Strzelcy w 26. kolejce Klasy Okręgowej

W 26. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 padły 34 bramki.
 
W czołówce klasyfikacji strzelców zrobiło się tłoczno.
 
Wydarzeniem kolejki było 5 bramek Macieja Wolnego – rozpoczął od klasycznego hat tricka – z Unii Kosztowy (7-0 z Sokołem). Jest to najlepszy wynik sezonu (bramki z meczu Unia – Sokół). Po tym wyczynie zawodnik Unii z 20 bramkami dzieli pozycję lidera z Przemysławem Niewiedziałem. Jedno trafienie mniej ma Radosław Kaczmarczyk z Podlesianki, który trafił do siatki Uranii (2-0). Z kolei dwie bramki do prowadzącej dwójki traci Mateusz Zamojda z AKS-u – zdobył gola w meczu z Krupińskim (3-0).
 
Hat tricka, ale nie klasycznego, ustrzelił Grzegorz Chrząścik z Ogrodnika (4-0 z Wawelem). Grający trener zespołu z Cielmic ma na koncie 16 goli, podobnie jak Krzysztof Michalski ze Sparty, który wpisał się na listę strzelców w Pszczynie (2-1 z Iskrą). Gola dla gospodarzy – 15. – strzelił Michał Prusek.
 
Po dwie bramki w 26. kolejce zdobyli Dariusz Kot z AKS-u (10. i 11. w sezonie, 3-0 z Krupińskim) oraz Norbert Jarczok z Łąki i Karol Strzewiczek z MKS-u Mysłowice (LKS wygrał 4-3) – dla obu były to gole nr 2 i 3.
 
 
Klasyfikacja strzelców: grupa 1
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 39
02. kolejka: 26
03. kolejka: 33
04. kolejka: 33
05. kolejka: 30
06. kolejka: 26
07. kolejka: 29
08. kolejka: 25
09. kolejka: 22
10. kolejka: 30
11. kolejka: 26
12. kolejka: 39
13. kolejka: 28
14. kolejka: 39
15. kolejka: 22

17. kolejka: 38
18. kolejka: 37
19. kolejka: 32
16. kolejka: 32
20. kolejka: 28
21. kolejka: 22
22. kolejka: 32
23. kolejka: 29
24. kolejka: 29
25. kolejka: 35
26. kolejka: 34
 
RAZEM: 795
 
 
Bramki w 26. kolejce:
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Ruda Śląska 2-3 (1-1)
1-0 Ochnio, 7 min (wolny)
1-1 Bargiel, 37 min
1-2 Wiśniowski, 59 min
2-2 Babisz, 61 min (karny)
2-3 Iwański, 72 min
 
Urania Ruda Śląska – Podlesianka Katowice 0-2 (0-2)
0-1 Renner, 16 min
0-2 Kaczmarczyk, 36 min
 
Piast Bieruń Nowy – Pogoń Imielin 1-2 (1-0)
1-0 Grzywa, 38 min
1-1 Rzepa, 49 min
1-2 N.Nagi, 78 min
 
Unia Kosztowy – Sokół Wola 7-0 (4-0)
1-0 Wolny, 3 min
2-0 Wolny, 26 min
3-0 Wolny, 34 min
4-0 Małkowski, 36 min
5-0 Wolny, 61 min
6-0 Pawłowski, 81 min
7-0 Wolny, 88 min
 
AKS Mikołów – Krupiński Suszec 3-0 (2-0)
1-0 Kot, 5 min
2-0 Kot, 26 min
3-0 Zamojda, 87 min
 
Iskra Pszczyna – Sparta Katowice 1-2 (0-1)
0-1 Todorski, 24 min
0-2 K.Michalski, 52 min
1-2 Prusek, 72 min
 
Ogrodnik Tychy – Wawel Wirek 4-0 (2-0)
1-0 Chrząścik, 10 min
2-0 Chrząścik, 30 min
3-0 Gajewski, 71 min
4-0 Chrząścik, 77 min
 
LKS Łąka – MKS Górnik 09 Mysłowice 4-3 (3-1)
1-0 Jarczok, 8 min
2-0 Kraus, 39 min
2-1 Strzewiczek, 41 min
3-1 Jarczok, 45 min
3-2 Duda, 48 min
3-3 Strzewiczek, 56 min
4-3 Paszek, 90+2 min
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Kategorie