Sparowali na orliku

Dzisiaj o godzinie 18:30 na własnym orliku Grunwald podjął Orła Mokre występującego w Klasie Okręgowej.

W związku ze specyfiką boiska (58 metrów x 38 metrów) grano 7 na 7, a zmiany były hokejowe. Trenerzy Michał Szyguła (Grunwald) i Jacek Bratek (Orzeł) ustalili czas gry 2 x 40 minut.

Mecz zakończył się zwycięstwem Grunwaldu 6-4. Po 2 bramki zdobyli Dawid Ogłoza i Kamil Skorupa, a po 1 trafieniu dorzucili Patryk Sobstyl i bramkarz Łukasz Kurpas, który na początku meczu doprowadził do wyrównania 1-1 po zagraniu z własnego pola karnego (lwią robotę przy golu, że piłka bezpośrednio wpadła do siatki, zrobił Patryk Sobstyl).

16 zawodników „Zielonych” zostało podzielonych na dwie „7”:
Kurpas (41. Stasiczek) – Ostrowski, Wojtaczka – Kozłowski, Dolecki, Maciaszek – Ogłoza

Kurpas (41. Stasiczek) – Chmielarski, Poprawa – Sobstyl, Kowalczyk, Skorupa – Ozaki

Grali także: Botor i Żmurko

Grunwald – Orzeł Mokre 6-4 (3-2)
1-1 Kurpas
2-2 Skorupa