Kadra Grunwaldu – Sezon 2018/2019

Po 11 meczach (aktualizacja: 15 listopada, godz. 19:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
Sezon 2018/2019: 11 meczów (6 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka, bramki: 28-13)
 
 
 
 
 
 

Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz2001910p---8102017.05.0627-
LamlihMohamed198423p-1-1802012.04.28105-
 
OBROŃCY:
ChmielarskiDawid200111--1-9772018.03.3124-
KowalczeKamil20004----1042017.09.0924-
OstrowskiKarol199711-1--9752018.08.2511-
OswaldSzymon199381---6452012.08.11662
SobstylPatryk2002------2018.05.263-
WilkPatrycjusz1990---------
WojtaczkaJakub200111--1-9752016.11.1240-
 
POMOCNICY:
BabiszDaniel199410232-9002017.03.18508
BartoszekArkadiusz2001------2016.09.1726-
BotorBartosz19952----152017.10.2112-
DoleckiJakub19988-1--2582018.09.028-
GąsiorBartosz20007-11-1572017.08.1233-
KozłowskiJakub2002103-1-5222017.08.26243
MleczkoDaniel19881011--4962018.08.25101
OchnioRemigiusz20012----212016.05.28182
OgłozaDawid20011172--8682017.04.014414
PetrusMichał199210-42-7762011.08.2019-
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20013----432017.06.1710-
DolacińskiKamil19982----542018.08.252-
JankowskiWojciech1992101273-8872018.08.251012
KiepuraMateusz19944-1313052014.08.06641
PodlachaMichał20026-1--1942018.05.268-
TwardochPatryk200011252-6282018.08.25112
 
 

 
p – bramki puszczone przez bramkarza
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Dolaciński Kamil (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Dolecki Jakub (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Wyzwolenie Chorzów)
Mleczko Daniel (1988, Unia Jaroszowiec)
Ostrowski Karol (1997, Stadion Śląski Chorzów)
Petrus Michał (1992, Stadion Śląski Chorzów)
Twardoch Patryk (2000, Wyzwolenie Chorzów)
Wilk Patrycjusz (1990, bez klubu)
 
ODESZLI:
Aruczan Kamil (2001, Burza Borowa Wieś)
Buczkiewicz Kamil (2002, nie podjął treningów)
Fityka Łukasz (1990, UKS Warszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, juniorzy Grunwaldu)
Kopiczko Bartosz (2002, juniorzy Grunwaldu)
Majchrzyk Paweł (2001, zakończył przygodę z piłką)
Malec Mateusz (1995, MLKS Woźniki)
Skorupa Kamil (2001, Slavia Ruda Śląska)
Spalony Adrian (1995, Wawel Wirek)
Szulik Patryk (2001, zakończył przygodę z piłką)
Wojtyczka Mateusz (1999, nie podjął treningów)