Wykaz sparingów klubów Klasy Okręgowej grupy 1 – zima 2018

Lista sparingów zespołów Klasy Okręgowej grupy 1 w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2017/2018:
 
 
/wyniki – aktualizacja 12 marca godz. 21:00/
 
 
Pogoń Imielin (za imielin.slask.pl)
25 stycznia (czwartek) Stadion Śląski Chorzów (Klasa A) 7-1 (2-0)
31 stycznia (środa) Unia Dąbrowa Górnicza (Klasa Okręgowa) 0-4 (0-1)
3 lutego (sobota) Przemsza Siewierz (IV liga) 0-3 (0-1)
6 lutego (wtorek) Wyzwolenie Chorzów (Klasa Okręgowa) 4-2 (2-1)
10 lutego (sobota) MKS Siemianowiczanka (Klasa Okręgowa) 2-3 (0-1)
14 lutego (środa) MKS Lędziny (IV liga) 1-1 (1-0)
17 lutego (sobota) Decor Bełk (IV liga) 0-7 (0-1)
21 lutego (środa) Rozwój Katowice (juniorzy) 3-2 (1-0)
24 lutego (sobota) GKS II Tychy (IV liga) 1-3 (0-1)
3 marca (sobota) Spójnia Zebrzydowice (Klasa Okręgowa) 4-2 (2-1)
9 marca (piątek) Victoria 1918 Jaworzno (Klasa Okręgowa) 3-6 (1-3)
 
 
Podlesianka Katowice (za podlesianka.katowice.pl)
27 stycznia (sobota) Orzeł Mokre (Klasa Okręgowa) 3-4 (3-1)
3 lutego (sobota) LKS Goczałkowice (IV liga) 2-2 (1-2)
10 lutego (sobota) UKS Szopienice (Klasa Okręgowa) 2-1 (1-1)
17 lutego (sobota) Przemsza Siewierz (IV liga) 1-4 (1-2)
21 lutego (środa) Górnik MK Katowice (Klasa A) 6-9 (1-4)
24 lutego (sobota) Victoria Jaworzno (Klasa Okręgowa) 4-3 (1-2)
5 marca (poniedziałek) MKS Siemianowiczanka (Klasa Okręgowa) 1-1 (1-0)
10 marca (sobota) MKS Lędziny (IV liga) 1-1 (0-0)
 
 
Unia Kosztowy (za uniakosztowy.futbolowo.pl)
28 stycznia (niedziela) MKS Lędziny (IV liga) 2-0
3 lutego (sobota) UKS Szopienice (Klasa Okręgowa) 6-0
10 lutego (sobota) Wyzwolenie Chorzów (Klasa Okręgowa) 6-1
17 lutego (sobota) Górnik Piaski (IV liga) 4-0
24 lutego (sobota) Tęcza Błędów (Klasa Okręgowa) 2-0
3 marca (sobota) Unia Dąbrowa Górnicza (Klasa Okręgowa) 1-1
7 marca (środa) MKS Siemianowiczanka (Klasa Okręgowa) 3-1 (0-1)
10 marca (sobota) GKS II Tychy (IV liga) 1-2
 
 
AKS Mikołów (za aksmikolow.pl)
20 stycznia (sobota) Turniej halowy w Łaziskach Górnych – 7. miejsce
3 lutego (sobota) Jedność 32 Przyszowice (Klasa Okręgowa) 3-1 (0-0)
18 lutego (niedziela) Ostoja Żelisławice (Klasa A) 3-0 (2-0)
25 lutego (niedziela) Borowik Szczejkowice (Klasa A) nie odbył się
3 marca (sobota) Slavia Ruda Śląska (Klasa Okręgowa) 1-3 (0-2)
10 marca (sobota) Sośnica Gliwice (Klasa A) 3-3 (2-0)
 
