Relacja na żywo ze sparingu GKS II – Grunwald

Sparing:
GKS II – Grunwald 4-0 (2-0)

KONIEC: 4-0 – dobrze, że to tylko sparing, o stylu Grunwaldu lepiej przemilczeć

87 min strzał Jankowskiego z dystansu nad bramką

78 min Jankowski, który już wcześniej prosił się o kartkę, został w końcu wysłuchany przez sędziego i za dyskusje został ukarany żółtkiem

75 min po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego główka Kściuka wylądowała obok słupka

73 min Szczyrba z ponad 20 metrów niecelnie

72 min strzał Jurskiego zza pola karnego obok bramki

64 min strzał Mleczki zablokowany w polu karnym wślizgiem przez Pilarskiego

4-0 Rusz, 63 min (głową) – po dośrodkowaniu w pole karne Rusz głową po raz 4. zmusił do kapitulacji Kurpasa

60 min zmiany w obu zespołach – w Grunwaldzie za Oswalda wszedł Chmielarski, a u gospodarzy za Kołodzieja Jania, za Łankiewicza Jurski, a za Martyniaka Kściuk

56 min Marzec sam na sam – wybija Kurpas

3-0 Rusz, 55 min – dogranie z lewej strony w pole karne i Rusz kompletuje hat tricka

51 min główkę Ogłozy po rogu wybija sprzed linii bramkowej obrońca

48 min błąd obrony gospodarzy – Mleczko uderzył wysoko nad bramką

46 min potrójna zmiana w Grunwaldzie – za Burdzika wszedł Mleczko, za Podlachę Jankowski, a za Kowalcze Wojtaczka

Do przerwy: 2-0

43 min Marzec niecelnie zza pola karnego

42 min niecelny strzał Gnojczewskiego zza szesnastki

38 min niecelny strzał Ochnia z dystansu

2-0 Rusz, 38 min – Marzec podciągnął z piłką do linii końcowej i wycofał na 10. metr do Rusza, który strzałem przy słupku podwyższył na 2-0

1-0 Rusz, 30 min – dogranie Szczyrby przed bramkę i tym razem Rusz okazji nie zmarnował

27 min kolejna okazja bramkowa Rusza – Kurpas wybija

26 min Gnojczewski zagrał z prawej strony w pole karne do Rusza, którego strzał z bliska odbił Kurpas, a dobitkę Rusza bramkarz Grunwaldu kapitalnie przeniósł nad poprzeczką

18 min Ogłoza wyprowadził kontrę, zagrał w szesnastkę do Burdzika, który uwolnił się spod opieki obrońcy i uderzył na bramkę – bramkarz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką

9 min strzał Szczyrby zza szesnastki tuż obok bramki

5 min po podaniu Ostrowskiego Walesa uprzedził szarżującego Kozłowskiego