Znamy terminarz rundy jesiennej – na początek beniaminek z Cielmic

Na dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym klubów Klasy Okręgowej rozlosowano terminarze rundy jesiennej sezonu 2017/2018.
 
12 sierpnia na inaugurację sezonu Grunwald zagra na boisku beniaminka Ogrodnika Cielmice, który po roku powrócił do „okręgówki”. U siebie „Zieloni” zagrają tydzień później 19 sierpnia i wówczas podejmą LKS Łąka.
 
W rundzie jesiennej Grunwald zagra mecze derbowe na wyjazdach – w 3. kolejce (26 sierpnia) w Kochłowicach z Uranią, a w 7. kolejce (23 września) w Wirku z Wawelem. Z kolei Wawel z Uranią zmierzą się w 13. kolejce (4 listopada).
 
Terminarz Klasy Okręgowej grupy 1 w rundzie jesiennej:
 
1. kolejka: 12 sierpnia (sobota) godz. 17:00
1 Unia Kosztowy – Piast Bieruń
2 Iskra Pszczyna – AKS Mikołów
3 Ogrodnik Tychy – Grunwald Ruda Ślaska
4 LKS Łąka – GKS GieKSa II Katowice
5 Urania Ruda Śląska – Krupiński Suszec
6 Pogoń Imielin – Sokół Wola
7 Podlesianka Katowice – Sparta Katowice
8 Górnik 09 Mysłowice – Wawel Wirek
 
2. kolejka: 19 sierpnia (sobota) godz. 17:00
9 Piast Bieruń – Wawel Wirek
10 Sparta Katowice – Górnik 09 Mysłowice
11 Sokół Wola – Podlesianka Katowice
12 Krupiński Suszec – Pogoń Imielin
13 GKS GieKSa II Katowice – Urania Ruda Śląska
14 Grunwald Ruda Ślaska – LKS Łąka
15 AKS Mikołów – Ogrodnik Tychy
16 Unia Kosztowy – Iskra Pszczyna
 
3. kolejka: 26 sierpnia (sobota) godz. 17:00
17 Iskra Pszczyna – Piast Bieruń
18 Ogrodnik Tychy – Unia Kosztowy
19 LKS Łąka – AKS Mikołów
20 Urania Ruda Śląska – Grunwald Ruda Ślaska
21 Pogoń Imielin – GKS GieKSa II Katowice
22 Podlesianka Katowice – Krupiński Suszec
23 Górnik 09 Mysłowice – Sokół Wola
24 Wawel Wirek – Sparta Katowice
 
4. kolejka: 2 września (sobota) godz. 16:00
25 Piast Bieruń – Sparta Katowice
26 Sokół Wola – Wawel Wirek
27 Krupiński Suszec – Górnik 09 Mysłowice
28 GKS GieKSa II Katowice – Podlesianka Katowice
29 Grunwald Ruda Ślaska – Pogoń Imielin
30 AKS Mikołów – Urania Ruda Śląska
31 Unia Kosztowy – LKS Łąka
32 Iskra Pszczyna – Ogrodnik Tychy
 
5. kolejka: 9 września (sobota) godz. 16:00
33 Ogrodnik Tychy – Piast Bieruń
34 LKS Łąka – Iskra Pszczyna
35 Urania Ruda Śląska – Unia Kosztowy
36 Pogoń Imielin – AKS Mikołów
37 Podlesianka Katowice – Grunwald Ruda Ślaska
38 Górnik 09 Mysłowice – GKS GieKSa II Katowice
39 Wawel Wirek – Krupiński Suszec
40 Sparta Katowice – Sokół Wola
 
6. kolejka: 16 września (sobota) godz. 16:00
41 Piast Bieruń – Sokół Wola
42 Krupiński Suszec – Sparta Katowice
43 GKS GieKSa II Katowice – Wawel Wirek
44 Grunwald Ruda Ślaska – Górnik 09 Mysłowice
45 AKS Mikołów – Podlesianka Katowice
46 Unia Kosztowy – Pogoń Imielin
47 Iskra Pszczyna – Urania Ruda Śląska
48 Ogrodnik Tychy – LKS Łąka
 
7. kolejka: 23 września (sobota) godz. 16:00
49 LKS Łąka – Piast Bieruń
50 Urania Ruda Śląska – Ogrodnik Tychy
51 Pogoń Imielin – Iskra Pszczyna
52 Podlesianka Katowice – Unia Kosztowy
53 Górnik 09 Mysłowice – AKS Mikołów
54 Wawel Wirek – Grunwald Ruda Ślaska
55 Sparta Katowice – GKS GieKSa II Katowice
56 Sokół Wola – Krupiński Suszec
 
