Kadra Grunwaldu – Sezon 2018/2019

Po 4 meczach (aktualizacja: 21 września, godz. 23:00)

 

Trener: Michał Szyguła (na zdjęciu, od 1 lipca 2018 r.) – więcej o trenerze
 
Sezon 2018/2019: 4 mecze (1 zwycięstwo, 2 remisy, 1 porażka, bramki: 7-5)
 
 
 
 
 
 

Kierownik drużyny: Robert Burdzik lub Lesław Mazur lub Przemysław Rus
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz200145p---3602017.05.0622-
LamlihMohamed1984------2012.04.28103-
 
OBROŃCY:
BotorBartosz1995------2017.10.2110-
ChmielarskiDawid20014--1-3602018.03.3117-
KowalczeKamil20001----652017.09.0921-
OstrowskiKarol19974----3602018.08.254-
OswaldSzymon19931----152012.08.11591
PetrusMichał19923-1--2372011.08.2012-
SobstylPatryk2002------2018.05.263-
WilkPatrycjusz1990---------
WojtaczkaJakub20014----3452016.11.1233-
 
POMOCNICY:
BabiszDaniel1994311--2702017.03.18437
BartoszekArkadiusz2001------2016.09.1726-
DoleckiJakub19983-1--1482018.09.023-
GąsiorBartosz20002--1-432017.08.1228-
KozłowskiJakub200242-1-2572017.08.26182
OchnioRemigiusz20011----202016.05.28172
PodlachaMichał20023-1--1582018.05.265-
TwardochPatryk20004--1-2082018.08.254-
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20011----142017.06.178-
DolacińskiKamil19982----542018.08.252-
JankowskiWojciech19923323-2702018.08.2533
KiepuraMateusz19944-1313052014.08.06641
MleczkoDaniel19884----1322018.08.254-
OgłozaDawid200141---3372017.04.01378
 
 

 
p – bramki puszczone przez bramkarza
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Dolaciński Kamil (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Dolecki Jakub (1998, Stadion Śląski Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Wyzwolenie Chorzów)
Mleczko Daniel (1988, Unia Jaroszowiec)
Ostrowski Karol (1997, Stadion Śląski Chorzów)
Petrus Michał (1992, Stadion Śląski Chorzów)
Twardoch Patryk (2000, Wyzwolenie Chorzów)
Wilk Patrycjusz (1990, bez klubu)
 
ODESZLI:
Aruczan Kamil (2001, Burza Borowa Wieś)
Buczkiewicz Kamil (2002, nie podjął treningów)
Fityka Łukasz (1990, UKS Warszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, juniorzy Grunwaldu)
Kopiczko Bartosz (2002, juniorzy Grunwaldu)
Majchrzyk Paweł (2001, zakończył przygodę z piłką)
Malec Mateusz (1995, MLKS Woźniki)
Skorupa Kamil (2001, Slavia Ruda Śląska)
Spalony Adrian (1995, Wawel Wirek)
Szulik Patryk (2001, zakończył przygodę z piłką)
Wojtyczka Mateusz (1999, nie podjął treningów)