Kadra Grunwaldu – Sezon 2021/2022

Po 16 meczach (aktualizacja: 17 listopada, godz. 20:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2021/2022: 16 meczów (2 zwycięstwa, 2 remisy, 12 porażek, bramki: 19-55)
 
Ogólnie z I zespołem: 75 meczów (44 zwycięstwa, 11 remisów, 20 porażek, bramki: 215-117)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Stefan Kubica
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
GrygielRafał2003-- / --------
LomaniaEryk2003-- / -----2019.06.194-
PietrzykPatryk200410 (w tym 1 w polu)26 p / 0 cz---8032021.09.1110-
RadkiewiczOskar1990523 p / 0 cz---4502015.06.067-
StasiczekMateusz199526 p / 0 cz---1802019.08.2430-
 
OBROŃCY:
KalembaJakub20033----102021.08.283-
OstrowskiKarol19977-11-5582018.08.25583
PoprawaDamian19951----262013.06.08793
RomańczykKarol20018----1622020.09.0523-
SkorupaKamil20018115-6382017.08.12656
SobstylPatryk200216--2-13102018.05.2646-
SołtysikRobert1989------2008.08.0916-
WadasJakub200313--1-4752019.09.2116-
WojtaczkaJakub200115-14-13362016.11.12991
 
POMOCNICY:
BernackiJeremi200316122-13522021.08.14161
KowalczykMichał200114123-9502019.03.24605
KubicaJakub2003161-1-13332020.09.05382
MaciaszekKrzysztof198815913-12612019.08.244721
MalikMateusz20002----952021.04.24111
NocońJonasz20032----432021.08.282-
SkorupaDawid199815155-13502020.09.05345
TaładyMichał200415421-11212020.09.12269
 
NAPASTNICY:
ItoYu199513----2932020.09.1925-
KozłowskiJakub200214-22-9002017.08.26646
KulisaMikołaj19952----872021.09.042-
OgłozaDawid2001131-1111142017.04.0110048
 

 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Bernacki Jeremi (2003, Józefka Chorzów)
Kalemba Jakub (2003, z drużyny juniorów)
Kulisa Mikołaj (1995, Orzeł Mokre)
Nocoń Jonasz (2003, z drużyny juniorów)
Pietrzyk Patryk (2004, Ruch Chorzów)
Radkiewicz Oskar (1990, Górnik Piaski)
Sołtysik Robert (1989, Anglia/Polonia Boscombe)
 
ODESZLI:
Botor Bartosz (1995, nie podjął treningów)
Burdzik Robert (2001, Jastrząb Bielszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, nie podjął treningów)
Kot Dariusz (1988, Jastrząb Bielszowice)
Ozaki Kaiki (2002, powrót do Japonii)
Podlacha Michał (2002, Burza Borowa Wieś)