Kadra Grunwaldu – Sezon 2016/2017

Po 30 kolejkach (aktualizacja: 21 czerwca, godz. 23.00)

 

Górny rząd od lewej:
Bogdan Kowalczyk (członek komisji rewizyjnej), Przemysław Rus (kierownik drużyny), Jacek Bratek (trener), Łukasz Kurpas, Mateusz Malec, Daniel Kowalski (kapitan), Marcin Pokorski, Daniel Babisz, Mateusz Szymański, Adrian Spalony, Mateusz Dreszer, Dawid Lesik, Bogdan Bubała (wiceprezes), Lesław Mazur (członek zarządu/sekretarz)

Dolny rząd od lewej:
Arkadiusz Bartoszek, Jakub Wojtaczka, Radosław Kowynia, Damian Poprawa, Tomasz Rutkowski, Szymon Skrzypek, Mohamed Lamlih, Michał Zuga, Mateusz Merta

 

Trener: Jacek Bratek (na zdjęciu, od 1 lipca 2016 r.)
 
Sezon 2016/2017: 28 meczów (16 zwycięstw, 4 remisy, 8 porażek, bramki: 65-41)
 
Ogólnie z I zespołem: 63 mecze (24 zwycięstwa, 14 remisów, 25 porażek, bramki: 107-107)

 

Trener: Teodor Wawoczny /w 20. i 21. kolejce w zastępstwie Jacka Bratka/
 
Sezon 2016/2017: 2 mecze (2 zwycięstwa, bramki: 3-0)
Ogólnie z I zespołem: 634 mecze (278 zwycięstw, 150 remisów, 206 porażek, bramki: 1106-890)

 

Kierownik drużyny: Przemysław Rus (od 1 marca 2017 r.)
 

NazwiskoImięMł.Rok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
GurbiszRafałM2001---------
KurpasŁukaszM200144 p---2572017.05.064-
LamlihMohamed19842634 p1--22702012.04.2883-
MertaMateusz199422 p---1802016.09.032-
 
OBROŃCY:
AruczanKamilM20013----542016.05.285-
BurdzikRobertM20011----22017.06.171-
KowyniaRadosławM199614-12-12292017.03.1814-
PokorskiMarcin199028432-20302016.08.12284
PoprawaDamian199527--2-22642013.06.0828-
SzczypiorDawid19884----3602012.03.241347
SzymańskiMateuszM199828112124912016.08.12281
WojtaczkaJakubM20015-1--542016.11.125-
 
POMOCNICY:
BabiszDawid1994142-4112372017.03.18142
BartoszekArkadiuszM200110----2042016.09.1710-
DreszerMateusz19912614106-22912012.03.2413932
KowalskiDaniel1994288237-24692013.08.1410414
MajchrzykPawełM20013----62016.10.013-
MalecMateusz199530663-23952016.08.12306
OchnioRemigiuszM2001------2016.05.281-
SkorupaKamilM2001---------
SkrzypekSzymonM2002---------
ZdebelAmadeuszM2001------2016.05.281-
 
NAPASTNICY:
KopiczkoBartoszM20021----12017.04.221-
LesikDawidM19975111-3592017.03.1851
OgłozaDawidM20011122--4152017.04.01112
RutkowskiTomaszM199826-3--7592016.08.1226-
SpalonyAdrian1995281566-23262016.08.122815
ZugaMichał199125884-19782007.10.0613318
 
 
GRALIJESIENIĄ:
KopańskiRobertM19963--1-1232016.08.123-
MiodekArturM19963----92016.08.203-
PoloczekKamilM1996151-2-9702016.08.12151
RogowskiMarcinM199615--1-13422016.08.1215-
SpiolekArkadiusz1989101-2-6272008.10.1127-
WolekAdam1992121-1-9882013.08.10914

 

MMłodzieżowiec – piłkarz z rocznika 1996 lub młodszy (w sezonie 2016/2017 w zespołach Klasy Okręgowej w każdej jedenastce musi grać 2 młodzieżowców)

p – bramki puszczone przez bramkarza
 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Babisz Daniel (Tempo Paniówki)
Kowynia Radosław (Tempo Paniówki)
Lesik Dawid (Pogoń Ruda Śląska)
Skrzypek Szymon (z zespołu trampkarzy 2002)
 
ODESZLI:
Kopański Robert (zaprzestał treningów jesienią)
Miodek Artur (zaprzestał treningów jesienią)
Poloczek Kamil (nie podjął treningów wiosną)
Rogowski Marcin (nie podjął treningów wiosną)
Spiolek Arkadiusz (powrót po wypożyczeniu do Śląska Świętochłowice)
Wolek Adam (sprawy osobiste)
 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Bartoszek (juniorzy Grunwaldu)
Burdzik (juniorzy Grunwaldu)
Gurbisz (juniorzy Grunwaldu)
Kurpas (juniorzy Grunwaldu)
Kopański (Burza Borowa Wieś)
Lamlih (powrót z wypożyczenia do Górnika Wesoła)
Majchrzyk (juniorzy Grunwaldu)
Malec (Górnik Wesoła)
Merta (Górnik Wesoła)
Miodek (roczna przerwa, wcześniej TS Polonia Bytom)
Ogłoza (juniorzy Grunwaldu)
Pokorski (Fortuna Wyry)
Poloczek (roczna przerwa, wcześniej UKS Ruch Chorzów)
Poprawa (Śląsk Świętochłowice)
Rogowski (roczna przerwa, wcześniej Wawel Wirek)
Rutkowski (UKS Ruch Chorzów)
Skorupa (juniorzy Grunwaldu)
Spalony (Górnik Wesoła)
Spiolek (Śląsk Świętochłowice)
Szymański (UKS Ruch Chorzów)
Wojtaczka (juniorzy Grunwaldu)
Zuga (Pogoń Ruda Śląska)
 
ODESZLI:
Chwastek Robert (Gryf Wejherowo)
Cichecki Szymon (powrót po wypożyczeniu do Górnika Zabrze, a stąd do Szombierek Bytom)
Cymański Łukasz (futsal – Pogoń Szczecin)
Fredyk Kamil (powrót po wypożyczeniu do Ruchu Chorzów, a stąd do Przemszy Siewierz)
Jagodziński Daniel (Ostoja Żelisławice)
Kiepura Mateusz (RKS Grodziec)
Maciongowski Łukasz (RKS Grodziec)
Nowicki Mateusz (nie podjął treningów)
Poloczek Bartosz (powrót po wypożyczeniu do Górnika Zabrze, a stąd do BKS Stal Bielsko-Biała)
Radkiewicz Oskar (powrót po wypożyczeniu do Orła Miedary, a stąd do Nadwiślana Góra)
Sikora Mateusz (powrót po wypożyczeniu do Ruchu Chorzów, a stąd do Szombierek Bytom)
Sitko Jan (powrót po wypożyczeniu do Górnika Wesoła, a stąd do Unii Turza Śląska)
Stanisławski Rafał (RKS Grodziec)
Szczygieł Łukasz (Nadwiślan Góra)
Szpoton Tomasz (Nadwiślan Góra)
Talaga Bartosz (Jastrząb Bielszowice)