Kadra Grunwaldu – Sezon 2017/2018

Po 15 meczach (aktualizacja: 30 listopada, godz. 20:00)

 

Trener: Jacek Bratek (na zdjęciu, od 1 lipca 2016 r. do 1 października 2017 r.)
 
Sezon 2017/2018: 7 meczów (7 porażek, bramki: 2-32)
 
Ogólnie z I zespołem: 70 meczów (24 zwycięstwa, 14 remisów, 32 porażki, bramki: 109-139)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trener: Teodor Wawoczny (na zdjęciu, od 2 października 2017 r.)
 
Sezon 2017/2018: 8 meczów (8 porażek, bramki: 5-41)
 
Ogólnie z I zespołem: 642 mecze (278 zwycięstw, 150 remisów, 214 porażek, bramki: 1111-931)

 
 
 

Kierownik drużyny: Przemysław Rus (od 1 marca 2017 r.)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz2001631 p---4492017.05.0610-
LamlihMohamed19841033 p---8682012.04.2893-
SygaDominik199529 p---1802017.09.022-
 
OBROŃCY:
BotorBartosz19955----1052017.10.215-
BurdzikRobert20012----542017.06.173-
ChmielarskiDawid2001---------
FitykaŁukasz19906--1-3972017.09.306-
PoprawaDamian1995131---9742013.06.08411
SzolJakub19955--1-4192017.09.025-
WojtaczkaJakub200111----9052016.11.1216-
WojtyczkaMateusz19997--2-3732017.09.097-
 
POMOCNICY:
BabiszDaniel19941421--12602017.03.18284
BartoszekArkadiusz20019----6772016.09.1719-
GąsiorBartosz200015-12-11742017.08.1215-
KowalczeKamil20008----4552017.09.098-
KozłowskiJakub20022----482017.08.262-
MajchrzykPaweł20016----4052016.10.019-
MalecMateusz199512-2-19412016.08.12426
OchnioRemigiusz20017----4422016.05.288-
ParzniewskiHubert199631-1-372017.09.0231
PryszczKrzysztof19804----192017.09.024-
SkorupaKamil200114--5112122017.08.1214-
ŚwierczynaMichał199610----6572017.08.2010-
ZdebelAmadeusz2001------2016.05.281-
 
NAPASTNICY:
FireckiKamil19959-1--5242017.09.029-
GoszAdam2001---------
KiepuraMateusz19941--1-902014.08.06591
KopiczkoBartosz20021----192017.04.222-
OgłozaDawid20011111--9362017.04.01223
SpalonyAdrian1995102-4-8802016.08.123817
SzulikPatryk20014----1822017.08.124-
 

 
p – bramki puszczone przez bramkarza
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Botor Bartosz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Firecki Kamil (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Fityka Łukasz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Gąsior Bartosz (z zespołu juniorów)
Gosz Adam (z zespołu juniorów)
Kiepura Mateusz (powrót z wypożyczenia do Grodźca Będzin)
Kowalcze Kamil (z zespołu juniorów)
Kozłowski Jakub (z zespołu juniorów)
Parzniewski Hubert (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Pryszcz Krzysztof (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Szol Jakub (Gwiazda Ruda Śląska – futsal)
Szulik Patryk (z zespołu juniorów)
Świerczyna Michał (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Wojtyczka Mateusz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
 
ODESZLI:
Dreszer Mateusz (Pogoń Imielin)
Kowalski Daniel (Unia Kosztowy)
Kowynia Radosław (TSV Bad Blankenburg e.V.)
Lesik Dawid (Pogoń Ruda Śląska)
Merta Mateusz (KS Preczów)
Pokorski Marcin (Fortuna Wyry)
Rutkowski Tomasz (Wawel Wirek)
Szymański Mateusz (TSV Bad Blankenburg e.V.)
Zuga Michał (nie podjął treningów)