Noty Trenera – Sezon 2017/2018
Objaśnienie:
0-10 – zawodnik jest oceniany w skali od 0 do 10
n – zawodnik niesklasyfikowany ze względu na zbyt krótki czas przebywania na boisku
1-15, 16-30 – numer kolejki
L.p. | zawodnik | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | P.Majchrzyk | |||||||||||||||||
2. | M.Lamlih | |||||||||||||||||
3. | D.Babisz | |||||||||||||||||
4. | D.Chmielarski | |||||||||||||||||
5. | D.Ogłoza | |||||||||||||||||
6. | J.Wojtaczka | |||||||||||||||||
7. | R.Ochnio | |||||||||||||||||
8. | Sz.Oswald | |||||||||||||||||
9. | M.Malec | |||||||||||||||||
10. | J.Kozłowski | |||||||||||||||||
11. | A.Spalony | |||||||||||||||||
12. | B.Gąsior | |||||||||||||||||
13. | K.Kowalcze | |||||||||||||||||
14. | Ł.Fityka | |||||||||||||||||
15. | K.Skorupa | |||||||||||||||||
16. | A.Bartoszek | |||||||||||||||||
17. | Ł.Kurpas | |||||||||||||||||
18. | M.Kiepura | |||||||||||||||||
19. | P.Szulik | |||||||||||||||||
20. | P.Sobstyl | |||||||||||||||||
21. | B.Botor | |||||||||||||||||
R.Burdzik | ||||||||||||||||||
M.Podlacha | ||||||||||||||||||
M.Kasprzyk | ||||||||||||||||||
K.Buczkiewicz |
17. kolejka: LKS Łąka 6-1 Grunwald
18. kolejka: Grunwald 0-4 Urania Ruda Śląska
19. kolejka: Pogoń Imielin 6-0 Grunwald
16. kolejka: Grunwald 0-6 Ogrodnik Tychy
20. kolejka: Grunwald 0-6 Podlesianka Katowice
21. kolejka: MKS Mysłowice 2-0 Grunwald
22. kolejka: Grunwald 3-3 Wawel Wirek
23. kolejka: Sparta Katowice 3-1 Grunwald
24. kolejka: Grunwald 0-2 Sokół Wola
25. kolejka: Krupiński Suszec 10-1 Grunwald
26. kolejka: Grunwald 2-3 Pogoń Ruda Śląska
27. kolejka: Grunwald 1-5 Piast Bieruń
28. kolejka: AKS Mikołów 11-0 Grunwald
29. kolejka: Grunwald 0-3 Unia Kosztowy (zakończony po 13 minutach)
30. kolejka: Iskra Pszczyna 4-0 Grunwald (zakończony po 28 minutach)
L.p. | zawodnik | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | M.Lamlih | |||||||||||||||||
2. | D.Babisz | |||||||||||||||||
3. | K.Skorupa | |||||||||||||||||
4. | D.Poprawa | |||||||||||||||||
5. | D.Ogłoza | |||||||||||||||||
J.Wojtaczka | ||||||||||||||||||
7. | B.Gąsior | |||||||||||||||||
8. | A.Spalony | |||||||||||||||||
9. | M.Malec | |||||||||||||||||
10. | A.Bartoszek | |||||||||||||||||
11. | Ł.Kurpas | |||||||||||||||||
12. | M.Świerczyna | |||||||||||||||||
13. | R.Ochnio | |||||||||||||||||
14. | J.Szol | |||||||||||||||||
15. | K.Kowalcze | |||||||||||||||||
M.Wojtyczka | ||||||||||||||||||
17. | P.Majchrzyk | |||||||||||||||||
18. | Ł.Firecki | |||||||||||||||||
19. | D.Syga | |||||||||||||||||
20. | Ł.Fityka | |||||||||||||||||
21. | P.Szulik | |||||||||||||||||
22. | M.Kiepura | |||||||||||||||||
23. | B.Botor | |||||||||||||||||
24. | R.Burdzik | |||||||||||||||||
25. | H.Parzniewski | |||||||||||||||||
26. | K.Pryszcz | |||||||||||||||||
J.Kozłowski | ||||||||||||||||||
B.Kopiczko |
01. kolejka: Ogrodnik Tychy 3-0 Grunwald
02. kolejka: Grunwald 0-4 LKS Łąka
03. kolejka: Urania Ruda Śląska 6-1 Grunwald
04. kolejka: Grunwald 0-4 Pogoń Imielin
05. kolejka: Podlesianka Katowice 5-0 Grunwald
06. kolejka: Grunwald 1-4 Górnik 09 Mysłowice
08. kolejka: Grunwald 0-6 Sparta Katowice
09. kolejka: Sokół Wola 3-0 Grunwald
10. kolejka: Grunwald 1-2 Krupiński Suszec
11. kolejka: Pogoń Ruda Śląska 3-0 Grunwald
12. kolejka: Piast Bieruń 6-2 Grunwald
13. kolejka: Grunwald 0-8 AKS Mikołów
14. kolejka: Unia Kosztowy 13-0 Grunwald
15. kolejka: Grunwald 0-3 Iskra Pszczyna
07. kolejka: Wawel Wirek 3-2 Grunwald