Strzelcy w 24. kolejce Klasy Okręgowej

W 24. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 padło 29 bramek.
 
W czołówce strzelców nie nastąpiły praktycznie większe zmiany. Lider Przemysław Niewiedział z Pogoni Imielin zdobył 20. bramkę w sezonie (5-2 z Łąką), a będący za jego plecami Mateusz Zamojda z AKS-u Mikołów 17. (4-2 ze Spartą). Poszerzyło się za to grono zawodników na 3. pozycji z 14 bramkami – do Krzysztofa Michalskiego ze Sparty i Macieja Wolnego z Unii dołączyli Radosław Kaczmarczyk z Podlesianki (gol w meczu z Ogrodnikiem, 1-1), Robert Prus z AKS-u (dwie bramki ze Spartą, 4-2) i Michał Prusek z Iskry (trafienie z MKS-em, 3-2). 12. i 13. bramkę strzelił Rafał Wawrzyńczok ze Sparty, a 10. Krzysztof Maciaszek z Unii (1-0 z Wawelem).
 
Ponadto w 24. kolejce dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jacek Biedrzycki z Iskry.
 
 
Klasyfikacja strzelców: grupa 1
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 39
02. kolejka: 26
03. kolejka: 33
04. kolejka: 33
05. kolejka: 30
06. kolejka: 26
07. kolejka: 29
08. kolejka: 25
09. kolejka: 22
10. kolejka: 30
11. kolejka: 26
12. kolejka: 39
13. kolejka: 28
14. kolejka: 39
15. kolejka: 22

17. kolejka: 30 (w 6 meczach)
18. kolejka: 37
19. kolejka: 32
16. kolejka: 32
20. kolejka: 28
21. kolejka: 22
22. kolejka: 32
23. kolejka: 29
24. kolejka: 29
 
RAZEM: 718
 
 
Bramki w 24. kolejce:
Grunwald Ruda Śląska – Sokół Wola 0-2 (0-0)
0-1 Krawczyk, 69 min
0-2 Bula, 86 min
 
Pogoń Ruda Śląska – Krupiński Suszec 1-1 (0-1)
0-1 Zielonka, 41 min
1-1 Iwański, 53 min
 
Ogrodnik Tychy – Podlesianka Katowice 1-1 (0-1)
0-1 Kaczmarczyk, 9 min
1-1 Majewski, 61 min
 
LKS Łąka – Pogoń Imielin 2-5 (1-3)
0-1 K.Cisoń, 10 min
0-2 Niewiedział, 15 min
0-3 Rzepa, 36 min
1-3 Puchała, 38 min
1-4 Samek, 69 min
1-5 Pacwa, 72 min
2-5 Szandurski, 76 min
 
AKS Mikołów – Sparta Katowice 4-2 (2-1)
1-0 Zamojda, 1 min
2-0 Frankowski, 7 min
2-1 Wawrzyńczok, 45 min (karny)
3-1 Prus, 65 min
3-2 Wawrzyńczok, 72 min
4-2 Prus, 83 min
 
Unia Kosztowy – Wawel Wirek 1-0 (0-0)
1-0 Maciaszek, 59 min
 
Iskra Pszczyna – MKS Mysłowice 3-2 (3-1)
1-0 Biedrzycki, 19 min
1-1 Kowalski, 25 min
2-1 Biedrzycki, 26 min
3-1 Prusek 44 min
3-2 Jaszczuk, 78 min
 
Piast Bieruń Nowy – Urania Ruda Śląska 1-3 (0-2)
0-1 R.Grzesik, 12 min
0-2 P.Cecuga, 19 min (samobójcza)
0-3 Zalewski, 53 min
1-3 J.Cecuga, 90 min
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016