Strzelcy w 23. kolejce Klasy Okręgowej

W 23. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 padło 29 bramek.
 
Przemysław Niewiedział zdobył jedną z bramek – 19. w sezonie – dla Pogoni Imielin w meczu z Ogrodnikiem (4-0) i ponownie ma 3 trafienia przewagi nad Mateuszem Zamojdą.
 
13. raz na listę strzelców wpisał się Radosław Kaczmarczyk z Podlesianki (2-0 z Iskrą), 12. Sylwester Brzeziński z Piasta (2-3 z Krupińskim), 11. Rafał Wawrzyńczok ze Sparty (3-1 z Grunwaldem), a 10. Marcin Rosiński z Podlesianki.
 
Aż 9 bramek oglądali kibice w Woli. Miejscowy Sokół rozgromił grającą od początku w „10-tkę” Pogoń Ruda Śląska 7-2. Po 2 bramki dla gospodarzy strzelili grający trener Marcin Bereza i najlepszy strzelec Sokoła Bartłomiej Więckowski (8. i 9. w sezonie). Z kolei dla Pogoni dwukrotnie trafił Wiktor Cioch.
 
 
Klasyfikacja strzelców: grupa 1
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 39
02. kolejka: 26
03. kolejka: 33
04. kolejka: 33
05. kolejka: 30
06. kolejka: 26
07. kolejka: 29
08. kolejka: 25
09. kolejka: 22
10. kolejka: 30
11. kolejka: 26
12. kolejka: 39
13. kolejka: 28
14. kolejka: 39
15. kolejka: 22

17. kolejka: 30 (w 6 meczach)
18. kolejka: 37
19. kolejka: 32
16. kolejka: 32
20. kolejka: 28
21. kolejka: 22
22. kolejka: 32
23. kolejka: 29
 
RAZEM: 689
 
 
Bramki w 23. kolejce:
Urania Ruda Śląska – LKS Łąka 2-1 (1-0)
1-0 Gondek, 17 min
2-0 Nowak, 60 min
2-1 Pławecki, 83 min
 
Wawel Wirek – AKS Mikołów 0-1 (0-0)
0-1 Frankowski, 60 min
 
Sparta Katowice – Grunwald Ruda Śląska 3-1 (2-0)
1-0 Todorski, 11 min
2-0 Wawrzyńczok, 30 min
3-0 Kawulka, 76 min
3-1 Spalony, 78 min

Podlesianka Katowice – Iskra Pszczyna 2-0 (1-0)
1-0 Rosiński, 30 min
2-0 Kaczmarczyk, 78 min
 
Pogoń Imielin – Ogrodnik Tychy 4-0 (1-0)
1-0 Polarz, 36 min
2-0 N.Nagi, 59 min
3-0 Niewiedział, 64 min
4-0 Skrzypek, 78 min
 
MKS Mysłowice – Unia Kosztowy 0-1 (0-0)
0-1 Małkowski, 65 min
 
Sokół Wola – Pogoń Ruda Śląska 7-2 (4-0)
1-0 Faruga, 17 min
2-0 Sosna, 23 min
3-0 Bereza, 33 min
4-0 Więckowski, 41 min
5-0 Bereza, 48 min
5-1 Cioch, 54 min
6-1 Niesyto, 61 min
7-1 Więckowski, 69 min
7-2 Cioch, 70 min
 
Krupiński Suszec – Piast Bieruń Nowy 3-2 (2-2)
1-0 Zielonka, 7 min
2-0 Kołodziejczyk, 19 min
2-1 Brzeziński, 36 min
2-2 Jurecki, 45 min
3-2 Gajek, 70 min (karny)
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Kategorie