Kadra Grunwaldu – Sezon 2020/2021

Po 22 meczach (aktualizacja: 29 czerwca, godz. 20:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2020/2021: 22 mecze (18 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki, bramki: 92-20)
 
Ogólnie z I zespołem: 59 meczów (42 zwycięstwa, 9 remisów, 8 porażek, bramki: 196-62)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Stefan Kubica
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
GrygielRafał2003-- / --------
LomaniaEryk200332 p / 2 cz---1892019.06.194-
StasiczekMateusz19951916 p / 6 cz---17012019.08.2428-
 
OBROŃCY:
OstrowskiKarol199722132-19082018.08.25513
PoprawaDamian199515-22-10252013.06.08783
RomańczykKarol200115-2--3012020.09.0515-
SkorupaKamil2001203412-16322017.08.12575
SobstylPatryk200217-23-12992018.05.2630-
WadasJakub20031----452019.09.213-
WojtaczkaJakub20011911--16502016.11.12841
 
POMOCNICY:
BotorBartosz1995------2017.10.2120-
BurdzikRobert20017----432017.06.1727-
KasprzykMikołaj20022----92018.05.3061
KowalczykMichał200122493-19122019.03.24464
KozłowskiJakub200214223-2992017.08.26506
KubicaJakub20032212--12102020.09.05221
MaciaszekKrzysztof1988198111-14262019.08.243212
MalikMateusz2000913--6422021.04.2491
OgłozaDawid20012121143-17532017.04.018747
OzakiKaiki200217531-6772020.09.05175
SkorupaDawid1998194135-16632020.09.05194
TaładyMichał20041153--2992020.09.12115
 
NAPASTNICY:
ItoYu199512-1--1652020.09.1912-
KotDariusz19882135122-17232006.08.05306159
 
GRALIJESIENIĄ:
JankowskiWojciech19925-11-1152018.08.253737
KurpasŁukasz200112 p / 0 cz---902017.05.0642-

 
 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Malik Mateusz (2000, bez klubu)
 
ODESZLI:
Jankowski Wojciech (1992, Unia Kalety)
Kurpas Łukasz (2001, zaprzestał treningów jesienią)
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Ito Yu (1995, Japonia)
Lomania Eryk (2003, z zespołu juniorów)
Romańczyk Karol (2001, Stadion Śląski Chorzów)
Skorupa Dawid (1998, Slavia Ruda Śląska)
 
ODESZLI:
Chmielarski Dawid (2001, nie podjął treningów)
Dolecki Jakub (1998, Przebój Wolbrom)
Jastrzębski Miłosz (1996, LKS 45 Bujaków)
Żmurko Ireneusz (2002, nie podjął treningów)