Kadra Grunwaldu – Sezon 2017/2018

Po 30 meczach (aktualizacja: 11 czerwca, godz. 19:00)

 

Trener: Jacek Bratek (na zdjęciu, od 1 lipca 2016 r. do 3 października 2017 r.)
 
Sezon 2017/2018: 7 meczów (7 porażek, bramki: 2-32)
 
Ogólnie z I zespołem: 70 meczów (24 zwycięstwa, 14 remisów, 32 porażki, bramki: 109-138)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trener: Teodor Wawoczny (na zdjęciu, od 4 października 2017 r.)
 
Sezon 2017/2018: 23 mecze (1 remis, 22 porażki, bramki: 14-115)
 
Ogólnie z I zespołem: 655 meczów (278 zwycięstw, 151 remisów, 226 porażek, bramki: 1119-1000)

 
 
 

Kierownik drużyny: Przemysław Rus (od 1 marca 2017 r.)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
KurpasŁukasz20011467 p---8132017.05.0618-
LamlihMohamed19842071 p---17152012.04.28103-
 
OBROŃCY:
AruczanKamil2001------2016.05.285-
BabiszDaniel19942642--22632017.03.18406
BotorBartosz199510----1982017.10.2110-
ChmielarskiDawid200113----11082018.03.3113-
FitykaŁukasz199010--1-7392017.09.3010-
KowalczeKamil200020--1-11552017.09.0920-
OlbryśDominik2002---------
OswaldSzymon19937----3982012.08.11581
SobstylPatryk20023----1312018.05.263-
WojtaczkaJakub200124--2-18792016.11.1229-
WojtyczkaMateusz19997--2-3732017.09.097-
 
POMOCNICY:
BartoszekArkadiusz200116----10242016.09.1726-
BuczkiewiczKamil20021----902018.05.301-
GąsiorBartosz200026-22-19442017.08.1226-
KasprzykMikołaj20021----622018.05.301-
KozłowskiJakub200214----7352017.08.2614-
MajchrzykPaweł200121----16142016.10.0123-
MalecMateusz199520-23216142016.08.12506
OchnioRemigiusz20011521--11172016.05.28162
PodlachaMichał20022----1102018.05.262-
SkorupaKamil200124-2511402017.08.1224-
 
NAPASTNICY:
BurdzikRobert20016----1282017.06.177-
KiepuraMateusz19942--2-1802014.08.06601
KopiczkoBartosz20021----192017.04.222-
OgłozaDawid20012252--19172017.04.01337
SpalonyAdrian199519336116042016.08.124718
SzulikPatryk20017----3452017.08.127-
 
 
GRALIJESIENIĄ:
FireckiKamil19959-1--5242017.09.029-
GoszAdam2001---------
ParzniewskiHubert199631-1-372017.09.0231
PoprawaDamian1995131---9742013.06.08411
PryszczKrzysztof19804----192017.09.024-
SygaDominik199529 p---1802017.09.022-
SzolJakub19955--1-4192017.09.025-
ŚwierczynaMichał199610----6572017.08.2010-
ZdebelAmadeusz2001------2016.05.281-
 

 
p – bramki puszczone przez bramkarza
 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Aruczan Kamil (z zespołu juniorów, powrót z Gwarka Zabrze)
Buczkiewicz Kamil (z zespołu juniorów)
Kasprzyk Mikołaj (z zespołu juniorów)
Olbryś Dominik (z zespołu juniorów)
Oswald Szymon (wznowił treningi po kilku latach)
Podlacha Michał (z zespołu juniorów)
Sobstyl Patryk (z zespołu juniorów)
 
ODESZLI:
Firecki Kamil (nie podjął treningów)
Gosz Adam (Jastrząb Bielszowice)
Parzniewski Hubert (nie podjął treningów)
Poprawa Damian (powrót do Śląska Świętochłowice, a stamtąd do MLKS Woźniki)
Pryszcz Krzysztof (nie podjął treningów)
Syga Dominik (nie podjął treningów)
Szol Jakub (nie podjął treningów)
Świerczyna Michał (nie podjął treningów)
Zdebel Amadeusz (nie podjął treningów)
 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Botor Bartosz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Firecki Kamil (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Fityka Łukasz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Gąsior Bartosz (z zespołu juniorów)
Gosz Adam (z zespołu juniorów)
Kiepura Mateusz (powrót z wypożyczenia do Grodźca Będzin)
Kowalcze Kamil (z zespołu juniorów)
Kozłowski Jakub (z zespołu juniorów)
Parzniewski Hubert (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Pryszcz Krzysztof (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Szol Jakub (Gwiazda Ruda Śląska – futsal)
Szulik Patryk (z zespołu juniorów)
Świerczyna Michał (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
Wojtyczka Mateusz (przez ostatnie 12 miesięcy nie grał w żadnym klubie)
 
ODESZLI:
Dreszer Mateusz (Pogoń Imielin)
Kowalski Daniel (Unia Kosztowy)
Kowynia Radosław (TSV Bad Blankenburg e.V.)
Lesik Dawid (Pogoń Ruda Śląska)
Merta Mateusz (KS Preczów)
Pokorski Marcin (Fortuna Wyry)
Rutkowski Tomasz (Wawel Wirek)
Szymański Mateusz (TSV Bad Blankenburg e.V.)
Zuga Michał (nie podjął treningów)