Kadra Grunwaldu – Sezon 2020/2021

Po 11 meczach (aktualizacja: 24 listopada, godz. 20:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2020/2021: 11 meczów (9 zwycięstw, 2 porażki, bramki: 53-13)
 
Ogólnie z I zespołem: 48 meczów (33 zwycięstwa, 8 remisów, 7 porażek, bramki: 157-55)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Stefan Kubica
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz200112 p / 0 cz---902017.05.0642-
LomaniaEryk200322 p / 1 cz---992019.06.193-
StasiczekMateusz199599 p / 3 cz---8012019.08.2418-
 
OBROŃCY:
KubicaJakub20031112--8002020.09.05111
OstrowskiKarol199711----9452018.08.25402
PoprawaDamian19958-12-7082013.06.08713
RomańczykKarol20018-1--2242020.09.058-
SkorupaKamil200110235-8862017.08.12474
SobstylPatryk20026-2--3662018.05.2619-
WadasJakub20031----452019.09.213-
WojtaczkaJakub2001911--7502016.11.12741
 
POMOCNICY:
BotorBartosz1995------2017.10.2120-
BurdzikRobert20015----322017.06.1725-
ItoYu19957-1--1332020.09.197-
KasprzykMikołaj20021----62018.05.3051
KowalczykMichał200111371-9602019.03.24353
KozłowskiJakub20024-1--602017.08.26404
MaciaszekKrzysztof19881037--6902019.08.24237
OgłozaDawid2001101153-8332017.04.017637
OzakiKaiki20029521-4962020.09.0595
SkorupaDawid19989161-7672020.09.0591
TaładyMichał2004842--1812020.09.1284
 
NAPASTNICY:
JankowskiWojciech19925-11-1152018.08.253737
KotDariusz1988112271-9062006.08.05296146
 

 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Ito Yu (1995, Japonia)
Lomania Eryk (2003, z zespołu juniorów)
Romańczyk Karol (2001, Stadion Śląski Chorzów)
Skorupa Dawid (1998, Slavia Ruda Śląska)
 
ODESZLI:
Chmielarski Dawid (2001, nie podjął treningów)
Dolecki Jakub (1998, Przebój Wolbrom)
Jastrzębski Miłosz (1996, LKS 45 Bujaków)
Żmurko Ireneusz (2002, nie podjął treningów)