Kadra Grunwaldu – Sezon 2017/2018

Po 8 meczach (aktualizacja: 13 października, godz. 21:00)

 

Trener: Jacek Bratek (na zdjęciu, od 1 lipca 2016 r. do 1 października 2017 r.)
 
Sezon 2017/2018: 7 meczów (7 porażek, bramki: 2-32)
 
Ogólnie z I zespołem: 70 meczów (24 zwycięstwa, 14 remisów, 32 porażki, bramki: 109-139)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trener: Teodor Wawoczny (na zdjęciu, od 2 października 2017 r.)
 
Sezon 2017/2018: 1 mecz (1 porażka, bramki: 0-3)
 
Ogólnie z I zespołem: 635 meczów (278 zwycięstw, 150 remisów, 207 porażek, bramki: 1106-893)

 
 
 

Kierownik drużyny: Przemysław Rus (od 1 marca 2017 r.)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz2001412 p---2692017.05.068-
LamlihMohamed1984514 p---4182012.04.2888-
SygaDominik199529 p---1802017.09.022-
 
OBROŃCY:
BurdzikRobert2001------2017.06.171-
ChmielarskiDawid2001---------
FitykaŁukasz19901----302017.09.301-
PoprawaDamian19958----6432013.06.0836-
SzolJakub19953----2702017.09.023-
WojtaczkaJakub20016----5212016.11.1211-
WojtyczkaMateusz19993--1-1582017.09.093-
 
POMOCNICY:
BabiszDawid199471---6302017.03.18213
BartoszekArkadiusz20016----5102016.09.1716-
GąsiorBartosz20008----5772017.08.128-
KowalczeKamil20002----1232017.09.092-
KozłowskiJakub20021----192017.08.261-
MajchrzykPaweł20013----2252016.10.016-
MalecMateusz19958-1-16502016.08.12386
OchnioRemigiusz20013----2622016.05.284-
ParzniewskiHubert199631-1-372017.09.0231
PryszczKrzysztof19804----192017.09.024-
SkorupaKamil20018--1-7202017.08.128-
ŚwierczynaMichał19966----3542017.08.206-
ZdebelAmadeusz2001------2016.05.281-
 
NAPASTNICY:
FireckiKamil19954----1642017.09.024-
GoszAdam2001---------
KiepuraMateusz19941--1-902014.08.06591
KopiczkoBartosz20021----192017.04.222-
OgłozaDawid20016-1--5402017.04.01172
SpalonyAdrian19954--2-3562016.08.123215
SzulikPatryk20012----762017.08.122-
 

 
p – bramki puszczone przez bramkarza
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Firecki Kamil (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Fityka Łukasz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Gąsior Bartosz (z zespołu juniorów)
Gosz Adam (z zespołu juniorów)
Kiepura Mateusz (powrót z wypożyczenia do Grodźca Będzin)
Kowalcze Kamil (z zespołu juniorów)
Kozłowski Jakub (z zespołu juniorów)
Parzniewski Hubert (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Pryszcz Krzysztof (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Szol Jakub (Gwiazda Ruda Śląska – futsal)
Szulik Patryk (z zespołu juniorów)
Świerczyna Michał (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Wojtyczka Mateusz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
 
ODESZLI:
Dreszer Mateusz (Pogoń Imielin)
Kowalski Daniel (Unia Kosztowy)
Kowynia Radosław (TSV Bad Blankenburg e.V.)
Lesik Dawid (Pogoń Ruda Śląska)
Merta Mateusz (KS Preczów)
Pokorski Marcin (Fortuna Wyry)
Rutkowski Tomasz (Wawel Wirek)
Szymański Mateusz (TSV Bad Blankenburg e.V.)
Zuga Michał (nie podjął treningów)