8. kolejka: 30 września (sobota) godz. 16:00
57 Piast Bieruń – Krupiński Suszec
58 GKS GieKSa II Katowice – Sokół Wola
59 Grunwald Ruda Ślaska – Sparta Katowice
60 AKS Mikołów – Wawel Wirek
61 Unia Kosztowy – Górnik 09 Mysłowice
62 Iskra Pszczyna – Podlesianka Katowice
63 Ogrodnik Tychy – Pogoń Imielin
64 LKS Łąka – Urania Ruda Śląska
 
9. kolejka: 7 października (sobota) godz. 15:00
65 Urania Ruda Śląska – Piast Bieruń
66 Pogoń Imielin – LKS Łąka
67 Podlesianka Katowice – Ogrodnik Tychy
68 Górnik 09 Mysłowice – Iskra Pszczyna
69 Wawel Wirek – Unia Kosztowy
70 Sparta Katowice – AKS Mikołów
71 Sokół Wola – Grunwald Ruda Ślaska
72 Krupiński Suszec – GKS GieKSa II Katowice
 
10. kolejka: 14 października (sobota) godz. 15:00
73 Piast Bieruń – GKS GieKSa II Katowice
74 Grunwald Ruda Ślaska – Krupiński Suszec
75 AKS Mikołów – Sokół Wola
76 Unia Kosztowy – Sparta Katowice
77 Iskra Pszczyna – Wawel Wirek
78 Ogrodnik Tychy – Górnik 09 Mysłowice
79 LKS Łąka – Podlesianka Katowice
80 Urania Ruda Śląska – Pogoń Imielin
 
11. kolejka: 21 października (sobota) godz. 15:00
81 Pogoń Imielin – Piast Bieruń
82 Podlesianka Katowice – Urania Ruda Śląska
83 Górnik 09 Mysłowice – LKS Łąka
84 Wawel Wirek – Ogrodnik Tychy
85 Sparta Katowice – Iskra Pszczyna
86 Sokół Wola – Unia Kosztowy
87 Krupiński Suszec – AKS Mikołów
88 GKS GieKSa II Katowice – Grunwald Ruda Ślaska
 
12. kolejka: 28 października (sobota) godz. 14:00
89 Piast Bieruń – Grunwald Ruda Ślaska
90 AKS Mikołów – GKS GieKSa II Katowice
91 Unia Kosztowy – Krupiński Suszec
92 Iskra Pszczyna – Sokół Wola
93 Ogrodnik Tychy – Sparta Katowice
94 LKS Łąka – Wawel Wirek
95 Urania Ruda Śląska – Górnik 09 Mysłowice
96 Pogoń Imielin – Podlesianka Katowice
 
13. kolejka: 4 listopada (sobota) godz. 13:00
97 Podlesianka Katowice – Piast Bieruń
98 Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Imielin
99 Wawel Wirek – Urania Ruda Śląska
100 Sparta Katowice – LKS Łąka
101 Sokół Wola – Ogrodnik Tychy
102 Krupiński Suszec – Iskra Pszczyna
103 GKS GieKSa II Katowice – Unia Kosztowy
104 Grunwald Ruda Ślaska – AKS Mikołów
 
14. kolejka: 11 listopada (sobota) godz. 13:00
105 Piast Bieruń – AKS Mikołów
106 Unia Kosztowy – Grunwald Ruda Ślaska
107 Iskra Pszczyna – GKS GieKSa II Katowice
108 Ogrodnik Tychy – Krupiński Suszec
109 LKS Łąka – Sokół Wola
110 Urania Ruda Śląska – Sparta Katowice
111 Pogoń Imielin – Wawel Wirek
112 Podlesianka Katowice – Górnik 09 Mysłowice
 
15. kolejka: 18 listopada (sobota) godz. 13:00
113 Górnik 09 Mysłowice – Piast Bieruń
114 Wawel Wirek – Podlesianka Katowice
115 Sparta Katowice – Pogoń Imielin
116 Sokół Wola – Urania Ruda Śląska
117 Krupiński Suszec – LKS Łąka
118 GKS GieKSa II Katowice – Ogrodnik Tychy
119 Grunwald Ruda Ślaska – Iskra Pszczyna
120 AKS Mikołów – Unia Kosztowy
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Kategorie