Terminarz Klasy A – bez AKS-u II, ale z Ruchem II

Podokręg Katowice opublikował terminarz Klasy A na rundę jesienną sezonu 2020/2021.
 
W rozgrywkach weźmie udział 13 zespołów, z tym że nastąpiła jedna zmiana – do ligi nie zgłosił się AKS II Mikołów, a w jego miejsce dopuszczony został Ruch II Chorzów, który ma grać bez punktów (jako mecze towarzyskie), podobnie jak dwa lata temu GKS II Katowice.
 
Start „Serie A” nastąpi 22 sierpnia, a koniec rundy jesiennej zaplanowano na 22 listopada. Przewidziano również przerwę w rozgrywkach – w weekend 31 października/1 listopada.
 
Grunwald rozpocznie sezon od pauzy. W 2. kolejce zmierzy się na wyjeździe z Ruchem II Chorzów, a w Halembie zagra w 3. kolejce, podejmując Józefkę Chorzów. Derby Halemby Grunwald – Gwiazda przy Kłodnickiej odbędą się w 11. kolejce (7/8 listopada).
 
Terminarz Klasy A:
 
1. kolejka: 22/23 sierpnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
MKS Siemianowiczanka II – Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów – Stadion Śląski Chorzów
Hetman 22 Katowice – UKS Szopienice
Strażak Mikołów – Jastrząb Bielszowice
Gwiazda Ruda Śląska – Józefka Chorzów
Kolejarz 24 Katowice – Ruch II Chorzów
Grunwald Ruda Śląska – pauza
 
2. kolejka: 29/30 sierpnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
Ruch II Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
Józefka Chorzów – Kolejarz 24 Katowice
Jastrząb Bielszowice – Gwiazda Ruda Śląska
UKS Szopienice – Strażak Mikołów
Stadion Śląski Chorzów – Hetman 22 Katowice
MKS Siemianowiczanka II – UKS Ruch Chorzów
Wyzwolenie Chorzów – pauza
 
3. kolejka: 5/6 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
UKS Ruch Chorzów – Wyzwolenie Chorzów
Hetman 22 Katowice – MKS Siemianowiczanka II
Strażak Mikołów – Stadion Śląski Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska – UKS Szopienice
Kolejarz 24 Katowice – Jastrząb Bielszowice
Grunwald Ruda Śląska – Józefka Chorzów
Ruch II Chorzów – pauza
 
4. kolejka: 12/13 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
Wyzwolenie Chorzów – Ruch II Chorzów
Jastrząb Bielszowice – Grunwald Ruda Śląska
UKS Szopienice – Kolejarz 24 Katowice
Stadion Śląski Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II – Strażak Mikołów
UKS Ruch Chorzów – Hetman 22 Katowice
Józefka Chorzów – pauza
 
5. kolejka: 19/20 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
Hetman 22 Katowice – Wyzwolenie Chorzów
Strażak Mikołów – UKS Ruch Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II
Kolejarz 24 Katowice – Stadion Śląski Chorzów
Grunwald Ruda Śląska – UKS Szopienice
Ruch II Chorzów – Józefka Chorzów
Jastrząb Bielszowice – pauza
 
6. kolejka: 26/27 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
Wyzwolenie Chorzów – Józefka Chorzów
Jastrząb Bielszowice – Ruch II Chorzów
Stadion Śląski Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II – Kolejarz 24 Katowice
UKS Ruch Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice – Strażak Mikołów
UKS Szopienice – pauza
 
7. kolejka: 3/4 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
Strażak Mikołów – Wyzwolenie Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska – Hetman 22 Katowice
Kolejarz 24 Katowice – UKS Ruch Chorzów
Grunwald Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II
Ruch II Chorzów – UKS Szopienice
Józefka Chorzów – Jastrząb Bielszowice
Stadion Śląski Chorzów – pauza
 
8. kolejka: 10/11 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
Wyzwolenie Chorzów – Jastrząb Bielszowice
UKS Szopienice – Józefka Chorzów
Stadion Śląski Chorzów – Ruch II Chorzów
UKS Ruch Chorzów – Grunwald Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice – Kolejarz 24 Katowice
Strażak Mikołów – Gwiazda Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka II – pauza
 
9. kolejka: 17/18 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
Gwiazda Ruda Śląska – Wyzwolenie Chorzów
Kolejarz 24 Katowice – Strażak Mikołów
Grunwald Ruda Śląska – Hetman 22 Katowice
Ruch II Chorzów – MKS Siemianowiczanka II
Józefka Chorzów – Stadion Śląski Chorzów
Jastrząb Bielszowice – UKS Szopienice
UKS Ruch Chorzów – pauza
 
10. kolejka: 24/25 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
Wyzwolenie Chorzów – UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów – Jastrząb Bielszowice
MKS Siemianowiczanka II – Józefka Chorzów
UKS Ruch Chorzów – Ruch II Chorzów
Strażak Mikołów – Grunwald Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska – Kolejarz 24 Katowice
Hetman 22 Katowice – pauza
 
11. kolejka: 7/8 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
Kolejarz 24 Katowice – Wyzwolenie Chorzów
Grunwald Ruda Śląska – Gwiazda Ruda Śląska
Ruch II Chorzów – Hetman 22 Katowice
Józefka Chorzów – UKS Ruch Chorzów
Jastrząb Bielszowice – MKS Siemianowiczanka II
UKS Szopienice – Stadion Śląski Chorzów
Strażak Mikołów – pauza
 
12. kolejka: 14/15 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
Wyzwolenie Chorzów – Stadion Śląski Chorzów
MKS Siemianowiczanka II – UKS Szopienice
UKS Ruch Chorzów – Jastrząb Bielszowice
Hetman 22 Katowice – Józefka Chorzów
Strażak Mikołów – Ruch II Chorzów
Kolejarz 24 Katowice – Grunwald Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska – pauza
 
13. kolejka: 21/22 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
Grunwald Ruda Śląska – Wyzwolenie Chorzów
Ruch II Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska
Józefka Chorzów – Strażak Mikołów
Jastrząb Bielszowice – Hetman 22 Katowice
UKS Szopienice – UKS Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów – MKS Siemianowiczanka II
Kolejarz 24 Katowice – pauza
 
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016