Żółte i czerwone kartki w 24. kolejce Klasy Okręgowej
W 24. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 sędziowie ukarali zawodników 31 żółtymi kartkami i 1 czerwoną (za dwie żółte), natomiast w 2 meczach zaległej 17. kolejki – 10 żółtymi.
Żółte i czerwone kartki po 24 kolejkach:
Kartki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 32 2
02. kolejka: 35 3 (1 bezpośrednio)
03. kolejka: 31 1 (1 bezpośrednio)
04. kolejka: 38 1
05. kolejka: 32
06. kolejka: 37
07. kolejka: 29
08. kolejka: 31 2
09. kolejka: 48 5 (2 bezpośrednio)
10. kolejka: 39 3
11. kolejka: 28 1
12. kolejka: 28 2 (1 bezpośrednio)
13. kolejka: 22 3 (1 bezpośrednio)
14. kolejka: 23 1 (1 bezpośrednio)
15. kolejka: 27
17. kolejka: 26 2 (1 bezpośrednio)
18. kolejka: 26 1 (1 bezpośrednio)
19. kolejka: 30 1
16. kolejka: 32 2 (1 bezpośrednio)
20. kolejka: 38 2
21. kolejka: 30 1 (1 bezpośrednio)
22. kolejka: 28 2
23. kolejka: 24
24. kolejka: 31 1
RAZEM: 745 36 (11 bezpośrednio)
Zespoły bez kartki (po 24 kolejkach):
1. kolejka (3): Grunwald, Ogrodnik, Pogoń Ruda Śl.
2. kolejka (1): Grunwald
3. kolejka (2): Sokół, Sparta
4. kolejka (2): Grunwald, Pogoń Imielin
5. kolejka (2): Pogoń Imielin, Pogoń Ruda Śl.
6. kolejka (0)
7. kolejka (4): Grunwald, Łąka, Ogrodnik, Wawel
8. kolejka (3): Grunwald, Mikołów, Sparta
9. kolejka (1): Sokół
10. kolejka (2): Mikołów, Pogoń Imielin
11. kolejka (3): Iskra, Podlesianka, Pogoń Ruda Śl.
12. kolejka (3): Iskra, Pogoń Imielin, Sokół
13. kolejka (4): Iskra, Pogoń Imielin, Sokół, Urania
14. kolejka (4): Iskra, Kosztowy, Podlesianka, Pogoń Imielin
15. kolejka (3): Iskra, Krupiński, Ogrodnik
17. kolejka (3): Ogrodnik, Podlesianka, Wawel
18. kolejka (3): Ogrodnik, Pogoń Ruda Śl., Sparta
19. kolejka (4): Grunwald, Imielin, Podlesianka, Urania
16. kolejka (2): Imielin, Iskra
20. kolejka (2): Grunwald, Podlesianka
21. kolejka (2): Grunwald, Pogoń Ruda Śl.
22. kolejka (3): Podlesianka, Unia, Wawel
23. kolejka (4): Grunwald, Iskra, Krupiński, Piast
24. kolejka (1): Urania
Liczba meczów bez kartki (po 24 kolejkach):
9 – Grunwald
8 – Pogoń Imielin
7 – Iskra
6 – Podlesianka
5 – Ogrodnik, Pogoń Ruda Śl.
4 – Sokół
3 – Sparta, Urania +1, Wawel
2 – Kosztowy, Krupiński, Mikołów
1 – Łąka, Piast
0 – MKS Mysłowice
Żółte po 24 kolejkach (745):
74 – Piast +4
61 – Mikołów +1
55 – Łąka +2
53 – MKS Mysłowice +2, +2 zal
53 – Wawel +2
51 – Kosztowy +1, +3 zal
47 – Krupiński +1
45 – Podlesianka +2
44 – Sokół +1
42 – Sparta +1, +3 zal
42 – Urania
41 – Iskra +4, +2 zal
41 – Pogoń Ruda Śl. +3
37 – Ogrodnik +2
34 – Pogoń Imielin +3
25 – Grunwald +2
zal – kartki w 17. zaległej kolejce
Czerwone po 24 kolejkach (36):
8 – Piast (2 bezpośrednio)
4 – Grunwald (2 bezpośrednio)
4 – MKS Mysłowice (1 bezpośrednio)
3 – Iskra +1
3 – Wawel (1 bezpośrednio)
2 – Krupiński (1 bezpośrednio)
2 – Ogrodnik (1 bezpośrednio)
2 – Pogoń Ruda Śląska
2 – Sparta
1 – AKS (1 bezpośrednio)
1 – Kosztowy (1 bezpośrednio)
1 – Podlesianka
1 – Pogoń Imielin
1 – Sokół
1 – Urania
0 – Łąka
źródło: laczynaspilka.pl