Terminarz rundy wiosennej Klasy A

Na początku sierpnia Wydział Gier Podokręgu Katowice ogłosił terminarz Klasy A na sezon 2018/2019.
 
Początek rundy wiosennej zaplanowano na weekend 23-24 marca, a zakończenie w dniach 22-23 czerwca. Zespoły Klasy A czeka jeden wolny weekend – 20/21 kwietnia, czyli w sobotę i niedzielę wielkanocną.
 
14. kolejka: 23/24 marca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Stadion Śląski Chorzów – Wawel Wirek
Urania II Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska
Strażak Mikołów – Józefka Chorzów
Śląsk II Świętochłowice – Hetman 22 Katowice
UKS Szopienice – Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów – Kolejarz 24 Katowice
GKS GieKSa II Katowice – MKS Siemianowiczanka II
 
15. kolejka: 30/31 marca (sobota/niedziela) godz. 11:00
MKS Siemianowiczanka II – AKS II Mikołów
Kolejarz 24 Katowice – UKS Szopienice
Jastrząb Bielszowice – Śląsk II Świętochłowice
Hetman 22 Katowice – Strażak Mikołów
Józefka Chorzów – Urania II Ruda Śląska
Grunwald Ruda ŚląskaWawel Wirek
GKS GieKSa II Katowice – Stadion Śląski Chorzów
 
16. kolejka: 6/7 kwietnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
Stadion Śląski Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek – Józefka Chorzów
Urania II Ruda Śląska – Hetman 22 Katowice
Strażak Mikołów – Jastrząb Bielszowice
Śląsk II Świętochłowice – Kolejarz 24 Katowice
UKS Szopienice – MKS Siemianowiczanka II
AKS II Mikołów – GKS GieKSa II Katowice
 
17. kolejka: 13/14 kwietnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
AKS II Mikołów – Stadion Śląski Chorzów
MKS Siemianowiczanka II – Śląsk II Świętochłowice
Kolejarz 24 Katowice – Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice – Urania II Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice – Wawel Wirek
Józefka Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
GKS GieKSa II Katowice – UKS Szopienice
 
18. kolejka: 27/28 kwietnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
Stadion Śląski Chorzów – Józefka Chorzów
Grunwald Ruda Śląska – Hetman 22 Katowice
Wawel Wirek – Jastrząb Bielszowice
Urania II Ruda Śląska – Kolejarz 24 Katowice
Strażak Mikołów – MKS Siemianowiczanka II
UKS Szopienice – AKS II Mikołów
Śląsk II Świętochłowice – GKS GieKSa II Katowice
 
19. kolejka: 4/5 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
UKS Szopienice – Stadion Śląski Chorzów
AKS II Mikołów – Śląsk II Świętochłowice
MKS Siemianowiczanka II – Urania II Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice – Wawel Wirek
Jastrząb BielszowiceGrunwald Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice – Józefka Chorzów
GKS GieKSa II Katowice – Strażak Mikołów
 
20. kolejka: 11/12 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Stadion Śląski Chorzów – Hetman 22 Katowice
Józefka Chorzów – Jastrząb Bielszowice
Grunwald Ruda Śląska – Kolejarz 24 Katowice
Wawel Wirek – MKS Siemianowiczanka II
Strażak Mikołów – AKS II Mikołów
Śląsk II Świętochłowice – UKS Szopienice
Urania II Ruda Śląska – GKS GieKSa II Katowice
 
21. kolejka: 18/19 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Śląsk II Świętochłowice – Stadion Śląski Chorzów
UKS Szopienice – Strażak Mikołów
AKS II Mikołów – Urania II Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II – Grunwald Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice – Józefka Chorzów
Jastrząb Bielszowice – Hetman 22 Katowice
GKS GieKSa II Katowice – Wawel Wirek
 
22. kolejka: 25/26 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Śląsk II Świętochłowice – Strażak Mikołów
Stadion Śląski Chorzów – Jastrząb Bielszowice
Hetman 22 Katowice – Kolejarz 24 Katowice
Józefka Chorzów – MKS Siemianowiczanka II
Wawel Wirek – AKS II Mikołów
Urania II Ruda Śląska – UKS Szopienice
Grunwald Ruda Śląska – GKS GieKSa II Katowice
 
23. kolejka: 1/2 czerwca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Strażak Mikołów – Stadion Śląski Chorzów
Śląsk II Świętochłowice – Urania II Ruda Śląska
UKS Szopienice – Wawel Wirek
AKS II Mikołów – Grunwald Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II – Hetman 22 Katowice
Kolejarz 24 Katowice – Jastrząb Bielszowice
GKS GieKSa II Katowice – Józefka Chorzów
 
24. kolejka: 8/9 czerwca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Stadion Śląski Chorzów – Kolejarz 24 Katowice
Jastrząb Bielszowice – MKS Siemianowiczanka II
Józefka Chorzów – AKS II Mikołów
Grunwald Ruda Śląska – UKS Szopienice
Wawel Wirek – Śląsk II Świętochłowice
Urania II Ruda Śląska – Strażak Mikołów
Hetman 22 Katowice – GKS GieKSa II Katowice
 
25. kolejka: 15/16 czerwca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Urania II Ruda Śląska – Stadion Śląski Chorzów
Strażak Mikołów – Wawel Wirek
Śląsk II Świętochłowice – Grunwald Ruda Śląska
UKS Szopienice – Józefka Chorzów
AKS II Mikołów – Hetman 22 Katowice
MKS Siemianowiczanka II – Kolejarz 24 Katowice
GKS GieKSa II Katowice – Jastrząb Bielszowice
 
26. kolejka: 22/23 czerwca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Stadion Śląski Chorzów – MKS Siemianowiczanka II
Jastrząb Bielszowice- AKS II Mikołów
Hetman 22 Katowice – UKS Szopienice
Józefka Chorzów – Śląsk II Świętochłowice
Grunwald Ruda Śląska – Strażak Mikołów
Wawel Wirek – Urania II Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice – GKS GieKSa II Katowice
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016