 
Iskra Pszczyna
19 stycznia (piątek) Spójnia Landek (IV liga) 1-1 (1-0)
21 stycznia (niedziela) Turniej halowy w Goczałkowicach – 5-6. i 7-8. miejsce
26 stycznia (piątek) GKS 1962 Jastrzębie (U-19) 6-4 (2-2)
6 lutego (wtorek) MRKS Czechowice-Dziedzice (Klasa Okręgowa) 2-3 (1-1)
9 lutego (piątek) KS Bestwinka (Klasa A) 1-3 (1-1)
18 lutego (niedziela) LKS Pruchna (Klasa Okręgowa) 4-3 (1-3)
23 lutego (piątek) LKS Jawiszowice (Klasa Okręgowa) 5-3 (3-1)
2 marca (piątek) LKS Goczałkowice (IV liga) 1-2 (1-0)
9 marca (piątek) Spójnia Zebrzydowice (Klasa Okręgowa) 4-1 (1-1)
 
 
Piast Bieruń (za kspiastbierunnowy.futbolowo.pl)
10 lutego (sobota) Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (Klasa Okręgowa) 2-2
18 lutego (niedziela) Sokół Przytkowice (Klasa A) ?-?
21 lutego (środa) Halniak Maków Podhalański (Klasa Okręgowa) ?-?
24 lutego (sobota) Unia Oświęcim (IV liga) 1-4
3 marca (sobota) Brzezina Osiek (Klasa Okręgowa) ?-?
10 marca (sobota) KS Chełmek (Klasa Okręgowa) ?-?
 
 
MKS (Górnik 09) Mysłowice (za kocina.com.pl)
11 lutego (niedziela) Victoria 1918 Jaworzno (Klasa Okręgowa) odwołany
17 lutego (sobota) Wyzwolenie Chorzów (Klasa Okręgowa) odwołany
24 lutego (sobota) UKS Szopienice (Klasa Okręgowa) 2-0
3 marca (sobota) Orzeł Mokre (Klasa Okręgowa) 2-2
10 marca (sobota) Śląsk Świętochłowice (IV liga) ?-?
 
 
LKS Łąka
21 stycznia (niedziela) Turniej halowy w Goczałkowicach – 4. miejsce
10 lutego (sobota) Wiślanie II Jaśkowice (Klasa A) ?-?
17 lutego (sobota) Beskid Skoczów (IV liga) 2-2 (1-1)
24 lutego (sobota) LKS Brzeźce (Klasa B) ?-?
3 marca (sobota) Rekord II Bielsko–Biała (Klasa A) 0-5 (0-1)
10 marca (sobota) LKS Frydek (Klasa A) ?-?
 
 
Ogrodnik Cielmice
4 lutego (niedziela) Kamionka Mikołów (Klasa B) 6-1
11 lutego (niedziela) JUW-e Jaroszowice (Klasa A) 2-2 (0-0)
18 lutego (niedziela) Stal Chełm Śląski (Klasa A) 0-0
25 lutego (niedziela) Astra Spytkowice (Klasa A) 1-3
4 marca (niedziela) GTS Bojszowy (Klasa A) 2-1
11 marca (niedziela) Siódemka Tychy (Klasa A) 1-1
 
 
Urania Ruda Śląska (za gksurania.pl)
28 stycznia (niedziela) Turniej halowy w Goczałkowicach – 1. miejsce
3 lutego (sobota) Slavia Ruda Śląska (Klasa Okręgowa) 3-4 (0-1)
11 lutego (niedziela) Szczakowianka Jaworzno (IV liga) 2-1 (1-0)
17 lutego (sobota) MKS Siemianowiczanka (Klasa Okręgowa) 1-5 (1-1)
24 lutego (sobota) MLKS Woźniki (Klasa Okręgowa) 3-1 (1-1)
3 marca (sobota) Naprzód Lipiny (Klasa A) 2-2 (1-0)
7 marca (środa) Górnik MK Katowice (Klasa A) 2-4
10 marca (sobota) Silesia Miechowice (Klasa Okręgowa) 3-0
 
