Kadra Grunwaldu – Sezon 2018/2019

Po 19 meczach (aktualizacja: 17 maja, godz. 23:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
Sezon 2018/2019: 19 meczów (12 zwycięstw, 4 remisy, 3 porażki, bramki: 54-27)
 
 
 
 
 
 

Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz20011517p / 7cz2--12952017.05.0633-
LamlihMohamed1984510p / 1cz-1-4052012.04.28108-
 
OBROŃCY:
ChmielarskiDawid200119--3-16072018.03.3132-
OstrowskiKarol19971611--14042018.08.25161
OswaldSzymon1993101---7352012.08.11682
PoprawaDamian19957-1--5402013.06.08481
SobstylPatryk20022----922018.05.265-
WojtaczkaJakub200119-11-16812016.11.1248-
 
POMOCNICY:
BabiszDaniel199417395-15032017.03.18579
BereskaŁukasz19925211-3742019.03.2452
BotorBartosz19955----412017.10.2115-
DoleckiJakub199814-21-5452018.09.0214-
GąsiorBartosz20009-2111772017.08.1235-
KowalczykMichał20017-2--4962019.03.247-
KozłowskiJakub2002194-2-10982017.08.26334
MleczkoDaniel19881121--5682018.08.25112
OgłozaDawid2001191061-15192017.04.015217
PetrusMichał199216-53-11192011.08.2025-
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20014----442017.06.1711-
JankowskiWojciech19921826103-15992018.08.251826
PodlachaMichał200212-2--2752018.05.2614-
TwardochPatryk200019553-10112018.08.25195
 
 
GRALIJESIENIĄ:
BartoszekArkadiusz2001------2016.09.1726-
DolacińskiKamil19982----542018.08.252-
KiepuraMateusz19944-1313052014.08.06641
KowalczeKamil20004----1042017.09.0924-
OchnioRemigiusz20012----212016.05.28182
 

 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Bereska Łukasz (1992, Odra Miasteczko Śląskie)
Kowalczyk Michał (2001, powrót z wypożyczenia do Gwarka Zabrze)
Poprawa Damian (1995, MLKS Woźniki)
 
ODESZLI:
Bartoszek Arkadiusz (2001, Strażak Mikołów)
Dolaciński Kamil (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Kiepura Mateusz (1994, zaprzestał treningów jesienią)
Kowalcze Kamil (2000, zaprzestał treningów jesienią)
Ochnio Remigiusz (2001, zakończył jesienią przygodę z piłką)
 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Dolaciński Kamil (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Dolecki Jakub (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Wyzwolenie Chorzów)
Mleczko Daniel (1988, Unia Jaroszowiec)
Ostrowski Karol (1997, Stadion Śląski Chorzów)
Petrus Michał (1992, Stadion Śląski Chorzów)
Twardoch Patryk (2000, Wyzwolenie Chorzów)
Wilk Patrycjusz (1990, bez klubu)
 
ODESZLI:
Aruczan Kamil (2001, Burza Borowa Wieś)
Buczkiewicz Kamil (2002, nie podjął treningów)
Fityka Łukasz (1990, UKS Warszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, juniorzy Grunwaldu)
Kopiczko Bartosz (2002, juniorzy Grunwaldu)
Majchrzyk Paweł (2001, zakończył przygodę z piłką)
Malec Mateusz (1995, MLKS Woźniki)
Skorupa Kamil (2001, Slavia Ruda Śląska)
Spalony Adrian (1995, Wawel Wirek)
Szulik Patryk (2001, zakończył przygodę z piłką)
Wilk Patrycjusz (1990, przerwał treningi)
Wojtyczka Mateusz (1999, nie podjął treningów)