Kadra Grunwaldu – Sezon 2018/2019

Po 12 meczach (aktualizacja: 22 marca, godz. 23:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
Sezon 2018/2019: 12 meczów (7 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka, bramki: 30-13)
 
 
 
 
 
 

Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz20011010p---9002017.05.0628-
LamlihMohamed198423p-1-1802012.04.28105-
 
OBROŃCY:
ChmielarskiDawid200112--1-10672018.03.3125-
OstrowskiKarol19971211--10652018.08.25121
PoprawaDamian1995------2013.06.08411
SobstylPatryk20021----902018.05.264-
WojtaczkaJakub200112--1-10652016.11.1241-
 
POMOCNICY:
BabiszDaniel199411252-9902017.03.18518
BereskaŁukasz1992---------
BotorBartosz19952----152017.10.2112-
DoleckiJakub19989-11-3112018.09.029-
GąsiorBartosz20008-1111682017.08.1234-
KowalczykMichał2001---------
KozłowskiJakub2002123-1-5402017.08.26263
MleczkoDaniel19881121--5682018.08.25112
OgłozaDawid20011272--9472017.04.014514
PetrusMichał199210-42-7762011.08.2019-
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20014----442017.06.1711-
JankowskiWojciech1992111273-9772018.08.251112
PodlachaMichał20027-1--2312018.05.269-
TwardochPatryk200012253-7182018.08.25122
 
 
GRALIJESIENIĄ:
BartoszekArkadiusz2001------2016.09.1726-
DolacińskiKamil19982----542018.08.252-
KiepuraMateusz19944-1313052014.08.06641
KowalczeKamil20004----1042017.09.0924-
OchnioRemigiusz20012----212016.05.28182
OswaldSzymon199381---6452012.08.11662
 

 
p – bramki puszczone przez bramkarza
 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Bereska Łukasz (1992, Odra Miasteczko Śląskie)
Kowalczyk Michał (2001, powrót z wypożyczenia do Gwarka Zabrze)
Poprawa Damian (1995, MLKS Woźniki)
 
ODESZLI:
Bartoszek Arkadiusz (2001, Strażak Mikołów)
Dolaciński Kamil (1998, zaprzestał treningów jesienią)
Kiepura Mateusz (1994, zaprzestał treningów jesienią)
Kowalcze Kamil (2000, zaprzestał treningów jesienią)
Ochnio Remigiusz (2001, zakończył jesienią przygodę z piłką)
Oswald Szymon (1993, nie podjął treningów)
 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Dolaciński Kamil (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Dolecki Jakub (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Wyzwolenie Chorzów)
Mleczko Daniel (1988, Unia Jaroszowiec)
Ostrowski Karol (1997, Stadion Śląski Chorzów)
Petrus Michał (1992, Stadion Śląski Chorzów)
Twardoch Patryk (2000, Wyzwolenie Chorzów)
Wilk Patrycjusz (1990, bez klubu)
 
ODESZLI:
Aruczan Kamil (2001, Burza Borowa Wieś)
Buczkiewicz Kamil (2002, nie podjął treningów)
Fityka Łukasz (1990, UKS Warszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, juniorzy Grunwaldu)
Kopiczko Bartosz (2002, juniorzy Grunwaldu)
Majchrzyk Paweł (2001, zakończył przygodę z piłką)
Malec Mateusz (1995, MLKS Woźniki)
Skorupa Kamil (2001, Slavia Ruda Śląska)
Spalony Adrian (1995, Wawel Wirek)
Szulik Patryk (2001, zakończył przygodę z piłką)
Wilk Patrycjusz (1990, przerwał treningi)
Wojtyczka Mateusz (1999, nie podjął treningów)