Relacja na żywo z meczu Urania – Grunwald

Urania – Grunwald 4-0 (1-0)

KONIEC: 4-0

4-0 Mzyk, 90+1 min. – po podaniu Cieślika Mzyk z bliska pokonał Lamliha

Sędzia doliczył 2 minuty

86 min. Strzał Malca na róg wybił Pardela

84 min. Za Krzywdę wszedł Skorupa

82 min. Pokorski ukarany żółtą kartką

82 min. Henisz wszedł w pole karne i uderzył w krótki róg, Lamlih wybił piłkę na róg

82 min. Za Kota wszedł Piecha

79 min. Krzywda głowąuderzył tuż obok bramki

78 min. Szymański ukarany żółtą kartką

3-0 Mzyk, 77 min. – kapitalnym uderzeniem z dystansu od słupka pokonał Lamliha

72 min. Cieślik ukarany żółtą kartką

71 min. Za Bujnego wszedł Mzyk

68 min. Za Kornasa wszedł Grzesik

67 min. Babisz ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji CZERWONĄ

62 min. Po rogu Kornasa Jańczak uderzył po nodze obrońcy nad bramką

2-0 Kornas, 58 min. – Kornas zszedł z piłką z lewej strony do środka i zza szesnastki pokonał Lamliha

54 min. Strzał Malca broni Pardela

50 min. Kot z karnego uderzył nad poprzeczką

49 min. Kornas uciekł lewą stroną i dograł przed bramkę do Bujnego, którego na ziemię powalił Szymański – KARNY

48 min. Kornas z wolnego uderzył niecelnie

46 min. Za Aruczana wszedł Bartoszek

Do przerwy: 1-0 – sytuacji w I połowie jak na lekarstwo, o prowadzeniu gospodarzy zdecydowało trafienie Kota, który wykorzystał jedną z dwóch sytuacji

38 min. Kowalski wszedł w pole karne i został w ostatniej chwili zablokowany

33 min. Strzał Cieślika z dystansu z wolnego niecelny

30 min. Krzywda ukarany żółtą kartką

26 min. Strzał Bujnego z wolnego broni Lamlih

Walka z obu stron

19 min. Babisz ukarany żółtą kartką

1-0 Kot, 12 min. – Kornas wrzucił piłkę z lewej strony w pole karne i Kot wślizgiem umieścił piłkę pod poprzeczką przy dalszym słupku

11 min. Kowalski z dystansu uderzył niecelnie

8 min. Błąd w polu karnym Szymańskiego, do piłki doskoczył Kot i uderzył obok słupka