Żółte i czerwone kartki w 18. kolejce Klasy Okręgowej
W 18. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 sędziowie ukarali zawodników 26 żółtymi kartkami i 1 czerwoną.
Żółte i czerwone kartki po 17 kolejkach:
Kartki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 32 2
02. kolejka: 35 3 (1 bezpośrednio)
03. kolejka: 31 1 (1 bezpośrednio)
04. kolejka: 38 1
05. kolejka: 32
06. kolejka: 37
07. kolejka: 29
08. kolejka: 31 2
09. kolejka: 48 5 (2 bezpośrednio)
10. kolejka: 39 3
11. kolejka: 28 1
12. kolejka: 28 2 (1 bezpośrednio)
13. kolejka: 22 3 (1 bezpośrednio)
14. kolejka: 23 1 (1 bezpośrednio)
15. kolejka: 27
17. kolejka: 16 2 (1 bezpośrednio)
18. kolejka: 26 1 (1 bezpośrednio)
RAZEM: 522 27 (9 bezpośrednio)
Zespoły bez kartki (po 17 kolejkach):
1. kolejka (3): Grunwald, Ogrodnik, Pogoń Ruda Śl.
2. kolejka (1): Grunwald
3. kolejka (2): Sokół, Sparta
4. kolejka (2): Grunwald, Pogoń Imielin
5. kolejka (2): Pogoń Imielin, Pogoń Ruda Śl.
6. kolejka (0)
7. kolejka (4): Grunwald, Łąka, Ogrodnik, Wawel
8. kolejka (3): Grunwald, Mikołów, Sparta
9. kolejka (1): Sokół
10. kolejka (2): Mikołów, Pogoń Imielin
11. kolejka (3): Iskra, Podlesianka, Pogoń Ruda Śl.
12. kolejka (3): Iskra, Pogoń Imielin, Sokół
13. kolejka (4): Iskra, Pogoń Imielin, Sokół, Urania
14. kolejka (4): Iskra, Kosztowy, Podlesianka, Pogoń Imielin
15. kolejka (3): Iskra, Krupiński, Ogrodnik
17. kolejka (3): Ogrodnik, Podlesianka, Wawel
18. kolejka (3): Ogrodnik, Pogoń Ruda Śl., Sparta
Liczba meczów bez kartki (po 17 kolejkach):
6 – Pogoń Imielin
5 – Grunwald, Iskra, Ogrodnik +1
4 – Pogoń Ruda Śl. +1, Sokół
3 – Podlesianka, Sparta +1
2 – Mikołów, Wawel
1 – Kosztowy, Krupiński, Łąka, Urania
0 – MKS Mysłowice, Piast
Żółte po 17 kolejkach (522):
54 – Piast +3
39 – Łąka +3
39 – Mikołów +4
38 – Wawel +1
36 – Krupiński +1
36 – Podlesianka +2
35 – Kosztowy +1
35 – MKS Mysłowice +2
31 – Sparta
31 – Sokół +3
30 – Urania +1
26 – Iskra +2
24 – Pogoń Ruda Śl.
23 – Pogoń Imielin +2
22 – Ogrodnik
21 – Grunwald +1
Czerwone po 17 kolejkach (27):
4 – Grunwald (2 bezpośrednio)
4 – Piast (1 bezpośrednio)
3 – MKS Mysłowice (1 bezpośrednio) +1
3 – Wawel (1 bezpośrednio)
2 – Krupiński (1 bezpośrednio)
2 – Pogoń Ruda Śląska
2 – Sparta
1 – AKS (1 bezpośrednio)
1 – Iskra
1 – Kosztowy (1 bezpośrednio)
1 – Podlesianka
1 – Pogoń Imielin
1 – Sokół
1 – Urania
0 – Łąka
0 – Ogrodnik
źródło: Wykaz kartek z extranetu – stan na 03.04.2018 r.