Strzelcy w 29. kolejce Klasy Okręgowej

W przedostatniej kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 padło 30 bramek.
 
Tylko 13 minut trwało spotkanie w Halembie Grunwaldu z Unią (0-3). Zanim 7-osobowy skład gospodarzy został zdekompletowany, to 28. bramkę w rozgrywkach dla lidera zdążył strzelić Maciej Wolny i utrzymał 4-bramkową przewagę nad Radosławem Kaczmarczykiem z Podlesianki, który trafił w Mysłowicach (2-0 z Górnikiem 09).
 
22. gola zdobył Mateusz Zamojda z AKS-u Mikołów (4-1 z Piastem). Dołączył do niego Michał Prusek z Iskry – 4-krotnie pokonał bramkarza Pogoni Ruda Śląska (8-1), która wystąpiła w 10-osobowym składzie. Z kolei po raz 19. na listę strzelców wpisał się Krzysztof Michalski ze Sparty (3-0 z Uranią).
 
W 29. kolejce dwukrotnie do siatki trafił Tomasz Zawadzki z Iskry.
 
 
Klasyfikacja strzelców: grupa 1
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 39
02. kolejka: 26
03. kolejka: 33
04. kolejka: 33
05. kolejka: 30
06. kolejka: 26
07. kolejka: 29
08. kolejka: 25
09. kolejka: 22
10. kolejka: 30
11. kolejka: 26
12. kolejka: 39
13. kolejka: 28
14. kolejka: 39
15. kolejka: 22

17. kolejka: 38
18. kolejka: 37
19. kolejka: 32
16. kolejka: 32
20. kolejka: 28
21. kolejka: 22
22. kolejka: 32
23. kolejka: 29
24. kolejka: 29
25. kolejka: 35
26. kolejka: 34
27. kolejka: 40
28. kolejka: 49
29. kolejka: 30
 
RAZEM: 914
 
 
Bramki w 29. kolejce:
Grunwald Ruda Śląska – Unia Kosztowy 0-3 (zakończony po 13 minutach – zdekompletowanie gospodarzy)
0-1 Iwan, 7 min
0-2 Jacenik, 8 min
0-3 Wolny, 11 min
 
Pogoń Ruda Śląska – Iskra Pszczyna 1-8 (1-5)
0-1 Prusek, 12 min
0-2 Zawadzki, 14 min
0-3 Prusek, 15 min
1-3 Iwański, 18 min
1-4 Zawadzki, 24 min
1-5 Prusek, 34 min
1-6 Mąka, 56 min
1-7 Wiera, 81 min
1-8 Prusek, 84 min
 
Wawel Wirek – Pogoń Imielin 0-2 (0-0)
0-1 Cuber, 72 min
0-2 Rzepa, 90 min
 
Sparta Katowice – Urania Ruda Śląska 3-0 (1-0)
1-0 K.Michalski, 29 min
2-0 Todorski, 63 min
3-0 Wawak, 69 min
 
MKS Górnik 09 Mysłowice – Podlesianka Katowice 0-2 (0-2)
0-1 Kubacki, 32 min
0-2 Kaczmarczyk, 45 min (karny)
 
AKS Mikołów – Piast Bieruń Nowy 4-1 (1-0)
1-0 Przybylski, 21 min
2-0 Kowalski, 54 min
3-0 Zamojda, 69 min
3-1 Toporczyk, 75 min
4-1 Kopytko, 90 min
 
Sokół Wola – LKS Łąka 0-2 (0-0)
0-1 Przybyłka, 85 min
0-2 Kowalczyk, 89 min
 
Krupiński Suszec – Ogrodnik Tychy 2-2 (1-2)
1-0 Gajek, 1 min
1-1 Gajek, 23 min (samobójcza)
1-2 Klimas, 32 min
2-2 Góra, 70 min
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016