Uczestnictwo w rozgrywkach Klasy A Ruchu II Chorzów S.A.

Przed startem sezonu 2020/2021 kluby Klasy A zostały poinformowane drogą elektroniczną o zasadach, na jakich występuje w rozgrywkach drugi zespół Ruchu Chorzów S.A.

Informacja Podokręgu:
„Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Katowice wraz z Prezydium Podokręgu Katowice po dokooptowaniu do rozgrywek Klasy A drużyny Ruch II Chorzów S.A. informuje, co następuje:
Drużyna Ruch II Chorzów S.A. występuje w rozgrywkach bez prawa awansu i bez przyznawania punktów w sezonie 2020/2021.
Do rozgrywek (wykazu żółtych kartek) nie wlicza się żółtych kartek z meczów dla drużyn grających z Ruch II Chorzów S.A.
Ruch II Chorzów S.A. poddaje się rygorom Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN, w tym ponosi kary za: wykluczenie – samoistna czerwona kartka, za usunięcie z ławki rezerwowych, za używanie słów wulgarnych lub powszechnie uznanych za obraźliwe oraz za podważanie decyzji sędziowskich. Natomiast ewentualne czerwone kartki dla drużyn grających z Ruchem II Chorzów S.A. podlegają rozstrzygnięciom Komisji Dyscypliny zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym. Tym samym pauzowanie za żółte i czerwone kartki odbywa się zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym w kolejnym meczu rozgrywanym przez jakąkolwiek drużynę.
Klub Ruch II Chorzów S.A. wyraża zgodę na zapisy regulaminowe zgodnie z przepisami PZPN i Śląskiego ZPN”.

Do informacji załączone zostało pismo – oświadczenie Zarządu Ruchu Chorzów S.A. potwierdzające powyższe regulacje.