Noty Trenera – Sezon 2018/2019

Objaśnienie:
0-10 – zawodnik jest oceniany w skali od 0 do 10
n – zawodnik niesklasyfikowany ze względu na zbyt krótki czas przebywania na boisku
1-13, 14-26 – numer kolejki

 

Runda wiosenna

L.p.zawodnik
14
15
16
17
18
19
PUNKTY
MECZE
      
1.W.Jankowski
8
4
8
3
10
10
43
6
2.D.Ogłoza
6
3
7
5
9
8
38
6
3.J.Kozłowski
6
4
6
5
7
7
35
6
D.Poprawa
6
4
6
3
8
8
35
6
5.J.Wojtaczka
6
3
5
4
8
7
33
6
6.M.Kowalczyk
6
3
6
n
8
9
32
6
7.D.Chmielarski
5
3
6
3
7
7
31
6
8.D.Babisz
7
3
-
4
8
8
30
5
9.M.Petrus
6
3
n
n
9
8
26
6
10.Ł.Kurpas
5
3
-
-
8
7
23
4
11.Ł.Bereska
9
4
7
3
-
n
23
5
12.K.Ostrowski
-
-
-
4
8
8
20
3
13.P.Twardoch
6
3
7
3
n
n
19
6
14.M.Lamlih
-
4
5
2
-
-
11
3
15.J.Dolecki
n
3
6
-
n
-
9
4
16.Sz.Oswald
-
-
-
-
7
-
7
1
17.M.Podlacha
n
n
n
n
n
-
0
5
B.Botor
-
-
-
-
n
n
0
2
P.Sobstyl
-
-
-
n
-
-
0
1

14. kolejka: Urania II Ruda Śląska 3-4 Grunwald
15. kolejka: Grunwald 1-3 Wawel Wirek
16. kolejka: Stadion Śląski Chorzów 2-3 Grunwald
17. kolejka: Józefka Chorzow 4-0 Grunwald
18. kolejka: Grunwald 8-0 Hetman 22 Katowice
19. kolejka: Jastrząb Bielszowice 2-4 Grunwald
 
 
Runda jesienna

L.p.zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
PUNKTY
MECZE
      
1.K.Ostrowski
6
5
8
7
7
9
7
7
8
8
8
8
88
12
2.D.Ogłoza
7
5
8
7
6
10
6
6
6
9
8
7
85
12
3.W.Jankowski
6
-
10
6
9
9
6
5
8
9
9
7
84
11
4.J.Wojtaczka
6
4
7
7
6
9
6
5
8
7
7
7
79
12
5.D.Chmielarski
7
2
7
5
5
9
7
6
7
7
6
7
75
12
6.Ł.Kurpas
6
5
8
7
7
9
7
7
8
-
-
7
71
10
7.D.Babisz
5
-
8
5
6
9
3
5
7
7
7
8
70
11
8.M.Petrus
6
5
8
-
6
8
4
6
8
8
6
-
65
10
9.P.Twardoch
4
4
n
n
6
8
n
6
8
9
6
8
59
12
10.D.Mleczko
4
n
n
3
6
10
6
6
7
8
-
8
58
11
11.J.Kozłowski
6
3
7
8
5
7
5
6
n
n
7
n
54
12
12.Sz.Oswald
-
-
n
-
7
9
7
6
8
7
5
-
49
8
13.J.Dolecki
-
n
3
6
5
-
n
-
n
n
n
7
21
9
14.M.Lamlih
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7
8
-
15
2
15.M.Podlacha
-
4
7
3
n
-
-
-
-
n
n
n
14
7
16.M.Kiepura
n
3
7
0
-
-
-
-
-
-
-
-
10
4
17.B.Gąsior
-
n
-
n
-
-
4
4
n
n
n
0
8
8
18.P.Sobstyl
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6
6
1
19.K.Kowalcze
-
4
-
-
n
n
n
-
-
-
-
-
4
4
20.R.Burdzik
n
-
-
-
-
n
-
-
-
-
n
n
0
4
B.Botor
-
-
-
-
n
n
-
-
-
-
-
-
0
2
K.Dolaciński
n
n
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
R.Ochnio
n
-
-
-
-
-
-
-
n
-
-
-
0
2

01. kolejka: Grunwald 0-0 Urania II Ruda Śląska
02. kolejka: Wawel Wirek 3-0 Grunwald
03. kolejka: Grunwald 5-0 Stadion Śląski Chorzów
04. kolejka: Grunwald 2-2 Józefka Chorzów
05. kolejka: Hetman 22 Katowice 1-2 Grunwald
06. kolejka: Grunwald 5-0 Jastrząb Bielszowice
07. kolejka: Kolejarz 24 Katowice 2-2 Grunwald
08. kolejka: Grunwald 2-2 MKS Siemianowiczanka II

09. kolejka: sparing GKS GieKSa II Katowice 4-0 Grunwald nie był punktowany

10. kolejka: Grunwald 2-0 AKS II Mikołów
11. kolejka: UKS Szopienice 3-5 Grunwald
12. kolejka: Grunwald 3-0 Śląsk II Świętochłowice
13. kolejka: Strażak Mikołów 0-2 Grunwald