 
Sparta Katowice (za bkssparta.futbolowo.pl)
20 stycznia (sobota) MZKS Alwernia (Klasa A) 5-0 (1-0)
27 stycznia (sobota) Orzeł Nakło Śląskie (Klasa Okręgowa) 3-2 (3-0)
4 lutego (niedziela) Ruch Radzionków (IV liga) odwołany
13 lutego (wtorek) Cyklon Rogoźnik (Klasa Okręgowa) 2-5 (1-2)
17 lutego (sobota) KP Sarnów (Klasa A) 5-3
24 lutego (sobota) Zagórzanka Zagórze (Klasa Okręgowa) 6-1
3 marca (sobota) Warta Kamieńskie Młyny (Klasa Okręgowa) 2-4
10 marca (sobota) Orzeł Mokre (Klasa Okręgowa) 1-0
 
 
Sokół Wola (za sokolwola.pl)
15 lutego (czwartek) Znicz Jankowice (Klasa A) 3-2
18 lutego (niedziela) Górnik Brzeszcze (Klasa A) 2-3
24 lutego (sobota) MKS Lędziny (IV liga) 1-2
3 marca (sobota) Stal Chełm Śląski (Klasa A) odwołany
10 marca (sobota) GTS Bojszowy (Klasa A) 1-2
 
 
Wawel Wirek (za wawelwirek.info)
20 stycznia (sobota) Slavia Ruda Śląska (Klasa Okręgowa) 1-2 (0-0)
27 stycznia (sobota) Carbo Gliwice (Klasa A) odwołany
3 lutego (sobota) MKS Siemianowiczanka (Klasa Okręgowa) 2-3 (0-1)
10 lutego (sobota) Naprzód Lipiny (Klasa A) 1-3
17 lutego (sobota) Gwiazda Ruda Śląska (Klasa B) 7-0 (2-0)
21 lutego (środa) Jedność Przyszowice (Klasa Okręgowa) 2-4
24 lutego (sobota) Jastrząb Bielszowice (Klasa A) 3-1
28 lutego (środa) Górnik Zabrze (juniorzy) odwołany
3 marca (sobota) MKS Zaborze (Klasa Okręgowa) 3-2 (2-1)
10 marca (sobota) Józefka Chorzów (Klasa B) 5-0
 
 
Krupiński Suszec
3 lutego (sobota) Granica Ruptawa (Klasa Okręgowa) 3-3 (1-1)
10 lutego (sobota) MKS Czerwionka (Klasa A) 6-2
18 lutego (niedziela) Polaris Żory (Klasa B) 9-2
24 lutego (sobota) Fortuna Wyry (Klasa A) 1-4
3 marca (sobota) MKS Lędziny (IV liga) odwołany
10 marca (sobota) JUW-e Jaroszowice (Klasa A) 1-4 (0-0)
 
 
Pogoń Ruda Śląska
20 stycznia (sobota) Ostoja Żelisławice (Klasa A) 5-1
27 stycznia (sobota) Jastrząb Bielszowice (Klasa A) 2-2
3 lutego (sobota) Orzeł Miedary (Klasa Okręgowa) 1-2 (1-0)
10 lutego (sobota) Jedność 32 Przyszowice (Klasa Okręgowa) 1-1
17 lutego (sobota) Naprzód Lipiny (Klasa A) 1-4
24 lutego (sobota) Cyklon Rogoźnik (Klasa Okręgowa) 1-4
3 marca (sobota) Naprzód Żernica (Klasa A) 6-3 (1-1)
10 marca (sobota) Polonia II Łaziska Górne (Klasa B) 1-5 (0-3)
 
 
Grunwald Ruda Śląska
17 lutego (sobota) Burza Borowa Wieś (U-19) 1-3 (0-1)
20 lutego (wtorek) MKS Siemianowiczanka (Klasa Okręgowa) 1-2 (1-2, 0-0, 0-0)
3 marca (sobota) Jastrząb Bielszowice (Klasa A) 2-4 (2-1)
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016