Terminarz Klasy A opublikowany – zaczynamy z Uranią II

Wydział Gier Podokręgu Katowice ogłosił terminarz Klasy A na sezon 2018/2019.
 
25 sierpnia na inaugurację rozgrywek Grunwald podejmie rezerwę Uranii. Tydzień później „Zielonych” czekają kolejne derby – w Wirku z Wawelem. Z kolei w 6. kolejce (29 września) Grunwald podejmie sąsiadów z Bielszowic (Jastrząb), a w 9. kolejce zawita do Nowego Bytomia (Pogoń).
 
Runda wiosenna rozpocznie się 24 marca 2019 r., a zakończenie sezonu zaplanowano na 16 czerwca.
 
W składzie Klasy A nastąpiła jedna zmiana – w miejsce wycofanej Victorii Katowice utrzymał się Kolejarz 24 Katowice.
 
1. kolejka: 25/26 sierpnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
GKS Wawel Wirek – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
GKS Grunwald Ruda Śląska – GKS Urania II Ruda Śląska
PKS Józefka Chorzów – LKS Strażak Mikołów
KS Hetman 22 Katowice – MKS Śląsk II Świętochłowice
TP Jastrząb Ruda Śląska – UKS Szopienice
KS Kolejarz 24 Katowice – AKS II Mikołów
MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – MKS Pogoń Ruda Śląska
 
2. kolejka: 1/2 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS GTV Stadion Śląski Chorzów – MKS Pogoń Ruda Śląska
AKS II Mikołów – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
UKS Szopienice – KS Kolejarz 24 Katowice
MKS Śląsk II Świętochłowice – TP Jastrząb Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów – KS Hetman 22 Katowice
GKS Urania II Ruda Śląska – PKS Józefka Chorzów
GKS Wawel Wirek – GKS Grunwald Ruda Śląska
 
3. kolejka: 8/9 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
GKS Grunwald Ruda Śląska – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
PKS Józefka Chorzów – GKS Wawel Wirek
KS Hetman 22 Katowice – GKS Urania II Ruda Śląska
TP Jastrząb Ruda Śląska – LKS Strażak Mikołów
KS Kolejarz 24 Katowice – MKS Śląsk II Świętochłowice
MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – UKS Szopienice
MKS Pogoń Ruda Śląska – AKS II Mikołów
 
4. kolejka: 15/16 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS GTV Stadion Śląski Chorzów – AKS II Mikołów
UKS Szopienice – MKS Pogoń Ruda Śląska
MKS Śląsk II Świętochłowice – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
LKS Strażak Mikołów – KS Kolejarz 24 Katowice
GKS Urania II Ruda Śląska – TP Jastrząb Ruda Śląska
GKS Wawel Wirek – KS Hetman 22 Katowice
GKS Grunwald Ruda Śląska – PKS Józefka Chorzów
 
5. kolejka: 22/23 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
PKS Józefka Chorzów – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
KS Hetman 22 Katowice – GKS Grunwald Ruda Śląska
TP Jastrząb Ruda Śląska – GKS Wawel Wirek
KS Kolejarz 24 Katowice – GKS Urania II Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – LKS Strażak Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska – MKS Śląsk II Świętochłowice
AKS II Mikołów – UKS Szopienice
 
6. kolejka: 29/30 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS GTV Stadion Śląski Chorzów – UKS Szopienice
MKS Śląsk II Świętochłowice – AKS II Mikołów
LKS Strażak Mikołów – MKS Pogoń Ruda Śląska
GKS Urania II Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
GKS Wawel Wirek – KS Kolejarz 24 Katowice
GKS Grunwald Ruda Śląska – TP Jastrząb Ruda Śląska
PKS Józefka Chorzów – KS Hetman 22 Katowice
 
7. kolejka: 6/7 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS Hetman 22 Katowice – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
TP Jastrząb Ruda Śląska – PKS Józefka Chorzów
KS Kolejarz 24 Katowice – GKS Grunwald Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – GKS Wawel Wirek
MKS Pogoń Ruda Śląska – GKS Urania II Ruda Śląska
AKS II Mikołów – LKS Strażak Mikołów
UKS Szopienice – MKS Śląsk II Świętochłowice
 
8. kolejka: 13/14 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS GTV Stadion Śląski Chorzów – MKS Śląsk II Świętochłowice
LKS Strażak Mikołów – UKS Szopienice
GKS Urania II Ruda Śląska – AKS II Mikołów
GKS Wawel Wirek – MKS Pogoń Ruda Śląska
GKS Grunwald Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
PKS Józefka Chorzów – KS Kolejarz 24 Katowice
KS Hetman 22 Katowice – TP Jastrząb Ruda Śląska
 
9. kolejka: 20/21 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
TP Jastrząb Ruda Śląska – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
KS Kolejarz 24 Katowice – KS Hetman 22 Katowice
MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – PKS Józefka Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska – GKS Grunwald Ruda Śląska
AKS II Mikołów – GKS Wawel Wirek
UKS Szopienice – GKS Urania II Ruda Śląska
MKS Śląsk II Świętochłowice – LKS Strażak Mikołów
 
10. kolejka: 27/28 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS GTV Stadion Śląski Chorzów – LKS Strażak Mikołów
GKS Urania II Ruda Śląska – MKS Śląsk II Świętochłowice
GKS Wawel Wirek – UKS Szopienice
GKS Grunwald Ruda Śląska – AKS II Mikołów
PKS Józefka Chorzów – MKS Pogoń Ruda Śląska
KS Hetman 22 Katowice – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
TP Jastrząb Ruda Śląska – KS Kolejarz 24 Katowice
 
11. kolejka: 3/4 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS Kolejarz 24 Katowice – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – TP Jastrząb Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska – KS Hetman 22 Katowice
AKS II Mikołów – PKS Józefka Chorzów
UKS Szopienice – GKS Grunwald Ruda Śląska
MKS Śląsk II Świętochłowice – GKS Wawel Wirek
LKS Strażak Mikołów – GKS Urania II Ruda Śląska
 
12. kolejka: 10/11 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
KS GTV Stadion Śląski Chorzów – GKS Urania II Ruda Śląska
GKS Wawel Wirek – LKS Strażak Mikołów
GKS Grunwald Ruda Śląska MKS Śląsk II Świętochłowice
PKS Józefka Chorzów – UKS Szopienice
KS Hetman 22 Katowice – AKS II Mikołów
TP Jastrząb Ruda Śląska – MKS Pogoń Ruda Śląska
KS Kolejarz 24 Katowice – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
 
13. kolejka: 17/18 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska – KS Kolejarz 24 Katowice
AKS II Mikołów – TP Jastrząb Ruda Śląska
UKS Szopienice – KS Hetman 22 Katowice
MKS Śląsk II Świętochłowice – PKS Józefka Chorzów
LKS Strażak Mikołów – GKS Grunwald Ruda Śląska
GKS Urania II Ruda Śląska – GKS Wawel Wirek
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016