Żółte i czerwone kartki w 14. i 15. kolejce Klasy A
Na inaugurację rundy wiosennej zawodnicy Klasy A ujrzeli 10 żółtych kartek, a w 15. kolejce – 8 „żółtek” i 1 czerwoną.
Żółte i czerwone kartki po 15 kolejkach:
Kartki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 16 1 (bezpośrednio)
02. kolejka: 20
03. kolejka: 19
04. kolejka: 19 2
05. kolejka: 16 1
06. kolejka: 16 1
07. kolejka: 9 1 (bezpośrednio)
08. kolejka: 14 2 (1 bezpośrednio)
09. kolejka: 23 1
10. kolejka: 14
11. kolejka: 22 2
12. kolejka: 15 2 (1 bezpośrednio)
13. kolejka: 24 4 (3 bezpośrednio)
14. kolejka: 10
15. kolejka: 8 1 (1 bezpośrednio)
RAZEM: 245 18 (8 bezpośrednio)
Zespoły bez kartki (po 15 kolejkach):
1. kolejka (4): Hetman, Śląsk II, Urania II, Wawel
2. kolejka (2): AKS II, Śląsk II
3. kolejka (2): Kolejarz, Śląsk II
4. kolejka (5): Kolejarz, Siemianowiczanka II, Strażak, Śląsk II, Wawel
5. kolejka (5): Grunwald, Józefka, Stadion, Urania II, Wawel
6. kolejka (4): Józefka, Siemianowiczanka II, Śląsk II, Wawel
7. kolejka (5): AKS II, Grunwald, Józefka, Stadion, Szopienice
8. kolejka (5): Grunwald, Hetman, Kolejarz, Stadion, Śląsk II
9. kolejka (5): Hetman, Jastrząb, Siemianowiczanka II, Śląsk II, Wawel
10. kolejka (4): Jastrząb, Kolejarz, Śląsk II, Urania II
11. kolejka (6): Józefka, Kolejarz, Stadion, Śląsk II, Urania II, Wawel
12. kolejka (4): AKS II, Grunwald, Stadion, Strażak
13. kolejka (1): Wawel
14. kolejka (4): AKS II, Jastrząb Kolejarz, Wawel
15. kolejka (5): AKS II, Kolejarz, Siemianowiczanka II, Szopienice, Urania II
Liczba meczów bez kartki (po 15 kolejkach):
9 – Śląsk II
8 – Wawel +1
7 – Kolejarz +2
5 – AKS II +2, Stadion, Urania II +1
4 – Grunwald, Józefka, Siemianowiczanka II +1
3 – Hetman, Jastrząb +1
2 – Strażak, Szopienice +1
Żółte po 15 kolejkach (245):
32 – AKS II 0 i 0
26 – Szopienice +2 i 0
24 – Urania II +2 i 0
23 – Grunwald +1 i +3
23 – Strażak +1 i +1
22 – Józefka +1 i +1
21 – Jastrząb 0 i pauza
16 – Hetman pauza i +1
15 – Kolejarz 0 i 0
15 – Wawel 0 i +2
13 – Siemianowiczanka II pauza i 0
12 – Stadion +3 i pauza
Tylko w rundzie jesiennej:
3 – Śląsk II
Czerwone po 15 kolejkach (18):
3 – AKS II (1 bezpośrednio)
3 – Józefka (2 bezpośrednio)
3 – Strażak (2 bezpośrednio) +1
3 – Szopienice (1 bezpośrednio)
2 – Grunwald (1 bezpośrednio)
2 – Śląsk II (1 bezpośrednio)
1 – Jastrząb
1 – Urania II
źródło: laczynaspilka.pl