Relacja na żywo z meczu Grunwald – Urania II

Grunwald – Urania II 0-0 (0-0)

KONIEC: 0-0 – podobnie jak w pucharze mnóstwo sytuacji, ale bez bramek

91 min Jankowski ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min za Błażejczyka wszedł Kolon

83 min po wolnym obok bramki główkował Wypiór

81 min za Szatona wszedł Lisek

80 min Babisz tuż obok bramki

79 min Kiepura zza pola karnego – wybija Szweda

76 min za Ogłozę wszedł Burdzik

72 min po dośrodkowaniu Jankowskiego Szweda wybił piłkę, przejął ją Kiepura i huknął nad bramką – świątynia golkipera gości jak zaczarowana

70 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – zeszli Twardoch i Kozłowski, a weszli Dolaciński i Ochnio

68 min po dośrodkowaniu Kozłowskiego głową uderzył Twardoch i pewnie łapie Szweda

65 min Chmielarski ukarany żółtą kartką

63 min za Srokę wszedł Bywalec

62 min Babisz podciągnął z piłką i wyłożył ją Kiepurze, który w sytuacji sam na sam uderzył obok dalszego słupka

59 min Helwig z wolnego – broni Kurpas

58 min strzał Jankowskiego tuż obok słupka (kibice już widzieli ją w bramce)

57 min świetna okazja gości – Błażejczyk źle trafia głową praktycznie na pustą bramkę

55 min strzał Jankowskiego z wolnego wybił Szweda

53 min za Mleczkę wszedł Kiepura

49 min Jankowski z prawej strony dograł w pole karne i Ogłoza w świetnej sytuacji uobok bramki

46 min w Uranii za Rodasika wszedł Kroplewski

Do przerwy: 0-0 – nerwowa gra Zielonych; dopiero końcowka I połowy lepsza

45 min Jankowski minął z boku pola karnego dwóch zawodników i oddał strzał wprost w miejsce, gdzie stał bramkarz

45 min Jankowski wrzucił piłkę na drugą stronę boiska do Kozłowskiego, który z woleja kopnął obok bramki

41 min Petrus wrzucił piłkę z wolnego i Babisz głową minimalnie obok bramki

36 min dośrodkowanie Jankowskiego ze skrzydła i Wojtaczka głową (a właściwie czołem) trafił w słupek!

34 min Jankowski uderzył z wolnego, bramkarz wyplul piłkę przed siebie, doszedł do futbolówki Babisz i trafił w bramkarza

32 min Jankowski dwukrotnie – raz piłkę zablokował obrońca, a poprawka obok bramki

29 min długa piłka do Mleczki, który uwolnił się w polu karnym spod opieki obrońcy i uderzył obok bramki

27 min Rodasik wypuścił Srokę, który uciekł Chmielarskiemu i uderzył w długi róg – Kurpas obronił

22 min strzał z dystansu Twardocha bardzo niecelny

18 min kąśliwy strzał Wypióra zza szesnastki paruje Kurpas

7 min długa piłka Petrusa za linię obrony do Kozłowskiego, który przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem, a futbolówkę zmierzającą do siatki wybił obrońca; bezpańską piłkę przejął Jankowski i zza pola karnego uderzył obok bramki

Kurpas – Wojtaczka, Petrus, Ostrowski, Chmielarski – Kozłowski, Babisz (kpt), Twardoch, Ogłoza – Jankowski, Mleczko
Rezerwa: Lamlih – Botor, Burdzik, Dolaciński, Kiepura, Kowalcze, Ochnio
Trener: Szyguła