Relacja na żywo z meczu Urania II – Grunwald

Urania II – Grunwald 3-4 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 3-4 – Zieloni liderem!

Halembianie dowieźli zwycięstwo do końca

3-4 Żymła, 91 min – po rogu zawodnik gospodarzy trafił w róg bramki i gospodarze złapali kontakt!

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min za Srokę wszedł Kolon

2-4 Kokoszka, 85 min (karny)

84 min Babisz fauluje w polu karnym Żymłę – KARNY

79 min strzał Jankowskiegowybija bramkarz

78 min Strzał Podlachy, który źle trafił w piłkę, broni Szweda

77 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Ogłozę wszedł Podlacha, a za Kozłowskiego Dolecki

1-4 Twardoch, 70 min – strzał Twardego wybija bramkarz, piłka trafiła ponownie pod nogi Twardego, który huknął nie do obrony

69 min za Solorza wszedł Żymła

1-3 Bereska, 68 min – strzał Bereski po zagraniu Jankowskiego – nie za mocny – wturlał się pod brzuchem bramkarza

1-2 Jankowski, 66 min – po podaniu Ogłozy Jankes zza pola karnego trafił w długi róg

63 min za Petrusa wszedł Twardoch

62 min Bereska wrzucił z wolnego, bramkarz odbił główkę Babisza, w powstałym zamieszaniu piłka spadła pod nogi Kozłowskiego, który w znakomitej sytuacji strzelił obok bramki

60 min za Tubackiego wszedł Solorz

59 min żółtymi kartkami ukarani Babisz i Kokoszka

47 min strzał Jankowskiego zza szesnastki nad bramką

46 min potrójna zmiana u gospodarzy – od początku II połowy Barciaga, P.Wojciechowski i Błażejczyk

Do przerwy: 1-1

45+1 min strzał Jankowskiego broni Szweda

Sędzia doliczył 1 minutę

38 min groźny strzał Bereski wybija bramkarz, nikogo nie było na dobitkę

37 min po dośrodkowaniu Babisza Petrus uderzył głową i padła ona łupem bramkarza

31 min Strzał Jankowskiego zza narożnika pola karnego nad bramką

28 min co za okazja Zielonych – Babisz minął z prawej strony pola karnego dwóch obrońców i zagrał na dalszy słupek do Kozłowskiego, który nie trafił do pustej bramki, bo poślizgnął się na piłce i ta uderzyła w leżącego Petrusa, i ostatecznie padła łupem bramkarza na linii

23 min Szerżyna ukarany żółtą kartką

1-1 Tubacki, 19 min (karny) – pewnie wykorzystana jedenastka

19 min Chmielarski fauluje w polu karnym Srokę – KARNY

0-1 Bereska, 17 min – pomocnik Grunwaldu zza pola karnego trafił od słupka do siatki

12 min świetne podanie Poprawy, Ogłoza minął w polu karnym obrońcę i uderzył tuż obok bramki

10 min Bereska przeprowadził rajd i odegrał do Kozłowskiego, który dograł w pole karne, tam Ogłoza nie trafił w piłkę, przejął ją Bereska i po jego strzale bramkarz wybił piłkę – było blisko

6 min strzał Jankowskiego zza pola karnego obok bramki

1 min strzał Bereski zza pola karnego broni bramkarz

Za kontuzjowanego Karola Ostrowskiego w podstawowym składzie zagra debiutant Michał Kowalczyk. Ponadto w I zespole debiutuje Łukasz Bereska.