Noty Trenera – Sezon 2018/2019
Objaśnienie:
0-10 – zawodnik jest oceniany w skali od 0 do 10
n – zawodnik niesklasyfikowany ze względu na zbyt krótki czas przebywania na boisku
1-13, 14-26 – numer kolejki
L.p. | zawodnik | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | W.Jankowski | ||||||||||||||||
2. | M.Kowalczyk | ||||||||||||||||
3. | J.Wojtaczka | ||||||||||||||||
4. | D.Chmielarski | ||||||||||||||||
5. | D.Poprawa | ||||||||||||||||
6. | D.Ogłoza | ||||||||||||||||
7. | K.Ostrowski | ||||||||||||||||
8 | M.Petrus | ||||||||||||||||
9. | Ł.Kurpas | ||||||||||||||||
10. | J.Dolecki | ||||||||||||||||
11. | D.Babisz | ||||||||||||||||
12. | J.Kozłowski | ||||||||||||||||
13. | Sz.Oswald | ||||||||||||||||
14. | Ł.Bereska | ||||||||||||||||
15. | P.Twardoch | ||||||||||||||||
16. | B.Gąsior | ||||||||||||||||
17. | M.Lamlih | ||||||||||||||||
18. | E.Lomania | ||||||||||||||||
19. | B.Botor | ||||||||||||||||
M.Podlacha | |||||||||||||||||
P.Sobstyl | |||||||||||||||||
M.Kasprzyk |
14. kolejka: Urania II Ruda Śląska 3-4 Grunwald
15. kolejka: Grunwald 1-3 Wawel Wirek
16. kolejka: Stadion Śląski Chorzów 2-3 Grunwald
17. kolejka: Józefka Chorzow 4-0 Grunwald
18. kolejka: Grunwald 8-0 Hetman 22 Katowice
19. kolejka: Jastrząb Bielszowice 2-4 Grunwald
20. kolejka: Grunwald 4-0 Kolejarz 24 Katowice
21. kolejka: MKS Siemianowiczanka II 0-0 Grunwald
22. kolejka: sparing Grunwald 0-3 GKS GieKSa II Katowice nie był punktowany
23. kolejka: AKS II Mikołów 0-2 Grunwald
24. kolejka: Grunwald 2-0 UKS Szopienice
25. kolejka: Śląsk II Świętochłowice 0-3 Grunwald (walkower, Śląsk II wycofał się z rozgrywek)
26. kolejka: Grunwald 7-0 Strażak Mikołów
L.p. | zawodnik | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | K.Ostrowski | ||||||||||||||||||||
2. | D.Ogłoza | ||||||||||||||||||||
3. | W.Jankowski | ||||||||||||||||||||
4. | J.Wojtaczka | ||||||||||||||||||||
5. | D.Chmielarski | ||||||||||||||||||||
6. | Ł.Kurpas | ||||||||||||||||||||
7. | D.Babisz | ||||||||||||||||||||
8. | M.Petrus | ||||||||||||||||||||
9. | P.Twardoch | ||||||||||||||||||||
10. | D.Mleczko | ||||||||||||||||||||
11. | J.Kozłowski | ||||||||||||||||||||
12. | Sz.Oswald | ||||||||||||||||||||
13. | J.Dolecki | ||||||||||||||||||||
14. | M.Lamlih | ||||||||||||||||||||
15. | M.Podlacha | ||||||||||||||||||||
16. | M.Kiepura | ||||||||||||||||||||
17. | B.Gąsior | ||||||||||||||||||||
18. | P.Sobstyl | ||||||||||||||||||||
19. | K.Kowalcze | ||||||||||||||||||||
20. | R.Burdzik | ||||||||||||||||||||
B.Botor | |||||||||||||||||||||
K.Dolaciński | |||||||||||||||||||||
R.Ochnio |
01. kolejka: Grunwald 0-0 Urania II Ruda Śląska
02. kolejka: Wawel Wirek 3-0 Grunwald
03. kolejka: Grunwald 5-0 Stadion Śląski Chorzów
04. kolejka: Grunwald 2-2 Józefka Chorzów
05. kolejka: Hetman 22 Katowice 1-2 Grunwald
06. kolejka: Grunwald 5-0 Jastrząb Bielszowice
07. kolejka: Kolejarz 24 Katowice 2-2 Grunwald
08. kolejka: Grunwald 2-2 MKS Siemianowiczanka II
09. kolejka: sparing GKS GieKSa II Katowice 4-0 Grunwald nie był punktowany
10. kolejka: Grunwald 2-0 AKS II Mikołów
11. kolejka: UKS Szopienice 3-5 Grunwald
12. kolejka: Grunwald 3-0 Śląsk II Świętochłowice
13. kolejka: Strażak Mikołów 0-2 Grunwald