Strzelcy w 13. kolejce Klasy Okręgowej

W 13. kolejce Klasy Okręgowej grupy 1 padło 28 bramek.
 
Lider klasyfikacji strzelców Mateusz Zamojda w meczu z Grunwaldem (8-0) zaliczył hat tricka i ma już 12 bramek w dorobku. Pomocnik AKS-u powiększył tym samym przewagę nad grupą pościgową, która solidarnie zaliczyła po jednym golu, 9. w sezonie – Przemysław Niewiedział z Pogoni Imielin trafił „za trzy” w meczu z Górnikiem 09 (1-0), Sylwester Brzeziński z Piasta otworzył „z wapna” wynik przegranego meczu z Podlesianką (1-2), a Krzysztof Michalski ze Sparty zdobył honorową bramkę w starciu z Łąką (1-2).
 
7. gola strzelili Grzegorz Chrząścik z Ogrodnika (2-1 z Wolą), Michał Prusek z Iskry (2-1 z Krupińskim), Maciej Wolny z Unii Kosztowy (4-1 z Pogonią Ruda Śląska), a 6. i 7. Piotr Piszczek z AKS-u (8-0 z Grunwaldem). Ponadto 6. bramkę na konto zapisał Krzysztof Maciaszek z Unii Kosztowy (4-1 z Pogonią Ruda Śląska) i 5. Daniel Gajek z Krupińskiego (1-2 z Iskrą).
 
Dariusz Kot z AKS-u strzelił dwie bramki w meczu z Grunwaldem – swoją 3. i 4. w rozgrywkach.
 
 
Klasyfikacja strzelców: grupa 1
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 39
02. kolejka: 26
03. kolejka: 33
04. kolejka: 33
05. kolejka: 30
06. kolejka: 26
07. kolejka: 8 (w dwóch meczach)
08. kolejka: 25
09. kolejka: 22
10. kolejka: 30
11. kolejka: 26
12. kolejka: 39
13. kolejka: 28
 
RAZEM: 365
 
 
Bramki w 13. kolejce:
Grunwald Ruda Śląska – AKS Mikołów 0-8 (0-4)
0-1 Zamojda, 2 min
0-2 Kot, 6 min
0-3 Piszczek, 35 min
0-4 Polak, 39 min
0-5 Piszczek, 54 min
0-6 Zamojda, 66 min
0-7 Zamojda, 78 min
0-8 Kot, 89 min
 
Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Imielin 0-1 (0-1)
0-1 Niewiedział, 45 min
 
Podlesianka Katowice – Piast Bieruń Nowy 2-1 (0-0)
0-1 Brzeziński, 65 min (karny)
1-1 Renner, 74 min
2-1 Rosiński, 90+7 min
 
Wawel Wirek – Urania Ruda Śląska 2-0 (2-0)
1-0 Lux, 57 min
2-0 G.Kałużny, 87 min
 
Sparta Katowice – LKS Łąka 1-2 (0-0)
0-1 Przybyłka, 47 min
0-2 Ryt, 79 min
1-2 K.Michalski, 85 min
 
Krupiński Suszec – Iskra Pszczyna 1-2 (0-2)
0-1 Grajcarek, 17 min
0-2 Prusek, 44 min
1-2 Gajek, 66 min
 
Pogoń Ruda Śląska – Unia Kosztowy 1-4 (0-1)
0-1 Maciaszek, 19 min
0-2 Wolny, 51 min
0-3 Seiler, 54 min (samobójcza)
1-3 Ilnicki, 81 min
1-4 Małkowski, 86 min
 
Sokół Wola – Ogrodnik Tychy 1-2 (1-1)
1-0 Kaczmarczyk, 4 min
1-1 Klimas, 10 min
1-2 Chrząścik, 67 min
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum z lat 2007-2016 jest chwilowo niedostępne. Trwają prace nad jego przywróceniem.

2003-2006 | 2007-2008 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Kategorie