Kadra Grunwaldu – Sezon 2019/2020

Po 5 meczach (aktualizacja: 17 września, godz. 21:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2019/2020: 5 meczów (3 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka, bramki: 13-6)
 
Ogólnie z I zespołem: 29 meczów (19 zwycięstw, 6 remisów, 4 porażki, bramki: 81-33)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Stefan Kubica
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz200110p / 1cz---902017.05.0637-
StasiczekMateusz199546p / 2cz---3602019.08.244-
 
OBROŃCY:
ChmielarskiDawid20015----3872018.03.3141-
OstrowskiKarol19975----4502018.08.25252
PoprawaDamian199541---2122013.06.08552
SobstylPatryk2002------2018.05.267-
WadasJakub2003---------
WojtaczkaJakub20015-11-4502016.11.1257-
ŻmurkoIreneusz2002---------
 
POMOCNICY:
AruczanKamil2001------2016.05.285-
BotorBartosz1995------2017.10.2118-
DoleckiJakub19984----1942018.09.02221
GąsiorBartosz2000------2017.08.12391
JastrzębskiMiłosz19962----112019.08.242-
KasprzykMikołaj2002------2018.05.303-
KowalczykMichał20015-1--4502019.03.2416-
KozłowskiJakub2002------2017.08.26364
ŁuczakSzymon2002---------
MaciaszekKrzysztof19885-3--3712019.08.245-
OgłozaDawid20015421-4252017.04.015922
PetrusMichał19923--2-2702011.08.20321
SkorupaKamil20015----792017.08.1229-
ThielKamil19984--1-2562019.08.284-
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20012----212017.06.1713-
JankowskiWojciech1992542414072018.08.252635
KotDariusz1988543--4422006.08.05277116
PodlachaMichał20025--1-432018.05.2620-
 

 
KONTUZJA:
Babisz Daniel (1994)
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Aruczan Kamil (2001, powrót z wypożyczenia do Burzy Borowa Wieś)
Jastrzębski Miłosz (1996, Strażak Mikołów)
Kot Dariusz (1988, Iskra Pszczyna)
Łuczak Szymon (2002, z zespołu juniorów)
Maciaszek Krzysztof (1988, MKS Siemianowiczanka)
Skorupa Kamil (2001, powrót z wypożyczenia do Slavii Ruda Śląska)
Stasiczek Mateusz (1995, MKS Siemianowiczanka)
Thiel Kamil (1988, Szombierki Bytom)
Wadas Jakub (2003, Pogoń Ruda Śląska)
Żmurko Ireneusz (2002, Wyzwolenie Chorzów)
 
ODESZLI:
Bereska Łukasz (1992, nie podjął treningów)
Lamlih Mohamed (1984, nie podjął treningów)
Lomania Eryk (2003, powrót do zespołu juniorów)
Mleczko Daniel (1988, nie podjął treningów)
Oswald Szymon (1993, nie podjął treningów)
Twardoch Patryk (2000, nie podjął treningów)