Zapowiedź: Siemianowiczanka II – Grunwald po raz 5. | Obsada sędziowska 20. kolejki

O godzinie 19:30, w świetle reflektorów, dojdzie w Parku Pszczelnik do potyczki drugiego zespołu Siemianowiczanki z Grunwaldem.

Na naszej stronie przeprowadzimy tekstową relację na żywo z tego spotkania.

Po dwóch zwycięstwach Grunwald powalczy w Siemianowicach Śląskich o kolejny skalp. Gospodarze z kolei będą chcieli przełamać serię 7 ligowych porażek z rzędu (bramki: 4-25), która ciągnie się już od 3 października 2020 roku, kiedy to „Ciaciana” przegrała w Halembie 0-7.

Mecz „Zielonych” z Siemianowiczanką odbędzie się po spotkaniu I zespołu Siemianowic z Górnikiem Piaski – początek rywalizacji w Klasie Okręgowej o godz 17:00.

Nie licząc ostatniego meczu z Siemianowiczanką II, zespół ten nie należy do drużyn, które „leżą” halembianom. W pierwszym sezonie pod wodzą Michała Szyguły (2018/2019) Siemianowiczanka dwukrotnie urwała punkty Grunwaldowi – w Halembie padł remis 2-2, choć goście prowadzili już 2-0, a w Siemianowicach było bezbramkowo. W poprzednim sezonie halembianie nie najlepiej rozpoczęli spotkanie w Siemianowicach – od 12. minuty przegrywali 0-1 – jednak ostatecznie wygrali 3-1.

Mecze GrunwaldMKS Siemianowiczanka II

Sezon 2018/2019:
2-2 (dom) protokół i bramki
0-0 (wyjazd) protokół i bramki

Sezon 2019/2020:
3-1 (wyjazd) protokół i bramki

Sezon 2020/2021:
7-0 (dom) protokół i bramki     >> Bramki z historią w tle     >> 100 lat minęło, a wynik się nie zmienia

Kolegium Sędziów Podokręgu Katowice wyznaczyło trójki sędziowskie, które poprowadzą mecze 20. kolejki Klasy A.

Sobota, 11:00
Wyzwolenie Chorzów – Strażak Mikołów 3-3 (0-0)
sędziowie: Mateusz Piszczelok – Paweł Poniatowski, Wiktor Grzywaczewski

Sobota, 16:00