Kadra Grunwaldu – Sezon 2018/2019

Po 24 meczach (aktualizacja: 21 czerwca, godz. 15:00)

(bez meczów z GKS-em II, które są sparingami)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
Sezon 2018/2019: 24 mecze (16 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki, bramki: 68-27)
 
/z wliczonym walkowerem za mecz ze Śląskiem II, który wycofał się przed rundą wiosenną/
 
 
 
 
 
 

Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz20011817p / 10cz2--15652017.05.0636-
LamlihMohamed1984510p / 1cz-1-4052012.04.28108-
LomaniaEryk200310p / 1cz---902019.06.191-
 
OBROŃCY:
ChmielarskiDawid200123--3-19382018.03.3136-
OstrowskiKarol19972021--17642018.08.25202
OswaldSzymon1993121---8822012.08.11702
PoprawaDamian199510-1--8102013.06.08511
SobstylPatryk20024----1252018.05.267-
WojtaczkaJakub200123-11-20162016.11.1252-
 
POMOCNICY:
BabiszDaniel199418395-15932017.03.18589
BereskaŁukasz19926211-4642019.03.2462
KasprzykMikołaj20022----162018.05.303-
BotorBartosz19958----982017.10.2118-
DoleckiJakub199818121-9052018.09.02181
GąsiorBartosz20001314113982017.08.12391
KowalczykMichał200111-5--8562019.03.2411-
KozłowskiJakub2002224-2-11802017.08.26364
MleczkoDaniel19881121--5682018.08.25112
OgłozaDawid2001211271-16792017.04.015419
PetrusMichał199220193-14712011.08.20291
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20014----442017.06.1711-
JankowskiWojciech19922131114-18682018.08.252131
PodlachaMichał200213-2--2872018.05.2615-
TwardochPatryk200020553-10622018.08.25205
 
 
GRALIJESIENIĄ:
BartoszekArkadiusz2001------2016.09.1726-
DolacińskiKamil19982----542018.08.252-
KiepuraMateusz19944-1313052014.08.06641
KowalczeKamil20004----1042017.09.0924-
OchnioRemigiusz20012----212016.05.28182
 

 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Bereska Łukasz (1992, Odra Miasteczko Śląskie)
Kowalczyk Michał (2001, powrót z wypożyczenia do Gwarka Zabrze)
Poprawa Damian (1995, MLKS Woźniki)
 
ODESZLI:
Bartoszek Arkadiusz (2001, Strażak Mikołów)
Dolaciński Kamil (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Kiepura Mateusz (1994, zaprzestał treningów jesienią)
Kowalcze Kamil (2000, zaprzestał treningów jesienią)
Ochnio Remigiusz (2001, zakończył jesienią przygodę z piłką)
 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Dolaciński Kamil (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Dolecki Jakub (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Wyzwolenie Chorzów)
Mleczko Daniel (1988, Unia Jaroszowiec)
Ostrowski Karol (1997, Stadion Śląski Chorzów)
Petrus Michał (1992, Stadion Śląski Chorzów)
Twardoch Patryk (2000, Wyzwolenie Chorzów)
Wilk Patrycjusz (1990, bez klubu)
 
ODESZLI:
Aruczan Kamil (2001, Burza Borowa Wieś)
Buczkiewicz Kamil (2002, nie podjął treningów)
Fityka Łukasz (1990, UKS Warszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, juniorzy Grunwaldu)
Kopiczko Bartosz (2002, juniorzy Grunwaldu)
Majchrzyk Paweł (2001, zakończył przygodę z piłką)
Malec Mateusz (1995, MLKS Woźniki)
Skorupa Kamil (2001, Slavia Ruda Śląska)
Spalony Adrian (1995, Wawel Wirek)
Szulik Patryk (2001, zakończył przygodę z piłką)
Wilk Patrycjusz (1990, przerwał treningi)
Wojtyczka Mateusz (1999, nie podjął treningów)