Żółte i czerwone kartki po 20 kolejkach

W 20. kolejce zawodnicy Klasy Okręgowej grupy 1 – podobnie jak kolejkę wcześniej – zostali ukarani 36 żółtymi kartkami. Do tego doszła 1 czerwona kartka w konsekwencji dwóch żółtych.
 
Żółte i czerwone kartki po 20 kolejkach:
 
Kartki kolejka po kolejce:
01. kolejka:  37   1  (1 bezpośrednio)

02. kolejka:  34   2  (1 bezpośrednio)

03. kolejka:  32   3  (3 bezpośrednio)

04. kolejka:  23   1 

05. kolejka:  37   2 

06. kolejka:  42   4  (2 bezpośrednio)

07. kolejka:  46   1 

08. kolejka:  31   2 

09. kolejka:  44   7  (2 bezpośrednio)

10. kolejka:  28   2 

11. kolejka:  24 

12. kolejka:  34   2  (1 bezpośrednio)

13. kolejka:  29   3  (1 bezpośrednio)

14. kolejka:  30 

15. kolejka:  34   3  (1 bezpośrednio)

16. kolejka:  37   1 

17. kolejka:  32 

18. kolejka:  40   4 

19. kolejka:  36 

20. kolejka:  36   1 
 
RAZEM:  686   39  (12 bezpośrednio)
 
 
Zespoły bez kartki (po 20 kolejkach):
1. kolejka (0)
2. kolejka (3): Goczałkowice, Pogoń Ruda Śl., Urania
3. kolejka (2): Goczałkowice, Podlesianka
4. kolejka (3): Kosztowy, Piast Bieruń, Pogoń Ruda Śl.
5. kolejka (0)
6. kolejka (1): Mikołów
7. kolejka (0)
8. kolejka (4): Imielin, Piast Bieruń, Pogoń Ruda Śl., Sparta
9. kolejka (1): Grunwald
10. kolejka (6): Łąka, Piast Bieruń, Tempo, Urania, Wawel, ZET
11. kolejka (4): Imielin, Mikołów, Tempo, ZET
12. kolejka (2): Pogoń Ruda Śl., Tempo
13. kolejka (3): Kosztowy, Podlesianka, ZET
14. kolejka (1): Łąka
15. kolejka (3): JUW-e, Goczałkowice, Grunwald
16. kolejka (1): Goczałkowice
17. kolejka (2): JUW-e, Mikołów
18. kolejka (1): Podlesianka
19. kolejka (3): Podlesianka, Tempo, Urania
20. kolejka (1): Mikołów
 
 
Liczba meczów bez kartki (po 20 kolejkach):
4 – Goczałkowice, Mikołów (+1), Podlesianka, Pogoń Ruda Śl., Tempo
3 – Piast Bieruń, Urania, ZET
2 – Grunwald, Imielin, JUW-e, Kosztowy, Łąka
1 – Sparta, Wawel
0 – Bojszowy
 
 
Żółte po 20 kolejkach (686):

65 – Bojszowy +2
60 – Sparta +4
56 – Piast Bieruń +3
51 – Wawel +2
44 – Kosztowy +3
44 – ZET +1
42 – Imielin +2
41 – Łąka +3
40 – Pogoń Ruda Śl. +2
40 – Urania +2
36 – Mikołów
35 – JUW-e +3
34 – Tempo +3
33 – Grunwald +1
31 – Podlesianka +4
29 – Goczałkowice +1
 
 
Czerwone po 20 kolejkach (39):

7 – Piast Bieruń (4 bezpośrednio)
4 – Bojszowy
4 – Wawel
3 – JUW-e (2 bezpośrednio)
3 – Mikołów (1 bezpośrednio)
3 – Sparta
3 – ZET (1 bezpośrednio)
2 – Kosztowy
2 – Pogoń Ruda Śl.
2 – Tempo (1 bezpośrednio)
2 – Urania (2 bezpośrednio)
1 – Goczałkowice
1 – Grunwald (1 bezpośrednio)
1 – Imielin
1 – Podlesianka +1
0 – Łąka
 
 
źródło: Wykaz kartek z extranetu – stan na 18.04.2017 r.
 
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016