Terminarz Klasy A w rundzie wiosennej

10 listopada rundę jesienną zakończyła katowicka Klasa A.
 
Rozpoczęcie rundy wiosennej zaplanowano na weekend 21-22 marca, a zakończenie w dniach 20-21 czerwca. Zespoły „Serie A” czeka jeden wolny weekend – 11/12 kwietnia, czyli w sobotę i niedzielę wielkanocną.
 
14. kolejka: 21/22 marca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Wyzwolenie Chorzów – UKS Szopienice
MKS Siemianowiczanka II – Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice – Hetman 22 Katowice
Stadion Śląski Chorzów – GKS II Katowice
Kolejarz 24 Katowice – Gwiazda Ruda Śląska
Józefka Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice – AKS II Mikołów
 
15. kolejka: 28/29 marca (sobota/niedziela) godz. 11:00
GKS II Katowice – Kolejarz 24 Katowice
Hetman 22 Katowice – UKS Szopienice
Grunwald Ruda Śląska – Górnik 09 Mysłowice
AKS II Mikołów – Jastrząb Bielszowice
MKS Siemianowiczanka II – Wyzwolenie Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska – Józefka Chorzów
Strażak Mikołów – Stadion Śląski Chorzów
 
16. kolejka: 4/5 kwietnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
Kolejarz 24 Katowice – Strażak Mikołów
Wyzwolenie Chorzów – Hetman 22 Katowice
UKS Szopienice – AKS II Mikołów
Jastrząb Bielszowice – Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice – Gwiazda Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów – MKS Siemianowiczanka II
Józefka Chorzów – GKS II Katowice
 
17. kolejka: 18/19 kwietnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
Stadion Śląski Chorzów – Wyzwolenie Chorzów
MKS Siemianowiczanka II – Kolejarz 24 Katowice
Grunwald Ruda Śląska – UKS Szopienice
GKS II Katowice – Górnik 09 Mysłowice
Gwiazda Ruda Śląska – Jastrząb Bielszowice
AKS II Mikołów – Hetman 22 Katowice
Strażak Mikołów – Józefka Chorzów
 
18. kolejka: 25/26 kwietnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
Hetman 22 Katowice – Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice – Strażak Mikołów
Wyzwolenie Chorzów – AKS II Mikołów
Józefka Chorzów – MKS Siemianowiczanka II
Kolejarz 24 Katowice – Stadion Śląski Chorzów
Jastrząb Bielszowice – GKS II Katowice
Gwiazda Ruda Śląska – UKS Szopienice
 
19. kolejka: 2/3 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Kolejarz 24 Katowice – Wyzwolenie Chorzów
AKS II Mikołów – Grunwald Ruda Śląska
GKS II Katowice – UKS Szopienice
Strażak Mikołów – Jastrząb Bielszowice
Gwiazda Ruda Śląska – Hetman 22 Katowice
Stadion Śląski Chorzów – Józefka Chorzów
MKS Siemianowiczanka II – Górnik 09 Mysłowice
 
20. kolejka: 9/10 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Wyzwolenie Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
AKS II Mikołów – Gwiazda Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice – Stadion Śląski Chorzów
Józefka Chorzów – Kolejarz 24 Katowice
UKS Szopienice – Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice – MKS Siemianowiczanka II
Hetman 22 Katowice – GKS II Katowice
 
21. kolejka: 16/17 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Józefka Chorzów – Wyzwolenie Chorzów
Kolejarz 24 Katowice – Górnik 09 Mysłowice
MKS Siemianowiczanka II – UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów – Jastrząb Bielszowice
Strażak Mikołów – Hetman 22 Katowice
GKS II Katowice – AKS II Mikołów
Gwiazda Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska
 
22. kolejka: 23/24 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Jastrząb Bielszowice – Kolejarz 24 Katowice
AKS II Mikołów – Strażak Mikołów
Hetman 22 Katowice – MKS Siemianowiczanka II
Górnik 09 Mysłowice – Józefka Chorzów
UKS Szopienice – Stadion Śląski Chorzów
Wyzwolenie Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska – GKS II Katowice
 
23. kolejka: 30/31 maja (sobota/niedziela) godz. 11:00
Górnik 09 Mysłowice – Wyzwolenie Chorzów
Stadion Śląski Chorzów – Hetman 22 Katowice
Strażak Mikołów – Grunwald Ruda Śląska
GKS II Katowice – Gwiazda Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice – UKS Szopienice
MKS Siemianowiczanka II – AKS II Mikołów
Józefka Chorzów – Jastrząb Bielszowice
 
24. kolejka: 6/7 czerwca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Hetman 22 Katowice – Kolejarz 24 Katowice
Gwiazda Ruda Śląska – Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice – Górnik 09 Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II
UKS Szopienice – Józefka Chorzów
AKS II Mikołów – Stadion Śląski Chorzów
Wyzwolenie Chorzów – GKS II Katowice
 
25. kolejka: 13/14 czerwca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Jastrząb Bielszowice – Wyzwolenie Chorzów
Stadion Śląski Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II – Gwiazda Ruda Śląska
Józefka Chorzów – Hetman 22 Katowice
Górnik 09 Mysłowice – UKS Szopienice
Kolejarz 24 Katowice – AKS II Mikołów
Strażak Mikołów – GKS II Katowice
 
26. kolejka: 20/21 czerwca (sobota/niedziela) godz. 11:00
Gwiazda Ruda Śląska – Stadion Śląski Chorzów
Wyzwolenie Chorzów – Strażak Mikołów
Grunwald Ruda Śląska – Kolejarz 24 Katowice
Hetman 22 Katowice – Górnik 09 Mysłowice
UKS Szopienice – Jastrząb Bielszowice
GKS II Katowice – MKS Siemianowiczanka II
AKS II Mikołów – Józefka Chorzów
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Kategorie