Terminarz rundy wiosennej Klasy Okręgowej grupy 1

Wydział Gier Śląskiego ZPN podał terminy rundy wiosennej 2018 w Klasie Okręgowej grupie 1.
 
Zgodnie z zapowiedziami inauguracja wiosny nastąpi 17 marca. Z kolei zakończenie rozgrywek zaplanowano na 9 czerwca. Dwukrotnie piłkarze „okręgówki” zagrają w środku tygodnia – w wtorek 1 maja (Święto Pracy) i w środę 30 maja (dzień przed Bożym Ciałem).
 
Mecze derbowe Grunwald rozegra u siebie w 18. kolejce (31 marca – Wielka Sobota) z Uranią, w 22. kolejce (28 kwietnia) z Wawelem i w 26. kolejce (19 maja) z Pogonią.
 
 
Terminarz: do pobrania
 
 
16. kolejka: 17 marca (sobota) godz. 15:30
Piast Bieruń – Unia Kosztowy
AKS Mikołów – Iskra Pszczyna
Grunwald Ruda Śląska – Ogrodnik Tychy
Pogoń Ruda Śląska – LKS Łąka
Krupiński Suszec – Urania Ruda Śląska
Sokół Wola – Pogoń Imielin
Sparta Katowice – Podlesianka Katowice
Wawel Wirek – MKS Mysłowice
 
17. kolejka: 24 marca (sobota) godz. 15:30
Wawel Wirek – Piast Bieruń
MKS Mysłowice – Sparta Katowice
Podlesianka Katowice – Sokół Wola
Pogoń Imielin – Krupiński Suszec
Pogoń Ruda Śląska – Urania Ruda Śląska
LKS Łąka – Grunwald Ruda Śląska
Ogrodnik Tychy – AKS Mikołów
Iskra Pszczyna – Unia Kosztowy
 
18. kolejka: 31 marca (Wielka Sobota) godz. 13:00
Piast Bieruń – Iskra Pszczyna
Unia Kosztowy – Ogrodnik Tychy
AKS Mikołów – LKS Łąka
Grunwald Ruda Śląska – Urania Ruda Śląska
Pogoń Ruda Śląska – Pogoń Imielin
Krupiński Suszec – Podlesianka Katowice
Sokół Wola – MKS Mysłowice
Sparta Katowice – Wawel Wirek
 
19. kolejka: 7 kwietnia (sobota) godz. 17:00
Sparta Katowice – Piast Bieruń
Wawel Wirek – Sokół Wola
MKS Mysłowice – Krupiński Suszec
Podlesianka Katowice – Pogoń Ruda Śląska
Pogoń Imielin – Grunwald Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska – AKS Mikołów
LKS Łąka – Unia Kosztowy
Ogrodnik Tychy – Iskra Pszczyna
 
20. kolejka: 14 kwietnia (sobota) godz. 17:00
Piast Bieruń – Ogrodnik Tychy
Iskra Pszczyna – LKS Łąka
Unia Kosztowy – Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów – Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska – Podlesianka Katowice
Pogoń Ruda Śląska – MKS Mysłowice
Krupiński Suszec – Wawel Wirek
Sokół Wola – Sparta Katowice
 
21. kolejka: 21 kwietnia (sobota) godz. 17:00
Sokół Wola – Piast Bieruń
Sparta Katowice – Krupiński Suszec
Wawel Wirek – Pogoń Ruda Śląska
MKS Mysłowice – Grunwald Ruda Śląska
Podlesianka Katowice – AKS Mikołów
Pogoń Imielin – Unia Kosztowy
Urania Ruda Śląska – Iskra Pszczyna
LKS Łąka – Ogrodnik Tychy
 
22. kolejka: 28 kwietnia (sobota) godz. 17:00
Piast Bieruń – LKS Łąka
Ogrodnik Tychy – Urania Ruda Śląska
Iskra Pszczyna – Pogoń Imielin
Unia Kosztowy – Podlesianka Katowice
AKS Mikołów – MKS Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska – Wawel Wirek
Pogoń Ruda Śląska – Sparta Katowice
Krupiński Suszec – Sokół Wola
 
23. kolejka: 1 maja (wtorek) godz. 17:00
Krupiński Suszec – Piast Bieruń
Sokół Wola – Pogoń Ruda Śląska
Sparta Katowice – Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek – AKS Mikołów
MKS Mysłowice – Unia Kosztowy
Podlesianka Katowice – Iskra Pszczyna
Pogoń Imielin – Ogrodnik Tychy
Urania Ruda Śląska – LKS Łąka
 
24. kolejka: 5 maja (sobota) godz. 17:00
Piast Bieruń – Urania Ruda Śląska
LKS Łąka – Pogoń Imielin
Ogrodnik Tychy – Podlesianka Katowice
Iskra Pszczyna – MKS Mysłowice
Unia Kosztowy – Wawel Wirek
AKS Mikołów – Sparta Katowice
Grunwald Ruda Śląska – Sokół Wola
Pogoń Ruda Śląska – Krupiński Suszec
 
25. kolejka: 12 maja (sobota) godz. 17:00
Pogoń Ruda Śląska – Piast Bieruń
Krupiński Suszec – Grunwald Ruda Śląska
Sokół Wola – AKS Mikołów
Sparta Katowice – Unia Kosztowy
Wawel Wirek – Iskra Pszczyna
MKS Mysłowice – Ogrodnik Tychy
Podlesianka Katowice – LKS Łąka
Pogoń Imielin – Urania Ruda Śląska
 
26. kolejka: 19 maja (sobota) godz. 17:00
Piast Bieruń – Pogoń Imielin
Urania Ruda Śląska – Podlesianka Katowice
LKS Łąka – MKS Mysłowice
Ogrodnik Tychy – Wawel Wirek
Iskra Pszczyna – Sparta Katowice
Unia Kosztowy – Sokół Wola
AKS Mikołów – Krupiński Suszec
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Ruda Śląska
 
27. kolejka: 26 maja (sobota) godz. 17:00
Grunwald Ruda Śląska – Piast Bieruń
Pogoń Ruda Śląska – AKS Mikołów
Krupiński Suszec – Unia Kosztowy
Sokół Wola – Iskra Pszczyna
Sparta Katowice – Ogrodnik Tychy
Wawel Wirek – LKS Łąka
MKS Mysłowice – Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice – Pogoń Imielin
 
28. kolejka: 30 maja (środa) godz. 18:00
Piast Bieruń – Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin – MKS Mysłowice
Urania Ruda Śląska – Wawel Wirek
LKS Łąka – Sparta Katowice
Ogrodnik Tychy – Sokół Wola
Iskra Pszczyna – Krupiński Suszec
Unia Kosztowy – Pogoń Ruda Śląska
AKS Mikołów – Grunwald Ruda Śląska
 
29. kolejka: 2 czerwca (sobota) godz. 17:00
AKS Mikołów – Piast Bieruń
Grunwald Ruda Śląska – Unia Kosztowy
Pogoń Ruda Śląska – Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec – Ogrodnik Tychy
Sokół Wola – LKS Łąka
Sparta Katowice – Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek – Pogoń Imielin
MKS Mysłowice – Podlesianka Katowice
 
30. kolejka: 9 czerwca (sobota) godz. 17:00
Piast Bieruń – MKS Mysłowice
Podlesianka Katowice – Wawel Wirek
Pogoń Imielin – Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska – Sokół Wola
LKS Łąka – Krupiński Suszec
Ogrodnik Tychy – Pogoń Ruda Śląska
Iskra Pszczyna – Grunwald Ruda Śląska
Unia Kosztowy – AKS Mikołów
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016