MKS Siemianowiczanka II 1-5 Grunwald Ruda Śląska (0-1)

0-1 Zawodnik testowany 4, 24 min – asysta Ogłoza
0-2 Zawodnik testowany 5, 50 min – asysta Ogłoza
0-3 Zawodnik testowany 1, 80 min – asysta Zawodnik testowany 4
1-3 Wieczorek, 81 min
1-4 Burdzik, 84 min – asysta Ochnio
1-5 Burdzik, 87 min – asysta Babisz

W 49. minucie Zawodnik testowany 4 był faulowany w polu karnym, ale nie wykorzystał karnego – bramkarz MKS-u obronił.

Kurpas – Kowalcze (68. Botor), Zawodnik testowany 1, Wojtaczka (72. Bartoszek), Chmielarski – Kozłowski (46. Sobstyl), Babisz, Zawodnik testowany 2 (64. Ochnio), Ogłoza (77. Burdzik) – Zawodnik testowany 3 (46. Zawodnik testowany 5), Zawodnik testowany 4 (84. Zawodnik testowany 6)

Trener: Michał SZYGUŁA

W przedostatnim sparingu Grunwald zmierzył się na wyjeździe z rezerwą Siemianowiczanki i wygrał 5-1.

W początkowej fazie meczu halembianie próbowali zaskoczyć bramkarza gospodarzy strzałami zza szesnastki – trzykrotnie Testowany napastnik 4, a raz Babisz. MKS odpowiedział strzałem głową kilka metrów obok bramki. W końcu w 24. minucie Testowany napastnik 4 Grunwaldu wymienił przed polem karnym podanie z Dawidem Ogłozą i podciął futbolówkę nad wychodzącym bramkarzem dając prowadzenie „Zielonym”. Swojej szansy szukał również Ogłoza, który w 27. minucie strzelił nad bramką. W odpowiedzi gospodarze także posłali futbolówkę nad bramką, w kolejnej akcji piłka po rykoszecie minęłą bramkę, z kolei po rogu – bezpośrednio – zawodnik MKS-u trafił w słupek. W 31. minucie Zawodnik testowany 3 uderzył nad bramką, a kilka minut później miejscowi stworzyli najlepszą sytuację w I połowie podarowaną przez stopera. Łukasz Kurpas znakomitą interwencją uchronił Grunwald od straty gola.
Po przerwie Zawodnik testowany 4 wbiegając w pole karne został sfaulowany i sędzia wskazał na wapno. Sam poszkodowany podszedł do jedenastki, jednak górą był bramkarz MKS-u. W kolejnej akcji Dawid Ogłoza zagrał do Zawodnika testowanego 5, który nie dał szans bramkarzowi i było 2-0. W 63. i 64. minucie gospodarze mieli dwie szanse na kontaktowego gola, ale ich nie wykorzystali. W odpowiedzi bliscy pokonania bramkarza Siemianowiczanki byli Patryk Sobstyl i Dawid Ogłoza. Z kolei w 73. minucie gospodarzy powstrzymał Łukasz Kurpas ponownie znakomicie interweniując. Kilka minut później na placu gry pojawił się Robert Burdzik (w ostatnim czasie borykał się z kontuzją kolana), który zaliczył świetne kilkanaście minut. Napastnik Grunwaldu z czterech sytuacji wykorzystał dwie – w 84. minucie finalizując kontrę i podanie Remigiusza Ochnia, a trzy minuty później zagranie Daniela Babisza. Nim padły bramki nr 4 i 5 dla Grunwaldu, na 3-0 w 80. minucie podwyższył Zawodnik testowany 1 korzystając z podania Zawodnika testowanego 4. Rozluźnienie w szeregach halembian natychmiastowo wykorzystali wówczas gospodarze i Łukasz Kurpas był bez szans po ładnym strzale z okolic szesnastki.