1-3 Krakowski, 90 min


Górnik 09 Mysłowice – MK Górnik Katowice 3 - 0
1-0 Rasała, 64 min
2-0 Widurski, 72 min
3-0 Majewski, 83 min


Sobota, 13:00
Górnik Wojkowice – Sarmacja Będzin 0 - 1
0-1 Samborski, 12 min

Sobota, 14:00
Niwy Brudzowice – Tęcza Błędów 1 - 2
0-1 Ból, 8 min
1-1 Nabijonov, 55 min
1-2 Ból, 73 min


Źródło Kromołów – AKS Mikołów 1 - 3
0-1 Biernacki, 35 min
0-2 Biernacki, 38 min
0-3 Gałecki, 54 min
1-3 Szczygieł, 55 min


Sobota, 16:00
Zagłębie II Sosnowiec – Pogoń Imielin 2 - 1
0-1 Turczyński, 15 min
1-1 Majchrzak, 65 min
2-1 Chęciński, 90+4 min


Sobota, 18:00
GKS GieKSa II Katowice – CKS Czeladź 3 - 0
1-0 Ślusarczyk, 44 min
2-0 Pułtorak, 88 min
3-0 Zając, 90+2 min


Niedziela, 11:00
Cyklon Rogoźnik – Sparta Katowice 3 - 3
0-1 Szal, 4 min
0-2 Bętkowski, 23 min
1-2 Gąska, 30 min (samobójcza)
2-2 A. Wolniewicz, 74 min
3-2 Cziba, 85 min
3-3 Szal, 90+4 min

Klasa Okręgowa – Tabele

Ogólna Dom Wyjazd

Jesień Wiosna
Ogólna
Poz.   Zespół M Pkt Ostatnie 5 meczów
1 AKS Mikołów 17 46
2 Zagłębie II Sosnowiec 17 44
3 Sparta Katowice 17 41
4 GKS GieKSa II Katowice 17 37
5 Cyklon Rogoźnik 17 34
6 CKS Czeladź 17 30
7 Sarmacja Będzin 17 26
8 Górnik 09 Mysłowice 17 25
9 Pogoń Imielin 17 23
10 Niwy Brudzowice 17 22
11 Górnik Wojkowice 17 22
12 MK Górnik Katowice 17 18
13 RKS Grodziec 17 17
14 Tęcza Błędów 16 17
15 Slavia Ruda Śląska 16 15
16 Grunwald Ruda Śląska 17 9
17 Źródło Kromołów 17 7
18 Ostoja Żelisławice 15 4
(po najechaniu na kwadrat pojawi się wynik spotkania)
 
Pełne tabele
 

Strzelcy

Czołówka po 17 kolejkach:
(stan na 24 listopada)

16 - Bętkowski (+1, Sparta)
       Paszek (AKS)
 
14 - Popczyk (Zagłębie II)
 
11 - Gajda (CKS)
       Maciaszek (+2, GRUNWALD)
       Pietrzyk (GKS II)
       Turczyński (+1, Pogoń Imielin)
 
10 - Kowalczyk (Górnik 09)
       Lux (+2, Slavia)
 
09 - Gielza (Sparta)
       Muszalik (CKS)
       Szopa (CKS)
 
08 - Bąk (MK)
       Biernacki (+2, AKS)
       Ból (+2, Tęcza)
       Terbalyan (Zagłębie II)
       A. Wolniewicz (+1, Cyklon)
 
 
(+1) - liczba bramek strzelona w ostatniej kolejce

 
Klasyfikacja strzelców


Bramki w kolejce:
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16.

Terminarz

RUNDA JESIENNA
 
14.08 Niwy Brudzowice (dom)               0-2 protokół i bramki
21.08 RKS Grodziec (wyjazd)                1-6 protokół i bramki
25.08 GKS II Katowice (dom)                1-4 protokół i bramki
28.08 Górnik Wojkowice (wyjazd)          0-1 protokół i bramka
04.09 Górnik 09 Mysłowice (dom)          0-3 protokół i bramki
11.09 Źródło Kromołów (wyjazd)           2-1 protokół i bramki
18.09 AKS Mikołów (dom)                     1-2 protokół i bramki
25.09 MK Górnik Katowice (wyjazd)       4-3 protokół i bramki
02.10 Sarmacja Będzin (dom)               2-4 protokół i bramki
09.10 CKS Czeladź (wyjazd)                 1-5 protokół i bramki
16.10 Slavia Ruda Śląska (dom)            1-2 protokół i bramki
24.10 Tęcza Błędów (wyjazd)                1-1 protokół i bramki
30.10 Pogoń Imielin (dom)                    1-1 protokół i bramki
06.11 Sparta Katowice (dom)                1-6 protokół i bramki
11.11 Zagłębie II Sosnowiec (wyjazd)    0-6 protokół i bramki
14.11 Cyklon Rogoźnik (dom)               3-8 protokół i bramki
20.11 Ostoja Żelisławice (wyjazd)          2-2 protokół i bramki

Bramki (21)

11 - Maciaszek (5 z karnego) (+2)
 
04 - Tałady
 
01 - Bernacki
01 - Kowalczyk
01 - Kubica
01 - Ogłoza
01 - D. Skorupa (1 z wolnego)
01 - K. Skorupa
 

Asysty (19)

5 - D. Skorupa
 
3 - Tałady (+1)
 
2 - Bernacki
2 - Kowalczyk
2 - Kozłowski
 
1 - Ito (+1)
1 - Maciaszek
1 - Ostrowski
1 - K. Skorupa
1 - Wojtaczka
 
2 - bez asysty
 
(+1) - liczba bramek/asyst w ostatniej kolejce