Kadra Grunwaldu – Sezon 2020/2021

Po 1 meczu (aktualizacja: 11 września, godz. 20:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2020/2021: 1 mecz (1 porażka, bramki: 1-2)
 
Ogólnie z I zespołem: 38 meczów (24 zwycięstwa, 8 remisów, 6 porażek, bramki: 105-44)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Stefan Kubica
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz20011----902017.05.0642-
LomaniaEryk2003------2019.06.191-
StasiczekMateusz1995------2019.08.249-
 
OBROŃCY:
KubicaJakub20031----90-1-
OstrowskiKarol19971----902018.08.25302
PoprawaDamian19951--1-902013.06.08643
SkorupaKamil20011----902017.08.12382
SobstylPatryk20021----902018.05.2614-
WadasJakub2003------2019.09.212-
WojtaczkaJakub2001------2016.11.1265-
 
POMOCNICY:
ItoYu1995---------
KasprzykMikołaj2002------2018.05.3041
KowalczykMichał200111---902019.03.24251
KozłowskiJakub20021----192017.08.26374
MaciaszekKrzysztof19881----812019.08.24144
OgłozaDawid2001------2017.04.016626
OzakiKaiki20021--1-712020.09.051-
RomańczykKarol20011----92020.09.051-
SkorupaDawid19981----902020.09.051-
TaładyMichał2004---------
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert2001------2017.06.1720
JankowskiWojciech19921----502018.08.253337
KotDariusz19881--1-402006.08.05286124
 

 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Ito Yu (1995, Japonia)
Lomania Eryk (2003, z zespołu juniorów)
Romańczyk Karol (2001, Stadion Śląski Chorzów)
Skorupa Dawid (1998, Slavia Ruda Śląska)
 
ODESZLI:
Botor Bartosz (1995, nie podjął treningów)
Chmielarski Dawid (2001, nie podjął treningów)
Dolecki Jakub (1998, Przebój Wolbrom)
Jastrzębski Miłosz (1996, LKS 45 Bujaków)
Żmurko Ireneusz (2002, nie podjął treningów)