Żółte i czerwone kartki po 17 kolejkach

W 17. kolejce sędziowie ukarali zawodników Klasy Okręgowej 32 żółtymi kartkami.

Żółte i czerwone kartki po 17 kolejkach:

Kartki kolejka po kolejce:
01. kolejka:  37   1  (1 bezpośrednio)

02. kolejka:  34   2  (1 bezpośrednio)

03. kolejka:  32   3  (3 bezpośrednio)

04. kolejka:  23   1 

05. kolejka:  37   2 

06. kolejka:  42   4  (2 bezpośrednio)

07. kolejka:  46   1 

08. kolejka:  31   2 

09. kolejka:  44   7  (2 bezpośrednio)

10. kolejka:  28   2 

11. kolejka:  24 

12. kolejka:  34   2  (1 bezpośrednio)

13. kolejka:  29   3  (1 bezpośrednio)

14. kolejka:  30 

15. kolejka:  34   3  (1 bezpośrednio)

16. kolejka:  37   1 

17. kolejka:  32 

RAZEM:  574   34  (12 bezpośrednio)

Zespoły bez kartki (po 17 kolejkach):
1. kolejka (0)
2. kolejka (3): Goczałkowice, Pogoń Ruda Śl., Urania
3. kolejka (2): Goczałkowice, Podlesianka
4. kolejka (3): Kosztowy, Piast Bieruń, Pogoń Ruda Śl.
5. kolejka (0)
6. kolejka (1): Mikołów
7. kolejka (0)
8. kolejka (4): Imielin, Piast Bieruń, Pogoń Ruda Śl., Sparta
9. kolejka (1): Grunwald
10. kolejka (6): Łąka, Piast Bieruń, Tempo, Urania, Wawel, ZET
11. kolejka (4): Imielin, Mikołów, Tempo, ZET
12. kolejka (2): Pogoń Ruda Śl., Tempo
13. kolejka (3): Kosztowy, Podlesianka, ZET
14. kolejka (1): Łąka
15. kolejka (3): JUW-e, Goczałkowice, Grunwald
16. kolejka (1): Goczałkowice
17. kolejka (2): JUW-e, Mikołów

Liczba meczów bez kartki (po 17 kolejkach):
4 – Goczałkowice, Pogoń Ruda Śl.
3 – Mikołów, Piast Bieruń, Tempo, ZET
2 – Grunwald, Imielin, JUW-e, Kosztowy, Łąka, Podlesianka, Urania
1 – Sparta, Wawel
0 – Bojszowy

Żółte po 17 kolejkach (574):
57 – Bojszowy +2
52 – Sparta +2
45 – Piast Bieruń +5
43 – Wawel +3
38 – ZET +1
37 – Urania +3
35 – Imielin +4
34 – Łąka +1
34 – Kosztowy +1
32 – Mikołów
32 – Pogoń Ruda Śl. +2
30 – Tempo +4
28 – JUW-e
27 – Grunwald +2
27 – Podlesianka +1
23 – Goczałkowice +1

Czerwone po 17 kolejkach (34):

6 – Piast Bieruń (4 bezpośrednio)
4 – Bojszowy
3 – JUW-e (2 bezpośrednio)
3 – Mikołów (1 bezpośrednio)
3 – Sparta
3 – Wawel
3 – ZET (1 bezpośrednio)
2 – Tempo (1 bezpośrednio)
2 – Urania (2 bezpośrednio)
1 – Goczałkowice
1 – Grunwald (1 bezpośrednio)
1 – Imielin
1 – Kosztowy
1 – Pogoń Ruda Śl.
0 – Łąka
0 – Podlesianka

źródło: Wykaz kartek z extranetu – stan na 30.03.2017 r.

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016