Wielka Sobota pod znakiem wewnętrznej gierki

Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Katowice układając terminarz Klasy A na rundę wiosenną uwzględniła wielkanocny weekend jako wolny.

Zawodnicy Grunwaldu pomimo przerwy w rozgrywkach nie mieli w Wielką Sobotę taryfy ulgowej i zaliczyli o godz. 12:00 jednostkę treningową w formie gierki wewnętrznej na boisku bocznym. Rywalem I zespołu byli juniorzy z rocznika 2002 i młodsi. Oba zespoły zagrały w przetrzebionych składach. Mecz – trwający 2 x 35 minut – zakończył się zwycięstwem seniorów 3-0 (1-0), choć ambitnie grający podopieczni Dariusza Czecha napsuli sporo krwi swoim starszym kolegom.

I zespół – Juniorzy 2002 i młodsi 3-0 (1-0)
1-0 Jankowski, 15 min
2-0 Podlacha, 44 min
3-0 Babisz, 70 min