Kadra Grunwaldu – Sezon 2019/2020

Po 12 meczach (aktualizacja: 7 listopada, godz. 20:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2019/2020: 12 meczów (7 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki, bramki: 32-14)
 
Ogólnie z I zespołem: 36 meczów (23 zwycięstwa, 8 remisów, 5 porażek, bramki: 100-41)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Stefan Kubica
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz200152p / 3cz---4052017.05.0641-
StasiczekMateusz1995812p / 4cz---6752019.08.248-
 
OBROŃCY:
ChmielarskiDawid200112----10172018.03.3148-
OstrowskiKarol19979----7652018.08.25292
PoprawaDamian199511212-8422013.06.08623
SobstylPatryk20025--1-3832018.05.2612-
WadasJakub20032----672019.09.212-
WojtaczkaJakub200111-31-9002016.11.1263-
ŻmurkoIreneusz2002---------
 
POMOCNICY:
AruczanKamil2001------2016.05.285-
BotorBartosz19952----22017.10.2120-
DoleckiJakub199811111-7402018.09.02292
GąsiorBartosz2000------2017.08.12391
JastrzębskiMiłosz19962----112019.08.242-
KasprzykMikołaj200211---92018.05.3041
KowalczykMichał200112-2--11072019.03.2424-
KozłowskiJakub2002------2017.08.26364
KubicaJakub2003---------
ŁuczakSzymon2002---------
MaciaszekKrzysztof198812291-9452019.08.24122
OgłozaDawid200111621-9392017.04.016524
PetrusMichał19923--2-2702011.08.20321
SkorupaKamil200112111-3492017.08.12361
ThielKamil19988--1-4072019.08.288-
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20018-1--932017.06.1719-
JankowskiWojciech19921064517842018.08.253137
KotDariusz1988121251-10632006.08.05284124
PodlachaMichał20029--1-752018.05.2624-
 

 
KONTUZJA:
Babisz Daniel (1994)
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Aruczan Kamil (2001, powrót z wypożyczenia do Burzy Borowa Wieś)
Jastrzębski Miłosz (1996, Strażak Mikołów)
Kot Dariusz (1988, Iskra Pszczyna)
Kubica Jakub (2003, z zespołu juniorów)
Łuczak Szymon (2002, z zespołu juniorów)
Maciaszek Krzysztof (1988, MKS Siemianowiczanka)
Skorupa Kamil (2001, powrót z wypożyczenia do Slavii Ruda Śląska)
Stasiczek Mateusz (1995, MKS Siemianowiczanka)
Thiel Kamil (1988, Szombierki Bytom)
Wadas Jakub (2003, Pogoń Ruda Śląska)
Żmurko Ireneusz (2002, Wyzwolenie Chorzów)
 
ODESZLI:
Bereska Łukasz (1992, nie podjął treningów)
Lamlih Mohamed (1984, nie podjął treningów)
Lomania Eryk (2003, powrót do zespołu juniorów)
Mleczko Daniel (1988, nie podjął treningów)
Oswald Szymon (1993, nie podjął treningów)
Twardoch Patryk (2000, nie podjął treningów)