Kadra Grunwaldu – Sezon 2021/2022

Po 6 meczach (aktualizacja: 16 września, godz. 19:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2021/2022: 6 meczów (1 zwycięstwo, 5 porażek, bramki: 4-17)
 
Ogólnie z I zespołem: 65 meczów (43 zwycięstwa, 9 remisów, 13 porażek, bramki: 200-79)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Stefan Kubica
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
GrygielRafał2003-- / --------
LomaniaEryk2003-- / -----2019.06.194-
PietrzykPatryk200411 p / 0 cz---902021.09.111-
RadkiewiczOskar1990310 p / 0 cz---2702015.06.065-
StasiczekMateusz199526 p / 0 cz---1802019.08.2430-
 
OBROŃCY:
KalembaJakub20031----12021.08.281-
OstrowskiKarol19973---2622018.08.25543
PoprawaDamian19951----262013.06.08793
RomańczykKarol20014----652020.09.0519-
SkorupaKamil20014113-3342017.08.12616
SobstylPatryk20026--2-5402018.05.2636-
SołtysikRobert1989------2008.08.0916-
WadasJakub20034----462019.09.217-
WojtaczkaJakub20016--1-5262016.11.12901
 
POMOCNICY:
BernackiJeremi20036----4552021.08.146-
KowalczykMichał20014-12-3602019.03.24504
KubicaJakub20036--1-5352020.09.05281
MaciaszekKrzysztof198851-1-3922019.08.243713
MalikMateusz20002----952021.04.24111
NocońJonasz20032----432021.08.282-
SkorupaDawid199861-2-5402020.09.05255
TaładyMichał200451---2412020.09.12166
 
NAPASTNICY:
ItoYu19955----1292020.09.1917-
KozłowskiJakub20024-1--2962017.08.26546
KulisaMikołaj19951----862021.09.041-
OgłozaDawid20015----4502017.04.019247
 

 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Bernacki Jeremi (2003, Józefka Chorzów)
Kalemba Jakub (2003, z drużyny juniorów)
Kulisa Mikołaj (1995, Orzeł Mokre)
Nocoń Jonasz (2003, z drużyny juniorów)
Pietrzyk Patryk (2004, Ruch Chorzów)
Radkiewicz Oskar (1990, Górnik Piaski)
Sołtysik Robert (1989, Anglia/Polonia Boscombe)
 
ODESZLI:
Botor Bartosz (1995, nie podjął treningów)
Burdzik Robert (2001, Jastrząb Bielszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, nie podjął treningów)
Kot Dariusz (1988, Jastrząb Bielszowice)
Ozaki Kaiki (2002, powrót do Japonii)
Podlacha Michał (2002, Burza Borowa Wieś)